Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 39 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #281 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca e vreo problema, sterg postul .
    Am vrut doar sa motivez lumea sa participe si sa nu creada ca nu-i de ei jocul. E o experienta frumoasa.

  2. #282 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pentru cei care au XOne

    Îmi spuneți ce zonă vreți și dacă aveți timp pt câteva rânduri. Încerc să fac rost de un cod dacă sunt doritori.
    http://store.xbox.com/en-US/Xbox-One...8-433bca91ffd4

    Atenție: Game Preview Note: This game is a work in progress. It may or may not change over time and may not release as a final product. Please purchase only if you are comfortable with the current state of the unfinished game. Full details on the latest status of the game, how you can give feedback and report issues can be found at www.hinterlandgames.com. The Long Dark is a thoughtful, exploration-survival experience that challenges solo players to think for themselves as they explore an expansive frozen wilderness. Monitor your Condition, search for life-saving supplies, and master survival skills like fire-building, maintaining your gear, hunting, fishing, and landmark-based navigation. There are no zombies -- only you, the cold, and everything Mother Nature can throw at you. The hit Steam Early Access sandbox becomes the first survival game available on Xbox One!

  3. #283 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Eu vreau orice zona ca Xbox One e region free! Multumesc!

  4. #284 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-au întrebat pe ce zonă îl vreau, cică dacă îmi dau cod de EU nu poți să îl activezi pe US.

    LE: Cred ca nu se pricepe nici ăla, am aflat, codurile nu sunt region locked, o sa trimit cererea.

  5. #285 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    M-au întrebat pe ce zonă îl vreau, cică dacă îmi dau cod de EU nu poți să îl activezi pe US.

    LE: Cred ca nu se pricepe nici ăla, am aflat, codurile nu sunt region locked, o sa trimit cererea.
    Ok, US! Mersi!

  6. #286 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am trimis deja cererea pt cod EU, ar trebui să meargă și pe cont US

  7. #287 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ar vrea cineva să scrie un review pt. Legend of Kay Anniversary PS4? Jocul se lansează săptămâna viitoare. Încerc să fac rost de un cod, sper să avem doritori.

    @djleo deocamdată nu a venit niciun răspuns pt jocul de XOne

    Cred ca asta e versiunea veche, să va faceți o idee

  8. #288 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ar vrea cineva să scrie un review pt. Legend of Kay Anniversary PS4? Jocul se lansează săptămâna viitoare. Încerc să fac rost de un cod, sper să avem doritori.

    @djleo deocamdată nu a venit niciun răspuns pt jocul de XOne

    Cred ca asta e versiunea veche, să va faceți o idee
    Este ok man, asteptam Stai calm momentan zugravesc casa si timpul liber e pus pe....liber) Numai bine termin treburile pana vine jocul spre review!

  9. #289 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am făcut rost de cod pt Legend of Kay Anniversary PS4. Astept înscrieri, codul este pt zona EU. Hai băieți și fete, curaj!

  10. #290 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am ajuns acasă, am probat codul să văd dacă jocul e disponibil, după cum v-am spus se lansează săptămâna viitoare, se poate face redeem pe orice cont de Europa, inclusiv RO Hai luați jocuri gratis cu un mic efort
    Modificăm un pic regulile? Dacă vor și moderatorii bineînțeles Mă gândeam să lăsam să participe și useri cu mai puține postări? Nu prea văd tragere de inimă și mă întristează acest lucru, simt ca mă zbat de pomană Hai, va astept până duminica la miezul nopții!
    uploadfromtaptalk1437738261830.jpg

  11. #291 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Poți să stabilești tu de la câte postări se poate participa având în vedere că tu oferi codul.

    Eu din păcate sunt destul de prins și nu am cum să particip.

  12. #292 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Acum văd ca regula se referă la 1000, facem 500? Eu cred ca e ok așa Mai puțin nu are rost, cei care sunt activi și mai vechi cred ca au reușit să acumuleze 500.
    Hai ca fac și un topic în care pun și un comunicat de presă, poate cresc șansele

  13. #293 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca nu il vrea nimeni, il iau eu. Problema este ca sunt in concediu si de abia pe marti-miercuri ajung acasa. Care este deadline-ul pentru review? Vad ca povestea are cam 14+ ore... adica vreo doua saptamani de joaca pentru mine.

  14. #294 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Maine seara stabilim, sa vedem daca ramai singurul doritor De luni in doua saptamani ar fi ok, dar nu mai mult.

  15. #295 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    As participa si eu, in ideea in care se doreste mai multa activitate si am cateva ore zilnic disponibile. Evident e usor awkward cu numarul de posturi, fiind mostly lurker.Daca ajuta cu ceva participarea mea, foarte bine. Daca nu, nu e nici o suparare si am mai adaugat un post la cele 14 in 6 ani.

  16. #296 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din păcate nu avem ce face, am redus la jumătate numărul de postări. Sunt foarte dezamăgit, mă așteptam la mai multă implicare din partea userilor activi. Dacă nici acum când cei mai mulți sunt în vacanță...

  17. #297 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    L-as fi luat eu cu placere, dar... nu sunt in vacanta

  18. #298 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu ma refer la cei tineri, elevi, studenti, cei care inca nu lucreaza. Stiu ca tu lucrezi Nu ma asteptam, sincer. Probabil lumea vrea jocuri cu nume eu doar atat pot sa fac.

  19. #299 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Modificăm un pic regulile? Dacă vor și moderatorii bineînțeles Mă gândeam să lăsam să participe și useri cu mai puține postări? Nu prea văd tragere de inimă și mă întristează acest lucru, simt ca mă zbat de pomană Hai, va astept până duminica la miezul nopții!
    Am modificat regulile din prima pagina. Poate participa oricine are de la 300 de posturi in sus (in loc de 1000), sau e Premium/Editor... Hope this helps!

  20. #300 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred ca 500 cum am spus mai sus era un nr mai decent pt cei aproape 7 ani de CG.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 39 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts