Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 39 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast
Results 321 to 340 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #321 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Daca mai are coneva coduri ceva pentru PS4, le astept cu placere ! Va multumesc !

  2. #322 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La ce te referi? .

  3. #323 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Daca este vreun cod pentru vreun joc ...de PS4...

    Aaaa...am inteles. Scuze ! Grseala mea ca nu am citit R....

  4. #324 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai citit regulamentul? Ai înțeles despre ce e vorba? Când sunt mai mulți doritori se face o tragere la sorți. Eu am postat un concurs pt review, pt giveaway sunt acceptați doar userii Premium

  5. #325 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Codul pentru Calvino Noir a ajuns la mine. Multumesc Dant3, multumesc CG!
    In cateva zile vine si review-ul.

  6. #326 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Enjoy, nu-i grabă.
    Vrea careva să fie pâine și să ne scrie câteva rânduri? Încerc să fac rost?


  7. #327 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Mă bag eu 😃

  8. #328 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai ca încerc să fac rost de o pâine

  9. #329 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Mă bag eu 😃
    Am găsit o pâine, mai așteptăm până mâine sa vedem dacă mai exista si alti doritori. Hai, săriți pe pâine
    uploadfromtaptalk1440606396176.jpg

    PS: Codul e pt Europa

  10. #330 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    vreau eu ) m-am jucat aseara ala cu capra...si vroiam zilele astea sa iau si asta cu painea.


    Sper sa aiba un storyline la fel de bun ca witcher )

  11. #331 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La 7 jumate o să vedem cine pune mâna pe o pâine caldă și crocantă Hai, aștept și alți doritori. Nu uitați însă de regulament.

  12. #332 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Sper sa catig. Vreau sa fac platina la el )

  13. #333 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ma inscriu si eu la I am Bread

  14. #334 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Baieti, o sa efectuez tragerea la sorti un pic mai devreme, nu o sa mai fiu disponibil dupa ora 7. Daca mai vrea cineva sa participe are timp pana la 6:30. Bafta!

    Sa nu mai apara confuzii:

    Regulament Review Codes:

    Se pot inscrie la procesul de selectie urmatoarele categorii de useri: User inregistrat (cu cel putin 300 de postari), Premium User, Editor si Moderator.
    Castigatorul este obligat ca in termen de 10 zile de la primirea jocului sa redacteze reviewul acestuia urmand regulile de aici: IV. Reguli de postare si recomandari pe aria Reviews (se pot accepta abateri de la aceasta regula in cazul in care durata medie de terminare a jocului depaseste 15 de ore).
    Persoanele care nu respecta acest termen vor fi sanctionate si le va fi retras dreptul de a participa la selectii ulterioare.
    Persoanele care nu posteaza deloc articolul vor fi banate timp de 30 de zile si le va fi retras dreptul de a participa la selectii ulterioare

    Aici gasiti art. IV
    http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  15. #335 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Felicitari Bogdan, o sa iti trimit imediat mesaj. Distractie placuta sau pofta mare O sa revin in curand cu alte jocuri.
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

  16. #336 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mersi mult. am intrat putin in seara asta vreo 10 minute. destul de greu de manevrat. maine dupa munca trbuie sa invat sa manevrez felia de paine

  17. #337 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    gata review-ul si cateva trofee...mai cateva easy la story mode....restu nu cred ca o sa reusesc vreodata sa le fac . asa astept urmatorul joc pentru review

  18. #338 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încerc să fac rost de cod pt The Book of Unwritten Tales 2 pt PS4/Xbox One? Vrea cineva să scrie un review? Eu deocamdată nu mai am consolă

  19. #339 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    vreau eu

  20. #340 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Încerc să fac rost de cod pt The Book of Unwritten Tales 2 pt PS4/Xbox One? Vrea cineva să scrie un review? Eu deocamdată nu mai am consolă
    Ok, am făcut rost de cod pt PS4, aștept doritori. Câștigătorul e rugat să posteze recenzia în cel mult două săptămâni. E un joc destul de mare 20-25 de ore de gameplay
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    vreau eu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 39 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 27 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts