Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 381 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 321 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4401 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by wild_public View Post
    V-au venit ultimele comenzi de la zavvi (cu 0 taxe postale)? A trecut aproape o saptamana...
    nu astepta mai repede de 14 zile.

  2. #4402 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by wild_public View Post
    V-au venit ultimele comenzi de la zavvi (cu 0 taxe postale)? A trecut aproape o saptamana...
    Minim doua saptamani avand in vedere noul traseu prin Ungaria. Nu stiu de ce stau pe acolo vreo 4 zile...

    Aveti rabdare ca vin ele si nu sariti iarasi cu claim-uri peste ei ca se duce drq toata sandramaua si ne plangem din nou de discriminari. Mie din vreo 50-60 de comenzi nu mi-au pierdut nimic. Ce-i drept unele au venit mai intarziat.

    Platiti 0 (zero) lire transport dar vreti sa vina si paravion!!! Asta e, minim 2 saptamani, maxim trei. Jucam altceva intre timp

  3. #4403 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by wild_public View Post
    V-au venit ultimele comenzi de la zavvi (cu 0 taxe postale)? A trecut aproape o saptamana...
    Mai stai, mie ultimile comenzi mi-au ajuns cam in 10-12 zile lucratoare, comanda fiind data din Belgia, cam d-asta am si decis sa renunt la ei.

  4. #4404 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Minim doua saptamani avand in vedere noul traseu prin Ungaria. Nu stiu de ce stau pe acolo vreo 4 zile...

    Aveti rabdare ca vin ele si nu sariti iarasi cu claim-uri peste ei ca se duce drq toata sandramaua si ne plangem din nou de discriminari. Mie din vreo 50-60 de comenzi nu mi-au pierdut nimic. Ce-i drept unele au venit mai intarziat.

    Platiti 0 (zero) lire transport dar vreti sa vina si paravion!!! Asta e, minim 2 saptamani, maxim trei. Jucam altceva intre timp
    Total de acord, din vreo 20 de comenzi si mie mi-au venit toate, chiar daca uneori a durat 3 sapt.
    CUm se face, doar cand am comandat de pe amazon nu mi-a mai ajuns produsul..

  5. #4405 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Au reluat livrarile catre Romania?

  6. #4406 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by kukenstein View Post
    Au reluat livrarile catre Romania?
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Am facut un test. Si se pare ca nu e o eroare... Traiasca MegaMonday atunci
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    a sosit mos gerila de la zavvi pentru romania?
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Am dat iama in ei, transport moca (uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu).
    Darksiders 2 la 20 de lire. A mers si codul de discount. Parca e incredibil de bine.
    Save an extra �6 When you Spend �60 - Enter XMAS6 .

    Shaqers meriti 15.000 de thanks-uri.
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    nici mie nu mi-a venit a crede...."traiasca MegaMonday"!!!
    Quote Originally Posted by cr0c0 View Post
    Am dat azi comanda pe zavvi (la o camasa ) si am primit mail la cateva ore dupa: comanda expediata. Transport 0 eur. Zavvi
    Quote Originally Posted by wild_public View Post
    Am order dispatched si a fost trasa suma corecta din cont
    Deci e de bine.
    Uite ce spun oamenii

  7. #4407 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Uite ce spun oamenii
    Tu ai prea mult timp liber.

  8. #4408 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Tu ai prea mult timp liber.
    probabil, iar tu ca de obicei vb in plus, incercam sa ajut un coleg iar cand tastezi de pe telefon e ft simplu poate mai eliberam forumul de "bishnitzmeni"

  9. #4409 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si mie mi-au ajuns absolut toate comenzile de la HUT si zavvi. unele in 4 zile altele in 2 saptamani. nu ma plang pentru ca e zero transportul si mai mult de atat preturile sunt foarte bune. tocmai am cumparat cu mistery discount un UFC U3 , pe 14.11. dispatch in acceiasi zi.

  10. #4410 SP
    Member eneea's Avatar
    mie prin 20 estiamtiv ar trebui sa-mi ajunga..nu ajung pachetele mai repede de-o saptamana

  11. #4411 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Laddu View Post
    Salut, mai are cineva probleme cu shopto ?

    Tranzactia imi este refuzata, am sunat la banca si ING zice ca metoda de pre-auth pe care shopto o foloseste in momentul de fata cere prea multe detalii despre cardul meu, detalii care ar facilita copierea cardului, prin urmare banca (ING) o refuza.

    Am avut 2 tranzactii cu succes cu acelasi card in Sept, si banca a confirmat ca atunci metoda folosita era una traditionala...

    E ceva ce tine de ING sau toate bancile procedeaza la fel ? Mai are cineva problema asta ?
    Au facut cei de la ING modificari:
    http://www.ing.ro/ing/ro/Carduri/ING...ecuritate.html
    Stabileste noua parola a serviciului 3D Secure
    Volumul platilor cu cardul creste constant, astfel ca suntem in permanenta preocupati de siguranta fondurilor tale si de a crea un mediu de plata sigur.
    Incepand cu data de 1 noiembrie 2012, ING Bank va administra intern serviciul 3D Secure (3 Domain Secure), sistem responsabil cu siguranta tranzactiilor efectuate online. Aceasta inseamna ca, incepand cu data mai sus mentionata, va fi necesar sa stabilesti o noua parola cu ajutorul careia te vei identifica in momentul autorizarii tranzactiei. Vei putea face acest lucru aici, daca ai un card Visa, aici, daca ai un card MasterCard sau in timp ce faci cumparaturi pe un site inrolat 3D Secure.
    Serviciul de activare 3D Secure in timpul cumparaturilor va fi afisat la plata pe un site inrolat 3D Secure. Ai posibilitatea de a amana procesul de activare de cel mult 3 ori. Dupa cea de-a treia amanare, la urmatoarea tranzactie online, va fi accesibila doar optiunea de activare, pasul fiind obligatoriu pentru finalizarea platii. Aceasta masura este necesara pentru a te proteja impotriva platilor neautorizate de tine, pe internet.

  12. #4412 SP
    Junior Member wild_public's Avatar
    Multumesc de raspunsuri, eram doar curios cum se manifesta noul mod de trimitere.
    Pana acum si mie mi-au venit toate comenzile de la zavvi (iarna trecuta - pana sa opreasca livrarea in ro)

  13. #4413 SP
    Member Hazer's Avatar
    Voua va merge sa va logati pe ShopTo? Mereu cand ma loghez imi apare asa. Am incercat si cu IE, am incercat si la un prieten si tot asa face.
    Attached Images Attached Images thefuck.jpg

  14. #4414 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nici o problema la mine. Nici la tine nu este o problema de logare, este problema de afisare. Esti logat si ai in stanga informatiile userului...

  15. #4415 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Nici o problema la mine. Nici la tine nu este o problema de logare, este problema de afisare. Esti logat si ai in stanga informatiile userului...
    Da, problema de afisare.. reformulez. Imi apar toate informatiile si chiar daca dau click nu se intampla nimic.

    Nvm: Am rezolvat.

  16. #4416 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    cum e pana la urma la altex, cei 20 % se aplica si la precomenzi?
    Vineri, mi-au trimis cei de la Altex un cod de reducere de 53 de lei pt precomanda la Far Cry 3 Insane Edition PS3, facuta pe 14 noiembrie.

  17. #4417 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cand spuneti de dispatch de la zavvi..ce inseamna?

  18. #4418 SP
    Member party_man's Avatar
    expediat

  19. #4419 SP
    Member Hazer's Avatar
    Sunt de incredere cei de la Altex in legatura cu transportul? Am la precomanda Hitman si ACIII si vreau sa stiu daca o sa-mi vina in ziua lansarii, sa n-am surprize.

  20. #4420 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Daca suni la ei cred ca nu o sa ai probleme....mie nu mi-a venit ac3 join or die...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts