Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 191 of 381 FirstFirst ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... LastLast
Results 3,801 to 3,820 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3801 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  2. #3802 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Mersi zero , am gasit totusi pe amazon co uk putin mai ieftin si il iau prin RD.

  3. #3803 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Confirm si eu pentru cei care au intarzieri mai mari la zavvi ca, pentru un pachet venit din Suedia, timpul de livrare a fost de aproape 1 luna de zile. (-5,6 zile)

    Nu e chiar extraordianar, dar pentru jocurile cu preturi foarte bune "se" merita.

  4. #3804 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Astept si eu Bleach de aproape 3 saptamabi. Sper sa vina pana la urma dc nu oricum il au in stoc

  5. #3805 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Un cod de 10% la zavvi? Cele postate in threadul dedicat au fost deja folosite fara a se anunta cineva in prealabil (evident). Astept pe PM.

    Thanks!

  6. #3806 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Un cod de 10% la zavvi? Cele postate in threadul dedicat au fost deja folosite fara a se anunta cineva in prealabil (evident). Astept pe PM.

    Thanks!
    Ai pm!

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  7. #3807 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Multumesc mult Dante!

  8. #3808 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Nu stiu ce se intampla de la o vreme cu Zavvi,acum o luna am dat o comanda de 3 albume dintre care am primit doar 2,am dat o comanda acum 2 zile ,estimated despatch time scria ca trebuia sa fie ieri,nici pana acum nu l-au trimis ...

  9. #3809 SP
    Member party_man's Avatar
    se-ntampla magyar posta, absolut oribile servicii

  10. #3810 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    inseamna ca eu sunt noroco cu HUT, acum 5 zile am dat comanda si de atunci este in acelasi status "Awaiting Stock Pick - Processing"
    Sper ca pana pe 31 sa vina, e un cadou pt cineva

  11. #3811 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    inseamna ca eu sunt noroco cu HUT, acum 5 zile am dat comanda si de atunci este in acelasi status "Awaiting Stock Pick - Processing"
    Sper ca pana pe 31 sa vina, e un cadou pt cineva
    eu zic sa nu-ti faci iluzii prea mari...

  12. #3812 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cred ca am sa-ti ascult sfatul si sa astept luna iunie linistit

  13. #3813 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am primit un mail de la zavvi prin care isi cereau scuze pentru intarzieri, dar isi schimba depozitul.

    Eu de o luna astept un Bleach, mi-au trimis altul intre timp si un Captain Morgane de 2 saptamani de la zavvi si FEAR 3 de la thehut de 3 saptamani. Cred ca au inceput sa lucreze cu prietenii nostri de la vest de Oradea si serviciile lor sunt de top...

  14. #3814 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Cam in cat timp mai vine cu class 1 de la shopto?

  15. #3815 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Cam in cat timp mai vine cu class 1 de la shopto?
    Nu se mai poate sti cu precizie... Ultimele 3 comenzi au fost livrate in Romania de GLS Courier. Partea buna este ca au tracking si ei, partea proasta este cum ajungi in contact cu curierul din zona ta pentru livrare. O alta parte proasta este ca timpul s-a lungit considerabil. Prin posta ajungeau in 3 - 5 zile. Acum, 7 - 10 zile. Poti avea surpriza sa comanzi cu transport de 3 Gbp si sa-ti ajunga la fel de repede cu precedentul 1st class (3 - 5 zile), dar n-ai nicio garantie vis-a-vis de livrarea efectiva.

  16. #3816 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Si care il bagi la curier?
    E vreunu' din astea?
    ShopTo Delivery Number SDNJ35889 & Order Number SORJ50948

  17. #3817 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Si care il bagi la curier?
    E vreunu' din astea?
    ShopTo Delivery Number SDNJ35889 & Order Number SORJ50948
    Nici unul dintre cele pe care le-ai scris tu. Tracking number e ceva de forma RJXXXXXXXXXGB. Asta in cazul in care ai ales Royal Mail 1st class.

  18. #3818 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cum sa beneficiati de o reducere de �5 la orice joc pe TheHut.com:

    1. Asigurati-va ca nu aveti nici un ban pe cardul cu care vreti sa efectuati plata
    2. Adaugati in cos unul din produsele din urmatoarea lista: Duck and Cover Boxers | TheHut.com
    3. Apoi adaugati jocul dorit (pare sa mearga si cu accesorii)
    4. Plasati comanda
    5. Anulati produsul ales din lista de mai sus (Account - Account Summary - in dreptul comenzii apasati Cancel - bifati Attempt to cancel a specific part of the order - apasati pe plus in dreptul produsului nedorit - selectati motivul anularii: No longer required - Request Cancellation)
    6. Dupa cateva ore acea parte a comenzii va fi anulata
    7. Depuneti banii necesari pe card, iar pretul platit va fi cel redus (este posibil sa fie nevoie sa apasati pe butonul Resolve din dreptul comenzii in Account Summary pentru a reincerca efectuarea platii)

    Daca doriti sa cumparati mai multe jocuri cu aceasta reducere repetati pasii 1-6 de cate ori este nevoie inainte de a trece la pasul 7.

    Ar fi bine sa va grabiti sa plasati comenzile pentru ca nu stiu cat va mai dura aceasta promotie/eroare.

  19. #3819 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Record absolut la shopto. Mi-a venit jocul intr-o zi

  20. #3820 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @ReNeGaDe124 ai facut treaba asta si a mers?
    Eu incerc sa vad ce iese...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts