Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 381 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2741 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut am si eu o intrebare as putea sa anulez o comanda de pe thehut.com ?? ca am facut de 2sapt comanda pt super street fighter 4 de pe thehut si imi zici ca trimite pe 31.08.2011 la pretu de 15.50euro si acu am vz pe zavvi la pretu de 12.50euro si ma gandes ca aici il trimite si mai rpd ... daca se poate anula as vrea sa stiu cum ...

  2. #2742 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Intra in contul tau, iar in dreptul comenzii ai un buton pe care scrie Cancel. Daca au trimis deja comanda nu mai poti sa o anulezi.

  3. #2743 SP
    Member Pancu's Avatar
    iam dat cancel iam zis si motiv da cand ma loghez tot imi arata acolo da nu mai am optiunea cancel doar view.. astea inseamna ca am anulat-o sau trebuei sa primesc un mail ?? pt confirmare? si la order status imi zice processing
    gata a disparut nu mai am pe lista de asteptare ms mult pt ajutor ...

  4. #2744 SP
    Member Mythul's Avatar
    Vroaim sa va intreb daca cumpar un iPad 2 de exemplu de pe ebay/amazon va trebui la vama sa platesc ceva taxa suplimentara cand ridic pachetul? TVA ? Va multumesc mult pentru ajutor.

  5. #2745 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Cine doreste cod de reducere 10% pentru TheHut sa-mi dea un PM.

  6. #2746 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu am mai comandat de ceva timp si sunt curios cum mai stau Zavvi/TheHut cu transportul? Ultima oara cand mi-am comandat ceva a venit in saptamani, dar era un joc abia lansat. Stiu ca mai in urma cu ceva timp, jocurile mai vechi, in stoc, ajungeau mai repede.

    Concret, ma intereseaza Fallout: New Vegas si Mafia 2 (360) si vreau sa stiu daca imi ajung in 2 saptamani sau mai repede.

  7. #2747 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu am mai comandat de ceva timp si sunt curios cum mai stau Zavvi/TheHut cu transportul? Ultima oara cand mi-am comandat ceva a venit in saptamani, dar era un joc abia lansat. Stiu ca mai in urma cu ceva timp, jocurile mai vechi, in stoc, ajungeau mai repede.

    Concret, ma intereseaza Fallout: New Vegas si Mafia 2 (360) si vreau sa stiu daca imi ajung in 2 saptamani sau mai repede.
    am avut vreo 3 comenzi de la ei in ultimele doua saptamani, toate mi-au ajuns pana intr-o saptamana.

  8. #2748 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu am avut 2 comenzi la ei de cand sunt membru si niciuna nu mi-a ajuns.

  9. #2749 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Eu am avut 2 comenzi la ei de cand sunt membru si niciuna nu mi-a ajuns.
    Si eu am avut 2 anulate pe motiv Payment Problem (am facut plata prin PayPal).
    Ce sa zic, mai bine ma duc si imi cumpar din magazin decat sa ma complic cu ei...

  10. #2750 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    PayPal e problematic la Zavvi. Incercati direct cu card.

  11. #2751 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    PayPal e problematic la Zavvi. Incercati direct cu card.
    Eu am facut la TheHut, dar ma gandesc ca e la fel si la Zavvi, mi se pare absurd sa platesc direct cu cardul daca ei imi ofera metoda cu PayPal. Sa o repare, pentru ca numai ei pierd daca de aproape 2 luni tot mai sunt probleme cu PayPal.

  12. #2752 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu din contra recomand sa platiti numai cu PayPal deoarece daca nu-si onoreaza comenzile va primiti banii cu mult mai rapid decat daca ati fi platit direct cu cardul.

  13. #2753 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Mi se pare absurd sa platesc direct cu cardul daca ei imi ofera metoda cu PayPal.
    Cred ca tie iti place sa te scarpini la urechea stanga cu mana dreapta peste cap, precum oltenii.

    Am vreo 100 de produse comandate de pe zavvi, doar 2 nu au ajuns si am cerut replacement pt ele, care au ajuns (procentaj 100%).
    Am VISA Electron de la BCR, internet banking, chiar nu au cum sa ma "faca".
    Sunt f multumit de ei chiar daca au mai fost si probleme (carcase sparte, cutii indoite).

    Sincer, daca nu era zavvi nu aveam peste 200 de jocuri de PS3 in colectie.

  14. #2754 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Cred ca tie iti place sa te scarpini la urechea stanga cu mana dreapta peste cap, precum oltenii.

    Am vreo 100 de produse comandate de pe zavvi, doar 2 nu au ajuns si am cerut replacement pt ele, care au ajuns (procentaj 100%).
    Am VISA Electron de la BCR, internet banking, chiar nu au cum sa ma "faca".
    Sunt f multumit de ei chiar daca au mai fost si probleme (carcase sparte, cutii indoite).

    Sincer, daca nu era zavvi nu aveam peste 200 de jocuri de PS3 in colectie.

    Daca chiar vroiam sa platesc cu cardul apelam la amazon.co.uk, care sunt de mii de ori mai profesionisti decat amatorii astia. Singurul lucru unic si util pe care il au e plata prin PayPal, care nu merge deci => useless. Parerea mea...

  15. #2755 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Atunci try ShopTo. Le merge PayPal-ul si sunt mult mai rapizi decat Zavvi la doar cativa lei in plus..

  16. #2756 SP
    Member Iarba's Avatar
    Cod 10% reducere TheHut , cine vrea

  17. #2757 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    As dori si eu un cod de reducere pentru zavvi, ma pregatesc si eu pentru valurile de jocuri din septembrie .

  18. #2758 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Cod discount The Hut: 1594-SR0L-CWVY

  19. #2759 SP
    Member sevir's Avatar
    Mersi frumos! Mi-a prins bine la o precomanda!

  20. #2760 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Mai am eu un cod discount pentru The Hut. PM cine il vrea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 381 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts