Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 381 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 306 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4101 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Mersi de raspuns. Pacat ca nu mai trimit, care este cauza? De thehut.com stiti daca trimit in Romania?
    Citeste cateva pagini in urma si o sa te lamuresti care este cauza.

  2. #4102 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Drepturile cumparatorului


    Ai dreptul să te răzg�ndești și
    să �ţi prime
    ști banii �napoi
    Dacă nu eşti mulţumit cu ce ai cumpărat, ai dreptul să
    returnezi produsul �n zece zile lucrătoare, din momentul
    livrării şi să �ţi primeşti banii �napoi, fără să fii nevoit să
    explici de ce te-ai răzg�ndit şi fără să fii obligat la
    penalităţi. Singurele costuri care pot cădea �n sarcina ta
    sunt cheltuielile directe de returnare a produsului. |n
    cazul �n care comerciantul nu �ţi transmite �n scris p�nă
    la data livrării toate informaţiile necesare, această
    perioadă se poate prelungi p�nă la 90 de zile.
    Nu uita că �n ţările Uniunii Europene, perioada �n care
    te poţi răzg�ndi poate varia �ntre şapte şi 15 zile.

    Ai dreptul să fii bine informat,
    �nainte să cumperi un produs

    �nainte de a cumpăra ceva, comerciantul este obligat să
    iţi dea informaţii complete despre:
    � compania sa şi datele de contact;
    � caracteristicile produsului;
    � preţ, inclusiv toate taxele şi comisioanele, metode de
    plată, precum şi costurile livrării;
    � dreptul de a denunţa unilateral contractul;
    � data aproximativă a livrării.

    C�t trebuie să aștept p�nă �mi
    este livrat produsul?

    Atunci c�nd cumperi online, perioada de livrare nu
    poate fi mai lungă de 30 de zile.

    Totul pe
    E dreptul tau actioneaza | Consumatoreuropean

  3. #4103 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Ce tare. Fix ca-n reclamele alea tampite. Si daca nu se respecta "dreptul meu" ce fac? Ma duc sa plang la mamica? Ca ANPC a existat si pana acum.

    Ah, am descoperit acolo: "cum sa faci o plangere", citez: "adreseaza-te unei asociații pentru consumatori, ECC Rom�nia". Minunat. Si mai departe? Aia o sa zica: ai dreptate, ai picat de fraier. Si eu raman cu problema. Sau ECC o sa mearga cu mascatii la firma aia? Sau ii suna si-i cearta?

    PENIBIL.

  4. #4104 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    gvingi modifica-ti te rog semnatura,scuza-ma daca iti par impertinent dar e o greseala ft mare acolo...au donat macar o data nu odata
    back on topic,banuiesc ca sunt fake...

    http://www.fyygame.com/ps3-accessori...FcNN3wodGVdjxQ

  5. #4105 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    New Black DualShock 3 Wireless Bluetooth SIXAXIS Controller for PS3 With SONY LOGO (With Pack)

    Suna fake.

  6. #4106 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    New Black DualShock 3 Wireless Bluetooth SIXAXIS Controller for PS3 With SONY LOGO (With Pack)

    Suna fake.
    Scrie rosu pe alb:

    Please Kindly note that this controller is made by 3rd party and it can update with your console.
    Cele originale sunt marcate corespunzator in bulina portocalie "100% Original" si costa de vre-o 4 ori mai mult...

  7. #4107 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Scrie rosu pe alb:



    Cele originale sunt marcate corespunzator in bulina portocalie "100% Original" si costa de vre-o 4 ori mai mult...
    Nu �nţeleg cum de au voie sa scrie sony pe porcăriile alea,am citit feedbackuri negative, unele vin stricate, altele se strica ft repede.Trist e ca au ajuns si pe forum sa se v�ndă la un pret mare si nici nu specifica nimeni ca nu sunt originale...normal

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  8. #4108 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu stiti de unde pot face rost de abonament de PSN Plus pt UK cat mai repede?
    Doar acum am vazut ca jocurile free se pot lua doar luna asta .

    Carduri am vazut doar pentru US dar se ocupa cineva de aici cu alimentare de cont UK pentru asa ceva?

  9. #4109 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Nu stiti de unde pot face rost de abonament de PSN Plus pt UK cat mai repede?
    Doar acum am vazut ca jocurile free se pot lua doar luna asta .

    Carduri am vazut doar pentru US dar se ocupa cineva de aici cu alimentare de cont UK pentru asa ceva?
    De pe electronicfirst.com poti cumpara carduri pt uk,iei unul de 15 si unul de 25 lire,te costa 40 lire pt un an,sau iei pt 3 luni
    LE daca vrei pt US iti recomand
    http://www.pcgamesupply.com/buy/Sony-Playstation-Network-50/#

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  10. #4110 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  11. #4111 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Multumesc la amandoi.

    Cam in cat timp primesc codurile de pe electronicfirst.com dupa ce am platit?

    EDIT: nvm, doar acum am observat "Free Instant Mail Delivery"

  12. #4112 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mi-a ajuns astazi de pe zavvi un Star Wars the Force Unleashed Ultimate Sith Edition expediat pe 08.03.2012, dupa mai bine de 3 luni si jumatate de la expediere si dupa ce imi returnasera banii pe el. O sa le scriu pe facebook sa isi ia banii inapoi.

  13. #4113 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Foarte frumos din partea ta.

  14. #4114 SP
    Junior Member nana's Avatar
    Eu le-am scris pe facebook celor de la thehut si uitati ce raspuns am primit !
    Hello i'm wondering about why you removed Romania from delivery accepted country and when will be accepted orders from Romania?

    • heHut.com Hello Nan, The country listing is currently under review with our warehouse management and delivery companies, hopefully Romania should be showing back on that list shortly. Many thanks, Kieran
    • ME: What means "shortly" how much time think your manager will take to have a decision about this problem ! Think in this time your company lose money and clients because we are searching new sources to get ower games and Cds. Please transmit this to yours managers maybe they will take a decision faster !
    • TheHut.com Hi Nan, I am really sorry you feel this way, I will pass your feedback over to the management of the warehouse to review. Many thanks, Kieran!

  15. #4115 SP
    Member Hazer's Avatar
    Dați-i dracului de m�rlani și nu le mai trimiteți mail-uri de parcă n-ați putea trăi fără serviciile lor. Din moment ce au luat deja decizia asta, este irevocabilă.. n-o să mai trimită �n Rom�nia și gata. Nu cred că dacă o să citească managerii de depozit pl�ngerile voastre trimise cu carul o să zică "Hai bă p�nă la urmă să le trimitem și lor că prea ni s-a făcut milă de ei".

    De parcă nu NOI le-am face un serviciu d�ndu-le bani pe jocuri astfel ajut�nd la funcționarea companiei.

  16. #4116 SP
    Member party_man's Avatar
    eu inca astept produse din noiembrie, aprilie, mai, acum de cand mi s-a blocat contul, nu-mi mai raspunde nimeni si nu stiu ce sa fac e vorba de vreo 200 lire.

  17. #4117 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Pai nu prea ai ce sa faci,daca mai ai e-mailurile cu order number-urile ,fa-ti un cont nou(pe acelasi e-mail) si spameaza-i cu e-mailuri pe cei de la customer service.

  18. #4118 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by party_man View Post
    eu inca astept produse din noiembrie, aprilie, mai, acum de cand mi s-a blocat contul, nu-mi mai raspunde nimeni si nu stiu ce sa fac e vorba de vreo 200 lire.
    Scrie-le pe facebook.

  19. #4119 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    sunt in vacanta in Italia si ma gandeam sa imi cumpar LA Noire complete edition pt PS3.
    intrebarea e urmatoarea: Jocul o sa fie full english? Sau ai posibilitatea de a schimba limba?
    Mi s-a intamplat odata, am cumparat Halo 3, aia ziceau ,, si si ,, full english si acasa aveam optiunea doar la subtitrari in engleza.

  20. #4120 SP
    Member party_man's Avatar
    intreaba la magazin, daca scrie pe coperta completamente in italiano nu cred ca poti schimb limba. oricum ai varianta de retur daca nu esti multumit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts