Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 381 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 ... LastLast
Results 2,721 to 2,740 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2721 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Clar, daca spui tu....

    2200 de posturi din afirmatii aiurea in tramvai.
    Attached Images Attached Images tudyniuz-robot.jpg

  2. #2722 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Nu am luat niciodata un produs cu plata online , cand comand de la zavvi unde imi ajunge coletul si cam ce taxa este ? * ei nu precizeaza nimic

  3. #2723 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by FRKALEX View Post
    Nu am luat niciodata un produs cu plata online , cand comand de la zavvi unde imi ajunge coletul si cam ce taxa este ? * ei nu precizeaza nimic
    Ajunge la adresa specificata de tine sau la oficiul postal caruia e asociata adresa (in acest caz primesti aviz in posta sa mergi sa ridici pachetul). Livrarea e gratis, platesti cat vezi pe site.

  4. #2724 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Salut,

    Asa cum am spus, revin cu detalii. Astazi mi-au ajuns produsele. Pentru cei care vor sa stie cat a durat transportul, datele de plecare (cand am primit mail de confirmare dispatch) au fost: 07/07/2011, 08/07/2011, 14/07/2011, 20/07/2011, 21/07/2011. Au ajuns toate astazi, pe 25. Am primit aviz in cutia postala si am mers la posta sa le ridic.

    Sunt ok, exact ce am comandat.

    LE: O interbare pentru cei care platesc cu cardul, eu am facut plata cu PayPal. Ce se intampla daca nu ai suficienti bani pe card ? A fost cineva in situatia asta ?

  5. #2725 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Laddu View Post
    LE: O interbare pentru cei care platesc cu cardul, eu am facut plata cu PayPal. Ce se intampla daca nu ai suficienti bani pe card ? A fost cineva in situatia asta ?
    Am patit eu odata. Iti spune ca sunt probleme cu cardul tau iar comanda ramane pe hold.

  6. #2726 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Bun si tu ce trebuie sa faci mai departe ?

  7. #2727 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In cazul in care nu ai bani pe card? Te duci frumos la banca si iti pui bani pe card si ei vor relansa comanda. Dar asta de obicei dureaza foarte mult. Iti recomand sa anulezi comanda si sa o faci din nou dupa ce ai banii pe card incat sa fie mai rapida procesarea comenzii.

  8. #2728 SP
    Junior Member kimiko's Avatar
    Merci Khan!, tocmai am dat comandă la Soulcalibur IV (X360). Sper să am noroc cu ei...(că deja m-am săturat).
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    ti-l dadeam eu pe-al meu daca vedeam post-ul mai devreme

  9. #2729 SP
    Member Aliosa's Avatar
    tudyniuz, alta data nu mai fi asa de grabit in a da raspunsuri total eronate.
    Cei de la zavvi nu au nici pe departe un sistem f bine pus la punct. Comanda pt "The Club" mi-au anulat-o asa de la ei (jocul este destul de vechi si probabil nici nu se mai produce), iar Borderlands l-au trimis imediat ce le-a intrat pe stoc.
    Attached Images Attached Images tudyniuz-dovada.jpg

  10. #2730 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tu ai picat din copac si te-ai lovit la cap, pentru ca iar vorbesti prostii. Cred ca ai niste probleme.

    O spui chiar tu, jocul tau e destul de vechi si probabil asta e motivul pentru care ti-au anulat tie comanda. Mie nu mi-au anulat comanda pentru Fallout 3 GOTY acum 2 luni cand nu mai erau bani pe card. Am fost anuntat printr-un mail ca au fost niste probleme cu plata, am verificat contul si am vazut ca nu sunt bani. Am fost la banca, am pus bani pe card si dupa 2 saptamani mi-au facut despatch-ul.

    Ti-as recomanda sa nu te mai umfli in pene ca te faci de ras.

  11. #2731 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Daca deschid disputa in PayPal la Zavvi imi primesc banii mai rapid decat daca as fi cumparat direct cu cardul?

  12. #2732 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Daca deschid disputa in PayPal la Zavii imi primesc banii mai rapid decat daca as fi cumparat direct cu card-ul?
    Da.

  13. #2733 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Robotzel uita-te la cele 2 screen-uri puse de mine si gandeste putin.
    Prima oara arata ca Borderlands va fi trimis pe 24 august, apoi a intrat pe stoc si l-au expediat imediat. Asa ca nu e in niciun caz cum spuneai tu ca jocul va fi trimis exact in ziua in care scrie initial la procesarea comenzii.


    Deci sa fie clar pt toata lumea, atunci cand comanzi un joc de pe zavvi cu usually dispatched in a month, la procesarea comenzii se adauga un nr automat/fix de zile (28 lucratoare, 40 nelucratoare), dar jocul poate fi expediat mai repede (daca intra pe stoc).

  14. #2734 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Salut,

    Am un voucher de 10% reducere la thehut care expita maine. Daca il vrea cineva, PM. Primul venit, primul servit.

    ---------- Post added 30-07-2011 at 11:33 AM ----------

    Quote Originally Posted by Laddu View Post
    Salut,

    Am un voucher de 10% reducere la thehut care expita maine. Daca il vrea cineva, PM. Primul venit, primul servit.
    S-a dat.

  15. #2735 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Reducere 10% pe zavvi expira astazi: 1424-18A5-AEAA

  16. #2736 SP
    Member Mythul's Avatar
    Thanks dude am si dat precomanda la Diablo 3: 120 lei

  17. #2737 SP
    Member BatsBike's Avatar
    trebuia sa apesi butonul de THANKS de sub avatar ... doar a meritat,cum zici ...

  18. #2738 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    trebuia sa apesi butonul de THANKS de sub avatar ... doar a meritat,cum zici ...

    Omul chiar a scris thanks in loc sa apese pe un button care da automat. Nu crezi ca e mai bine asa? Traiesti pentru thanks-uri pe forum?

  19. #2739 SP
    Member BatsBike's Avatar
    traiesc pentru thanks'uri pe forum ... ?!?daca tot exista butonul ... asta nu inseamna ca n'a facut bine ca a scris in post ce putea sa insemne prin apasarea thanks ... nush ce draq avem de imediat ne aprindem de la chestii puerile ... mai ales cand n'au legatura cu propria persoana ...

  20. #2740 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    traiesc pentru thanks'uri pe forum ... ?!?daca tot exista butonul ... asta nu inseamna ca n'a facut bine ca a scris in post ce putea sa insemne prin apasarea thanks ... nush ce draq avem de imediat ne aprindem de la chestii puerile ... mai ales cand n'au legatura cu propria persoana ...

    Imi pare rau ca pe internet nu se pot auzi tonul vocii si intonatia. Nu m-am aprins deloc pentru ca nu aveam de ce, am fost foarte calm cand am scris mesajul. Mi s-a parut ciudat sa-i spui ca trebuia sa apese thanks cand omul foarte frumos a multumit si a mai si zis la ce l-a ajutat. In fine, o lasam asa cum a cazut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 137 of 381 FirstFirst ... 37 87 127 135 136 137 138 139 147 187 237 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts