Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 39 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast
Results 421 to 440 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #421 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Sorry OEE, Activision's request...
    Știu cum e, te înțeleg, doar că personal nu cred că puteam să îți fac un review complet. Dar promit că mă bag la următorul.

  2. #422 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Culmea e ca incepand cu data de 13 sunt extrem de liber... Oh well, next time...

  3. #423 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pfiu, acum avem și noi o șansă

  4. #424 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Well? Who's it? I cant stand the pressure!

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  5. #425 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Il voi ruga pe Dant3 sa scrie articolul (bineinteles cat de repede posibil), iar ca multumire el va primi un cod pentru editia Digital Deluxe care include si season pass-ul, harta The Giant, bineinteles Nuk3town, dar si o tema Black Ops 3. Adica tot!

    Asta nu inseamna insa ca ma opresc aici. Stiti foarte bine ca Overwatch se va lansa si pe console, nu? Nu avem inca acces la versiunile respective (vedem ce se anunta la Blizzcon), dar in ideea ca va fi acelasi joc pe toate platformele initiez un nou concurs aici, similar cu cel de sus (momentan pentru PC, in viitor posibil si pe console daca va exista un closed beta sau beta pe aceste platforme).

    Cei care doresc sa scrie un material Overwatch se pot inscrie la concurs postand aici linkuri spre alte materiale scrise pe ConsoleGames (preferabil review-uri) asa cum au facut mai sus Dant3, eagle-eye si apbaciu. Eu voi alege 6 persoane (componenta unei echipe in Overwatch) pentru a va inscrie in closed beta (imi dati mie numele complet si adresa de email asociata contului vostru battle.net). Operatiunea dureaza, nu se face pe loc sau in cateva zile, insa veti obtine accesul odata cu unul din valurile urmatoarea de activari (nu pot garanta cand, dar pot garanta accesul), urmand ca in termen de o saptamana din momentul in care il primiti sa realizati materialul aici pe site. Mkay?

    Eventual, primi inscrisi puteti fi chiar voi, eagle-eye si apbaciu. De ce nu si Dant3. Termenul limita este duminica seara, ora 20:00.

    Sa curga inscrierile! Bafta!

  6. #426 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Congrats Dante! Te urasc!
    Ma bag la Overwatch!
    Puie Monta!

  7. #427 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Wow, o surpriză foarte mare și plăcută, ediția cu Season Pass. Am rămas fără cuvinte, sper să mi le regăsesc până la recenzie Mulțumesc mult!!!

  8. #428 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Trebuie neaparat sa avem publicat cel putin 1 articol pe site pentru inscrierea pentru Overwatch?
    Daca raspunsul este nu, doresc sa ma inscriu si eu. Fiecare trebuie sa inceapa de undeva, nu?

  9. #429 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Mi-ar fi util ca cei care se inscriu sa aiba ceva materiale publicate pentru ca voi alege 6 persoane din care una va scrie un review (si vreau sa vad cum se exprima si cum pune la punct un material). Daca nu ai un review scris, poti scrie stiri. De exemplu, tocmai s-a anuntat versiunea pentru console a Overwatch (cu tot continutul). Tot azi a fost lansat si Black Ops III. Deci material ar fi. Ideea e ca pana duminica seara cine nu are materiale puse pe site o poate face si apoi se poate inscrie.

    Momentan, lista contine o singura persoana si anume eagle-eye

  10. #430 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Am inteles, intre timp am redactat o stire despre anuntul privind versiunea pentru console a jocului dar si despre continutul celor 3 editii. Sper ca respecta toate rigorile regulamentului si ca va fi aprobata.

  11. #431 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    super, dar sa nui uiti sa dai linkul aici cand se aproba. merci!

  12. #432 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    As vrea un cod pentru Overwatch, am mai scris review-uri pana acum si jocul asta mi-a trezit interesul. Keep up the good job!


    http://www.consolegames.ro/forum/f46...-shift-extend/
    http://www.consolegames.ro/forum/f46...-gravity-daze/
    http://www.consolegames.ro/forum/f79...s/#post1026379

  13. #433 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Nu exista momentan coduri pentru Overwatch. Accesul se da prin activare direct pe cont, iar pentru asta o sa am nevoie de numele, prenumele si adresa de email a contului de bnet. Daca ai mai scris review-uri pe ConsoleGames, atunci te poti inscrie in concurs postand link-urile aici (LE - abia m-am trezit si nu vazusem link-urile, e ok).

    Inscrisi pana in acest moment sunt

    eagle-eye
    Csander
    EspiritusSanctus

  14. #434 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Oh!! Blizzard game deci nu am cum sa nu ma bag. Ma inscriu si eu daca se poate pentru un Overwatch Beta pt PC.

    Starcraft 2 - Review (http://www.consolegames.ro/forum/f46...starcraft-2-a/)
    Starcraft 2 - Preview (http://www.consolegames.ro/forum/f46...starcraft-2-a/)
    Call of Juarez - Review (http://www.consolegames.ro/forum/f46...z-bound-blood/)

  15. #435 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Inscrisi pana in acest moment sunt

    eagle-eye
    Csander
    EspiritusSanctus
    DeathWings

    PS DeathWings, daca o sa am promo key de Legacy of the Void, iti dau pentru review pe ConsoleGames (daca vrei bineinteles). E prea misto review-ul de SC2

  16. #436 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Cum sa nu vreau .. momentan nu am putut sa fac preorder la el fiindca sunt putin stramtorat cu niste probleme care au fost mult prea dintr-o data plus ca am facut preorder la WoW .

  17. #437 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Ii rog pe

    eagle-eye
    Csander
    EspiritusSanctus
    DeathWings

    sa-mi trimita pe PM numele/prenumele/adresa de email atasata contului de bnet. Il voi ruga pe DeathWings sa scrie un preview Overwatch dupa ce se va juca o perioada.

  18. #438 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Sigur! Cu mare drag!

  19. #439 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Ii rog pe

    eagle-eye
    Csander
    EspiritusSanctus
    DeathWings

    sa-mi trimita pe PM numele/prenumele/adresa de email atasata contului de bnet. Il voi ruga pe DeathWings sa scrie un preview Overwatch dupa ce se va juca o perioada.
    Ma mai pot inscrie ?

  20. #440 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Ma bag eu pt borderlands zona 2.
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Eu ma bag pentru Tales of Borderlands pe Steam.
    Imi pare rau ca v-am amanat baieti, insa am avut cateva zile groaznice si am uitat complet de voi

    Daca mai doriti sa faceti review la jocuri, va rog sa-mi dati un PM si am sa va trimit codurile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 39 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts