Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 381 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4581 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Au dat drumul dar vad in continuare probleme... Vreau sa comand si eu un Sopranos boxtset dvd si MaxPayne 3, valoare un pic sub 100 de euro dar ma cam tem sincer.

  2. #4582 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by kukenstein View Post
    Au dat drumul dar vad in continuare probleme... Vreau sa comand si eu un Sopranos boxtset dvd si MaxPayne 3, valoare un pic sub 100 de euro dar ma cam tem sincer.
    nici jumatate din produse nu mi-au ajuns si mailurile celebre ce ar trebui sa contina atasament nu-l contin, am paguba vreo 300 lire.

  3. #4583 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ajung toate in 10 zile lucratoare la jocuri de ps3/xbox/pc ma refer. Un manual mi-a ajuns in 5 si avea si tracking din Belgia. Nu stiu de ce toata lumea blameaza zavvi in ce priveste dispatchul avand in vedere ca shippingul este ZERO !!! Era mai bine pana acum o luna cand aveam bann si nu puteam da nici o comanda?!?! AVETI RABDARE !!!!

    In alta ordine de idei are cineva un cod de zavvi in plus? Daca da il astept pe PM! Multumesc anticipat!

  4. #4584 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Mie mi-au ajuns 16 din 16 produse comandate de pe zavvi, asa ca sunt multumit.
    In schimb pe cei de la Altex sunt suparat pentru ca am avut/am precomanda la Far Cry 3 Insane Edition PS3, iar comanda mea este in asteptare si stocul pentru acest produs este epuizat.
    Chiar vroiam sa dau 270 de lei pe acest joc la lansare.
    Sunt curios cand o sa ma sune, daca o sa sune ...

  5. #4585 SP
    Member theste99's Avatar
    Wrong post

  6. #4586 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Ajung toate in 10 zile lucratoare la jocuri de ps3/xbox/pc ma refer. Un manual mi-a ajuns in 5 si avea si tracking din Belgia. Nu stiu de ce toata lumea blameaza zavvi in ce priveste dispatchul avand in vedere ca shippingul este ZERO !!! Era mai bine pana acum o luna cand aveam bann si nu puteam da nici o comanda?!?! AVETI RABDARE !!!!

    In alta ordine de idei are cineva un cod de zavvi in plus? Daca da il astept pe PM! Multumesc anticipat!
    eu astept produsele din 17 octombrie(aia e data dispatch cu 15 lire transport, chipurile traking). NU MAI AM RABDARE! Am pierdut si data trecuta(cand au banat Romania) vreo 200 lire nu primesc raspuns nicaieri, oriunde am incercat.

    Diverta sunt absolut groaznici, nu recomand ABSOLUT DELOC! trecand peste faptul ca jumatate din produse "nu mai sunt pe stoc", desi nu scria nimic in acest sens cand am data comanda, chiar m-am ferit de "stoc limitat". Au facturat un joc la pret dublu, iar 3 colete isi cauta destinatia prin Bucuresti(nu stiu de ce), ma suna cei de la TCE ca nu gasesc adresa, le explic dar...
    Altex un pic mai bine, dar pentru a evita problemele va recomand sa mergeti la magazin, superofertele se vor trimite doar local, existand multe cereri si astfel evitandu-se taxele de transport.

  7. #4587 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Mie mi-au ajuns 16 din 16 produse comandate de pe zavvi, asa ca sunt multumit.
    In schimb pe cei de la Altex sunt suparat pentru ca am avut/am precomanda la Far Cry 3 Insane Edition PS3, iar comanda mea este in asteptare si stocul pentru acest produs este epuizat.
    Chiar vroiam sa dau 270 de lei pe acest joc la lansare.
    Sunt curios cand o sa ma sune, daca o sa sune ...
    You can wait...daca nu te duci sa le faci scandal nu faci nimic.Am patit-o...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  8. #4588 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si eu am dispatch pe 14 de la thehut, au trecut 13 zile lucratoare si nimic. sper maine.

  9. #4589 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si eu am dispach de pe 12 noiembrie si tot nimic... de pe zavvi.
    nu stiu ce metoda au ales, dar nu degeaba au pus 0 euro

    cred ca au dat drumu pachetului asa incetisor la vale...

  10. #4590 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aseara si azi a batut vantul destul de tare, cared ca vin si pachetele

  11. #4591 SP
    Junior Member wild_public's Avatar
    Nici mie nu mi-a sosit de la zavvi dispatched pe 9.11..
    Nu pot sa inregistrez plangere la order inca..

  12. #4592 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ok multumesc pentru raspunsuri, deci au dat drumu din nou la pravalie, dar ne-au sters vechile conturi de pe zavvi si hut. Interesant e ca inca mai primesc, sporadic, pe mail coduri de reducere. O sa ma bag si eu la urmatorul Mega Monday sa vedem ce iese. Oricum, probabil ca daca comanzi dupa saptamana viitoare primesti in 2013.

  13. #4593 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mie unul nu mi-au sters conturile, si nu-s singurul. cine stie pe ce criteriu au sters

  14. #4594 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Eu astept colet de pe 5 noi. de la zavvi.es.
    Incep sa ma igrijorez.

  15. #4595 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #4596 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Prefer sa lucrez cu Robert Dinu, chit ca e mai scump, dar macar stiu ca primesc ce comand.

  17. #4597 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Comanda zavvi 08.11.2012 sosit 26.11.2012
    Comada thehut 09.11.2012 sosit 29.11.2012
    ...via ungaria...ei sunt de vina

  18. #4598 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Comanda zavvi 08.11.2012 sosit 26.11.2012
    Comada thehut 09.11.2012 sosit 29.11.2012
    ...via ungaria...ei sunt de vina
    De unde esti man?
    Am si eu o comanda data si astept sa o trimita, sa stiu la ce ma astept oare il primesc pana pe 20-21 decembrie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4599 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe mine ma enerveaza Zavvi de mor.

    In Romania primeam pachetele in 3-4 zile, maxim o saptamana. Pe cat blamam Posta Romana, mereu veneau pachetele foarte repede.
    In Franta imi veneau pachetele cam tot asa, dar parca dura 5-6 zile, sau o saptamana si putin. Deci mai slab decat in Romania.
    Iar de cand stau in Olanda e teroare. Fiecare pachet imi vine in 20 de zile. E foarte enervant. Prind pret bun la ei si pana imi ajunge pachetul deja toate magazinele de jocuri au preturile la care am cumparat eu. Eficienta mi se pare zero. Am stat 20 de zile pentru Batman Arkham City, 21 de zile pentru LA NOIRE si 23 de zile pentru Rage.

  20. #4600 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    De unde esti man?
    Am si eu o comanda data si astept sa o trimita, sa stiu la ce ma astept oare il primesc pana pe 20-21 decembrie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ploiesti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts