Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 381 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #2961 SP
    Member theSrN's Avatar
    eu am facut precomanda pe zavvi la Gran Turismo 5 Platinum, si a fost dispatched pe 8 septembrie, si nu a ajuns nici acum. mai astept pana luni, si le dau un mail
    sper sa nu dea in bara si cu NBA 2k12 (care a fost dispatched pe 4 octombrie) si sa ajunga in timp util...

  2. #2962 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da-le mail cat mai curand. Daca trec 40 de zile nu te mai baga in seama. Ei spun sa ii contactezi intre 30 si 40 de zile de la despatch. Si eu am o comanda din 16 septembrie care inca nu a venit, eu le dau luni mesaj, tu ar trebui sa le dai mai repede.

  3. #2963 SP
    Manager paul's Avatar
    Discount 5 lire la comanda de minim 45 lire pe Zavvi. Cod: 1739-9RIZ-O43C .

  4. #2964 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Au fost ceva probleme cu zavvi in luna septembrie, au ajuns f greu jocurile.
    Astazi le-am lasat si eu un query vizand un replacement pt. Motorstorm Apocalypse care a fost livrat pe 02.09 si care nu a mai ajuns la destinatie.
    De asemenea, mai astept un Playstation Move Heroes livrat pe 19.09, care sper sa vina zilele astea.

  5. #2965 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Salut, incerc sa-mi fac cont pe shopto.net dar nu reusesc. Dupa ce trec datele cardului si face validarea cardului luand 1 lira de pe el raman la acelasi formular, nu se schimba nimic. Cine ma poate ajuta pm Multumesc

  6. #2966 SP
    Member rokococo's Avatar
    Astazi am facut o precomanda la shopto.net , exista vreo sansa sa primesc jocul in ziua lansarii sau depinde de noroc ? Mersi.

  7. #2967 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by rokococo View Post
    Astazi am facut o precomanda la shopto.net , exista vreo sansa sa primesc jocul in ziua lansarii sau depinde de noroc ? Mersi.
    Ai toate sansele sa primesti in ziua lansarii sau poate chiar cu o zi inainte. In caz ca nu il primesti la timp, primesti 3 lire inapoi.

  8. #2968 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Nu-i adevarat, chestia cu 3 lire e doar daca esti in Marea Britanie. Dar da, ai sanse sa iti ajunga in ziua lansarii.

  9. #2969 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate View Post
    Nu-i adevarat, chestia cu 3 lire e doar daca esti in Marea Britanie. Dar da, ai sanse sa iti ajunga in ziua lansarii.
    Nu stiam de chestia asta. Mie mi-au ajuns precomenzile mereu cu o zi inainte.

  10. #2970 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    In Flanco din Carrefour Sibiu este Mass Effect 2 Collector's Edition de Xbox cu 50 de lei, daca intereseaza pe cineva

  11. #2971 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ne intereseaza dar nu avem cum sa il luam

  12. #2972 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Corect, cine-i din Sibiu să cumpere repede tot stocul și să-l trimită �n Bucuresti

  13. #2973 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu iau o bucata, ia si Graft una si daca ne mai strangem cativa facem cheta sa ii iasa si celui care ne ajuta ceva

  14. #2974 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu pot trece pe acolo sa vad cate bucati au disponibile. Jocul expus era sigilat, dar avea un pic sigiliul rupt intr-o parte si carcasa de plastic ce acopera carcasa metalica era un pic rupta in colt. L-as fi luat pentru mine, dar prefer sa strang sa-mi iau Dark Souls

  15. #2975 SP
    Member theSrN's Avatar
    a mai comandat cineva de pe Welcome to GAME with free UK delivery! ? Vreau sa fac precomanda la Battlefield 3, dar vreau sa fiu sigur ca nu sunt probleme de shipping...

  16. #2976 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu livreaza in Romania, doar Robert Dinu iti poate lua de acolo.

  17. #2977 SP
    Member theSrN's Avatar
    ah, ok. vazusem ca au Europe delivery dar nu m-am uitat sa vad daca e si Romania inclusa. Mersi.

  18. #2978 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Excelenta optiunea de view la ShopTo!

    Pentru cei care inca nu stiu a fost introdusa o noua optiune view ce permite sa-ti vezi pachetul la cateva nanosecunde dupa ce a fost ambalat
    • My orders - Orders - Pack (view)
    Attached Images Attached Images pachet.jpg

  19. #2979 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai uitat sa iti stergi mail-ul

  20. #2980 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ai uitat sa iti stergi mail-ul
    Nu-mi fac probleme aka NU MA TEM!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 381 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts