Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 189 of 381 FirstFirst ... 89 139 179 187 188 189 190 191 199 239 289 ... LastLast
Results 3,761 to 3,780 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3761 SP
    Junior Member Andrei Lamaie's Avatar
    Am doua coduri de 10% pe zavvi. Le-as fi folosit eu dar au ceva cu mine si nu vor sa-mi onoreze comenzile.
    2037-QDTS-28G7
    2037-VYCS-GDH0

  2. #3762 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pentru cei care vor să doneze (sau să ceară) coduri de reducere (zavvi, hut, etc), avem thread dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f60...vi-thehut-etc/

  3. #3763 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Pentru cei care au mai cumparat de pe play.com, cat costa livrarea pana in Romania?

  4. #3764 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu cred ca trimit in Romania.
    Cand incerc sa-mi fac cont, nu exista Romania in lista lor de tari.

  5. #3765 SP
    Member party_man's Avatar
    play nu livreaza in Romania

  6. #3766 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Hmmm, intr-adevar s-a scumpit transportul la TheHut, am dat ieri comanda pentru F.3.A.R si m-a taxat cu 1.99� pt. livrare.

  7. #3767 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei Lamaie View Post
    Am doua coduri de 10% pe zavvi. Le-as fi folosit eu dar au ceva cu mine si nu vor sa-mi onoreze comenzile.
    2037-QDTS-28G7
    2037-VYCS-GDH0
    Folosit eu al doilea. Mersi mult.

  8. #3768 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Care mai e treaba cu comenzi de console de pe zavvi? A comandat cineva console sau alta aparatura de pe zavvi?
    Eu am simulat o cumparare de Xbox 360 si m-am dus pana la ultimul pas, si mai arata si 0,99 transport.
    Era, de fapt mai este, vreo 785lei un 360 de 250G (cu un cod de reducere) !!!

  9. #3769 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Zavvi Help - Are there any restrictions on international deliveries?

    "Please note that we do not ship certain products outside the United Kingdom. These include, but are not limited to, all Games Consoles and other Electronic products. Orders received for such products that are destined for shipping outside the UK will be cancelled."

  10. #3770 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    eu caut asa ceva Xbox 360 Official Silver Wireless Controller with Play and Charge Kit - Microsoft Xbox 360 - ShopTo.Net ... merci oricum. Astea cica ar fi cele mai fiabile .... de la MW2 mi s-a stricat ciupercuta din dreapta la MK s-au stricat toate . Mi-as fi luat unul de la Razer daca nu avea fir. Daca si-a luat cineva unul facut de alta firma sa-mi spune si mie.

    Am gasit in tara la un pret mai bun decat ma asteptam 189 Ron controller cu kit de incaracre. Controller wireless Microsoft QFF-00006 pentru Xbox360
    multumesc celor care au incercat sa ma ajute.

  11. #3771 SP
    Ω Pira's Avatar
    Ce cool arata controller-ul pe silver, blana!

  12. #3772 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Salut vreau sa dau o comanda la Zavvi dar nu stiu cum sa traduc bine adresa asta ca sa inteleaga aia.Ma puteti ajuta sau trebuie sa o trimit:
    Strada.Husului Bloc.153 Scara.B Apartament.2 Etaj.4

  13. #3773 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Care e cel mai ieftin magazin online care are de vanzare Diablo 3 collector's. Surprinzator, Zavvi nu il are deloc in stoc si din cate mi-a zis un prieten, Game.co.uk are cel mai bun pret (69.99 de lire). Dar vreau sa intreb si aici ca sa fiu sigur ca fac alegerea cea mai "economa" (f%^& ! la 70 de lire nu fac nimic econom ...but i must have it! )

  14. #3774 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by KindoHero View Post
    Salut vreau sa dau o comanda la Zavvi dar nu stiu cum sa traduc bine adresa asta ca sa inteleaga aia.Ma puteti ajuta sau trebuie sa o trimit:
    Strada.Husului Bloc.153 Scara.B Apartament.2 Etaj.4
    Nu trebuie sa traduci nimic. Trebuie sa adaugi la adresa tara: Romania, orasul .... si neaprat codul postal (il gasesti pe net). Coletul ti-l aduce posta romana.

  15. #3775 SP
    Junior Member KindoHero's Avatar
    Quote Originally Posted by Ltcol View Post
    Nu trebuie sa traduci nimic. Trebuie sa adaugi la adresa tara: Romania, orasul .... si neaprat codul postal (il gasesti pe net). Coletul ti-l aduce posta romana.
    Bun deci la adresa trebuie sa scriu doar Tara Orasul si codul postal?Strada apartamentul si astea nu trebuie puse,si de unde stie postasul unde naiba sa puna coletul ca poate il pune la vecinu(stau la bloc).Sau se ia dupa nume?(Si daca doresti sa pui si o imagine cum ar trebui ti-as fi foarte recunoscator.)

  16. #3776 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    Deci tu chiar nu realizezi ce spui ? Ltcol a scris ca terbuie sa adaugi la adresa, tara si codul postal ? Nu ai trimis niciodata o scrisoare, colet, pachet, etc ?

    In fine, nu cred ca iti va arata cineva in 'imagini' cum sa iti bagi adresa...

  17. #3777 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Daca ti-ar da cineva o adresa din UK asa cum ai scris-o tu, cred ca nu vei ajunge la destinatie... insa daca pui separat cele necesare devine mult mai usor
    Country: Romania
    City: Bucharest
    Street address: Str. Hus... No XX, Bl. xx, Et. xx, Ap xx, Sector X.
    Postal Code: xxxxxx
    Full Name: Ion Popescu ..

    Asa cum a zis si Ltcol, pe aia ii intereseaza in ce oras sa trimita, dupa care Posta Romana iti "interpreteaza adresa"

  18. #3778 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Noi optiuni de transport pe TheHut:

    • International Standard Delivery �0.99
    • International Tracked Delivery �9.99

  19. #3779 SP
    Member theSrN's Avatar
    imensa diferenta intre cele doua, care nu se merita dupa parerea mea

  20. #3780 SP
    Junior Member ionutmystic's Avatar
    Vreau sa imi comand si eu vreo 2 jocuri de pe zavvi sau thehut dar ambele au majoritate jocurilor out of stock. Spun ca de obicei le expediaza intr-o luna. A comandat cineva jocuri la care zice asa? Daca da, in cat timp au fost expediate?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts