Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 207 of 381 FirstFirst ... 107 157 197 205 206 207 208 209 217 257 307 ... LastLast
Results 4,121 to 4,140 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4121 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Cod zavvi 10%: 2280-203A-48E5

  2. #4122 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    a cumparat cineva de aici?vad ca poti sa cumperi chiar daca nu esti din us,problema e ca eu nu reusesc imi cere adresa de us,desi vad ca la customer review sunt oameni din toata lumea
    Sony Computer Entertainment America - PlayStation Network Code for PlayStation 3 and PSP ($20) (Downloadable Content) - 20 PSN DOLL

  3. #4123 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu prea inteleg ce vor sa zica... Livrarea tot la o adresa de US se face? Adica nu poti primi decat prin intrmediari?
    La coduri nu cred ca e problema pentru ca e trimis prin mail (banuiesc)
    International Orders - Best Buy
    International Orders

    If you have a non-US billing address, you have two options when placing an order on BestBuy.com:
    1. Have your order shipped to a US mailing address. This includes states within the United States, the US Virgin Islands, Guam, and APO/FPO (military) addresses.
    2. Pick up your order at any US store. You can also designate someone else to pick up your order in the United States.

  4. #4124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    La coduri nu cred ca e problema pentru ca e trimis prin mail (banuiesc)
    la coduri instant mail ma refer si eu,pt restul iti trebuie intermediari,dar chiar si pt intant codes via email imi cere adresa de us

  5. #4125 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am cumparat eu. La adresa o pui pe cea de mai jos:

    To complete your online purchase:

    During checkout, in place of your non-US billing address, use this exact billing address:

    10780 Kempwood Dr.
    Houston, TX 77043
    Nu poti plati insa cu PayPal, ci doar direct cu cardul.

  6. #4126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Am cumparat eu. La adresa o pui pe cea de mai jos:



    Nu poti plati insa cu PayPal, ci doar direct cu cardul.
    Please enter your billing phone number on file with your credit card company.

  7. #4127 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pune orice numar de forma XXX-XXX-XXXX.

  8. #4128 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Pune orice numar de forma XXX-XXX-XXXX.
    am pus nr lor de sub adresa de mai sus,am dat comanda,sa vedem cat dureaza acum,ms mult
    LE vad ca e 4 dimineata la ei,cred ca mai am de asteptat vreo 5-6 ore

    ---------- Post added 04-07-2012 at 06:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    a cumparat cineva de aici?vad ca poti sa cumperi chiar daca nu esti din us,problema e ca eu nu reusesc imi cere adresa de us,desi vad ca la customer review sunt oameni din toata lumea
    Sony Computer Entertainment America - PlayStation Network Code for PlayStation 3 and PSP ($20) (Downloadable Content) - 20 PSN DOLL
    mi-au trimis si codul de 20 $ dupa cateva ore,dar e normal,eu cand am facut comanda era 4 dimineata la ei,apelati cu incredere la bestbuy mai ales ca nici nu mai platiti alte taxe in plus cum e la maximuscards sau pcgamesupply.Inca o data ms renegade pt ajutor,acum sa trecem la shopping

  9. #4129 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Cum va vin jocurile de pe ShopTo? Ca scrisoare sau colet?

  10. #4130 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Imi poate spune cineva de unde pot cumpara o consola Nintendo Wii noua la un pret mic in Romania?

  11. #4131 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vezi daca mai au astia pe stoc:
    CONSOLA NINTENDO WII SPORTS PAK + CADOU

  12. #4132 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Am uitat sa spun ca daca are cineva pe forum o consola in stare foarte buna sa ma contacteze.

  13. #4133 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  14. #4134 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A fost intro vreme si cu 500 pe undeva. Eu zic ca e de asteptat.

  15. #4135 SP
    Member MihaY's Avatar
    Salut, de curand mi-a expirat cardul si l-am prelungit, am schimbat datele de pe paypal dar acum nu pot sa cumpar nimic, primesc mereu o eroare.Mai trebuia facut ceva?

  16. #4136 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Poate nu ai activat cardul,de obicei trebuie sa ceri un sold de la bancomat

  17. #4137 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si sa activezi platile online, dar daca e acelasi cont, nu e cazul. Da un telefon rapid la banca si te lamuresti.

  18. #4138 SP
    Member Hazer's Avatar
    Știți cumva dacă jocurile video din Austria sunt la fel ca și cele din Germania? Mă refer la restricțiile la violență și alte limitări. Vreau să-mi cumpăr c�te ceva din Viena și vreau să fiu sigur că nu am restricțiile alea nesimțite.

  19. #4139 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Știți cumva dacă jocurile video din Austria sunt la fel ca și cele din Germania? Mă refer la restricțiile la violență și alte limitări. Vreau să-mi cumpăr c�te ceva din Viena și vreau să fiu sigur că nu am restricțiile alea nesimțite.
    Eu stiu ca nu,daca te uiti pe coperta jocurilor de uk sau in general cele din europa,sunt facute in austria
    LE pe coperta in spate,pe randul de jos scrie made in austria

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  20. #4140 SP
    Member felixanu's Avatar
    Oferte cat mai bune pentru un ps3 de 320 gb? Eu am gasit pe emag:
    Consola Sony PlayStation 3 Slim, 320GB, Neagra + Joc Gran Turismo 5 + 2 Controllere Wireless Dualshock 3 SO-9218623 - eMAG.ro
    Am avut un ps3 slim de 120 gb dar l-am vandut, acum vreau sa-mi cumpar din nou unul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts