Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 39 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #21 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Eh, am incercat si eu. Din pacate nu am Black Ops-ul pe PS3

  2. #22 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Nu sunt sigur daca am inteles treaba dar am 2 Bonus Codes pentru Prince of Persia The Forgotten Sands - Xbox 360 ( Survival Challenge Mode + Malik Skin ) .

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Nu sunt sigur daca am inteles treaba dar am 2 Bonus Codes pentru Prince of Persia The Forgotten Sands - Xbox 360 ( Survival Challenge Mode + Malik Skin ) .
    Treaba e simpla. Eu, si oricine altcineva mai doreste, in momentul in care avem niste coduri, promo-uri, jocuri, etc... si vrem sa le oferim userilor CG, anuntam aici... primul venit, primul servit... singura conditie este ca persoana care primeste codul/jocul/etc... sa faca in maxim 10 zile un review la jocul respectiv. Acum, in cazul anumitor DLC-uri sau harti, cred ca trebuie totusi review la joc, nu doar la harta propriu-zisa

  4. #24 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Got it
    Oferta mea ramane in picioare, daca e vreun doritor pentru acele coduri, let me know

  5. #25 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Aceasta campanie va fi readusa in prim plan. Puteti citi detaliile aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...i-faci-review/

    Pentru inceput voi oferi un cod pentru Hotline Miami pentru PS3+PS Vita (versiunea EU). Aveti 24 de ore sa va inscrieti pentru a putea castiga jocul.

  6. #26 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Si jocul respectiv revine la voi dupa redactarea review-ului / terminarea jocului? Ca am si eu Infamous 2 si Hitman Absolution acasa , dar consola o sa mi-o cumpar pe 8-9 august , si decat sa se puna praful pe jocuri , nu m-ar deranja sa le imprumut unui coleg de aici , daca am garantia ca il mai primesc inapoi.

  7. #27 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Si jocul respectiv revine la voi dupa redactarea review-ului / terminarea jocului?
    In cazul jocurilor oferite de mine, nu. Asa cum scrie si in postarea indicata de mine mai sus: castigatorul va primi jocul complet gratuit si il va putea pastra pentru totdeauna.

    Daca vrea altcineva sa ofere materiale pentru useri ca sa faca review isi poate impune propriile reguli. Asadar, poti cere ca jocurile sa iti fie returnate dupa ce este redactat articolul.

    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Ca am si eu Infamous 2 si Hitman Absolution acasa , dar consola o sa mi-o cumpar pe 8-9 august , si decat sa se puna praful pe jocuri , nu m-ar deranja sa le imprumut unui coleg de aici , daca am garantia ca il mai primesc inapoi.
    Cele doua jocuri au deja reviewuri:
    http://www.consolegames.ro/forum/f46...an-absolution/
    http://www.consolegames.ro/forum/f46...-infamous-2-a/

    De asemenea, ar fi de preferat sa oferim jocuri recente, ca atunci cand se redacteaza reviewul, acesta inca sa prezinte interes pentru cititori.

  8. #28 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ma bag si eu daca tot m-am apucat de sportul asta.Am un Xbox 360, 140GB free pe HDD si timp o gramada.Cand aveti ceva pentru platforma mea sa imi dati un semn.Si daca vreti pot sa mai scriu cateva recenzii ale jocurilor care le am eu acasa.


  9. #29 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    I'm in for Hotline Miami: PS3
    Pare fun initiativa si ma gandeam sa pun cap la cap un review intr-una din zile. Uite ca acum apare si stimulentul

  10. #30 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Yellow. Sunt si eu . Inteleg ca Hotline Miami pleaca spre pooaul? Pandesc si eu pe aici atunci.

  11. #31 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Inca te poti inscrie pentru Hotline Miami daca doresti:

    Procesul de selectie
    1. Este anuntata disponibilitatea jocului pe threadul http://www.consolegames.ro/forum/f60...-codes-promos/ (threadul va fi sticky cat timp vor fi coduri disponibile).
    2. Userii care se incadreaza in conditiile regulamentului isi pot exprima dorinta de a intra in posesia jocului, in termen de 24 de ore.
    3. Dupa terminarea celor 24 de ore, se realizeaza o extragere virtuala, iar castigatorul acesteia va primi jocul complet gratuit si il va putea pastra pentru totdeauna.

  12. #32 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @ReNeGaDe124: Am inteles, citisem doar primul post (al lui MonkY) in ceea ce priveste procesul de selectie si credeam ca e "primul venit, primul servit". Prefer sa las aceasta prima ocazie celor care au scris mai putin, sa avem un pic de diversitate, eu am mai scris cate ceva pe aici. Multumesc pentru heads up! I will be still lurking in the shadows for the next opportunity, so beware!

  13. #33 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Perioada de inscriere pentru Hotline Miami PS3 s-a incheiat. Intrucat a existat doar un singur doritor, jocul va ajunge la pooaul. Check your PM!

    Fiti cu ochii pe acest thread in continuare pentru ca vor mai fi oferite si alte jocuri in cel mai scurt timp posibil!

  14. #34 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Se ofera cod pentru versiunea beta a jocului PAYDAY 2 (Steam) cu scopul redactarii unui Preview.



    System Requirements

    Minimum:
    OS: Windows XP SP3
    Processor: 2 GHz Intel Dual Core Processor
    Memory: 2 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 (256MB minimum)
    DirectX®: 9.0c
    Hard Drive: 10 GB HD space
    Sound: DirectX 9.0c compatible

    Recommended:
    OS: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
    Processor: 2.3 GHz Intel Quad Core Processor
    Memory: 3 GB RAM
    Graphics: NVIDIA GeForce GTX460/ATI Radeon HD 5850 (512MB minimum)
    DirectX®: 9.0c
    Hard Drive: 10 GB HD space
    Sound: DirectX 9.0c compatible

  15. #35 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Se mai ofera un cod si pentru Charlie Murder (Xbox 360). Jocul se lanseaza abia pe 14 august, asa ca aveti ocazia sa-l jucati cu ceva timp inainte.


  16. #36 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ma bag eu la Charlie Murder.

  17. #37 SP
    Member eneea's Avatar
    Si eu ma inscriu pt Charlie Murder
    Acum am vazut ca nu am 1.000 de postari...oh well, daca aveti nevoie de cineva pt jocuri de x360 i'm in.
    Charlie Murder pare chiar interesant, un fel de Dishwasher MP, poate tot mi-l iau

  18. #38 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @eneea: Vad ca esti membru Premium. Te poti inscrie si daca nu ai 1000 de posturi.

  19. #39 SP
    Member eneea's Avatar
    Perfect, i'm in...credeam ca si cu premium trebe 1000 de postari, greu de citit regulamentele la serviciu intre 2 sedinte .
    felicitari pentru initiativa, mi-ar placea sa fie un grup solid de review-isti

  20. #40 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Nu sunt sigur daca am inteles treaba dar am 2 Bonus Codes pentru Prince of Persia The Forgotten Sands - Xbox 360 ( Survival Challenge Mode + Malik Skin ) .
    M-as baga eu sa rejoc (a treia oara Prince of Persia TfS) dar mie ca primesc codul si nu ma pot incadra in cele 10 zile sa fac review. In plus nu am 1.000 de posturi si momentan nici verde nu mai sunt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 39 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts