Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 381 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 ... LastLast
Results 4,701 to 4,720 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4701 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Comandă zavvi 04.12.2012 sosită astăzi. A venit poștașul și mi-a adus pachetul

  2. #4702 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    chir bine! ai fost tu sa o ridici voluntar sau ti-au trimis notificare la cutia postala?
    Mi l a adus postasul acasa,si mai am o comanda data p 8 ,sunt curios dac vine pana m�ine.

  3. #4703 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    L.E. A sosit cu carcasa crăpată... Așa e cu transportul gratis, nici plicurile cu bule nu sunt de ajuns uneori.

  4. #4704 SP
    Member eneea's Avatar
    si mie mi-a venit carcasa crapata la dragon's dogma de pe zavvi...sicner preferam sa platesc lira aia, asta e...

  5. #4705 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Mie si de la Shopto mi au venit jocuri cu carcasa crapata, asa ca...

  6. #4706 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Surpriza...azi pe la 3 cioc cioc...unul mic cu o cutie mare in brate...a sosit Max...jocul era in a 2-a cutie separat de cutia originala ...totul este in regula!
    cred ca fiecare tara de tranzit a mai adaugat o cutie cu o eticheta de identificare pe ea...felicitari!
    Attached Images Attached Images 1.jpg 20121220_185021.jpg 20121220_191312.jpg 20121220_191550.jpg 20121220_195048.jpg 20121220_1912071.jpg asd123.jpg

  7. #4707 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    a avut cineva probleme cu cheapxboxlivecodes ?eu astept de juma de ora un cod de psn card..asta vara cand am comandat un card de 35 lire mi l-au trimis in 10 min max..

  8. #4708 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mi s-a intamplat mie odata, si le-am scris pe facebook. Mi l-au trimis apoi imediat.

  9. #4709 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    a avut cineva probleme cu cheapxboxlivecodes ?eu astept de juma de ora un cod de psn card..asta vara cand am comandat un card de 35 lire mi l-au trimis in 10 min max..
    Da, am comandat si eu aseara niste MSPoints, i-am contactat si mi-a venit un raspuns cum ca nu mai au in stock, cu toate ca pe site inca figura ca au si ca imi vor trimite in 24 de ore. Daca nu se tin de cuvant direct caz deschis la PayPal.

  10. #4710 SP
    Member felixanu's Avatar
    Cat mai ajunge transportul de pe Amazon.uk?

  11. #4711 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Cat mai ajunge transportul de pe Amazon.uk?
    Poti sa bagi produsele in cos iar fix inainte de check-out o sa iti zica exact cat ai de plata (produse+transport+taxe - total si defalcat).

  12. #4712 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    da..eu am primit codul de la cheapxboxlivecodes abia azi dimineata(comanda data aseara la 9.30)...am ratat oferta la Journey/Unfinished swan...aviz celor care asteapta codul instant

  13. #4713 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    da..eu am primit codul de la cheapxboxlivecodes abia azi dimineata(comanda data aseara la 9.30)...am ratat oferta la Journey/Unfinished swan...aviz celor care asteapta codul instant
    Eu le-am scris inca odata, au trecut 24 de ore si nu am primit nimic. Vad ca nici la suport nu mai raspund. Daca nu ma rezolva pana maine le deschid caz la PayPal.

  14. #4714 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Si eu l-am primit acum , jocul separat de cutia mare.
    Dispached 13.12.20012 ETA 21.12.2012 , primit azi direct la usa , fara sa fiu sunat/ anuntat.


    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Surpriza...azi pe la 3 cioc cioc...unul mic cu o cutie mare in brate...a sosit Max...jocul era in a 2-a cutie separat de cutia originala ...totul este in regula!
    cred ca fiecare tara de tranzit a mai adaugat o cutie cu o eticheta de identificare pe ea...felicitari!

  15. #4715 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    De unde se mai pot cumpăra coduri(carduri valorice) pt psn us fara comision si alte taxe?
    PS am vazut ca pe bestbuy nu mai au

  16. #4716 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    De unde se mai pot cumpăra coduri(carduri valorice) pt psn us fara comision si alte taxe?
    PS am vazut ca pe bestbuy nu mai au
    Vorbeste cu userul IPaulAre cele mai bune preturi Dante

  17. #4717 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Ghidul cumparatorului consolist

    Am vb de dimineaţă dar spune ca nu mai are

  18. #4718 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Am vb de dimineaţă dar spune ca nu mai are
    Damn...Daca nu e foarte mare graba , sunt sigur ca , va face rost repedeSi eu a patit acum cateva luni , cautam psn us cards fara taxe , dar pana la urma am luat de la Web.Aveam nevoie urgent de $...Mai poti vorbi cu RobertDinu , stiu ca el mai avea preturi oki...

  19. #4719 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    De unde se mai pot cumpăra coduri(carduri valorice) pt psn us fara comision si alte taxe?
    PS am vazut ca pe bestbuy nu mai au
    Nu ştiu dacă te ajută, dar eu de aici am cumpărat de trei ori p�nă acum şi mi-au venit pe mail �n 30 de minute.

    CardsCodes - Xbox Live Gold,Playstation Network Cards,WoW,Aion,Star Trek Online,Nintendo Points

  20. #4720 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    De unde se mai pot cumpăra coduri(carduri valorice) pt psn us fara comision si alte taxe?
    PS am vazut ca pe bestbuy nu mai au
    Am postat eu mai demult, poti cumpara de pe Amazon.com, schimbi doar delivery address cu o adresa din State, de exemplu adresa care o recomanda si Bestbuy.Codul va fi afisat instant dupa plata.Atentie, nu trimit codul si pe email!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts