Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 381 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 347 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4921 SP
    Ω Pira's Avatar
    Am sunat si la emag si la Altex acum 1 ora, nu au nimic in stoc acum, abia dupa 12 martie cica... desi adin33 a primit azi jocul de la emag. Bizar! Nu ma mai agit atata, astept ziua de marti/miercuri si asta e.

  2. #4922 SP
    Member theste99's Avatar
    Alt site pentru valuta PSN in lire ? Livrare cat se poate de instant si fara confirmare telefonica ?

    Allromedia nu ma lasa sa finalizez comanda cu cardu (cand dau click pe paypal imi da refresh la pagina)

  3. #4923 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Poti incerca game.co.uk. De mentionat faptul ca am primit codul dupa 24 de ore, dar asta a fost anul trecut, merita sa incerci.

  4. #4924 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  5. #4925 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am întrebat și pe threadul dedicat, dar nu mi-a răspuns nimeni: a avut cineva pre-comanda la Altex pentru Tomb Rider și i-a sosit deja jocul?

  6. #4926 SP
    Member xper's Avatar
    salut , a venit in ziua lansarii , dar nu am primit Steelbookul cadou desi aveam preorder la Collectors Ed. Suna sau email la comenzi altex

  7. #4927 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Mie mi-a sosit ieri, editia de colectie ps3.

  8. #4928 SP
    Senior Member tudomih's Avatar

  9. #4929 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu,probabil nu sunt multi care ar cumpara jocul .

  10. #4930 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Daca ramane pana miercuri la pretul asta (maine nu am cum sa ajung intr-un altex), eu il iau, macar de dragul pretului

  11. #4931 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    In Bucuresti nu e disponibil in nici un magazin.
    Am incercat rezervare in magazin.

  12. #4932 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    In Bucuresti nu e disponibil in nici un magazin.
    Am incercat rezervare in magazin.
    Eu mi-am facut rezervare la Liberty Center (parca asa se numea) azi dimineata...Cred ca s-a vandut ca painea calda la pretul asta.

  13. #4933 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu cred asta neaparat. Nu stiu cum ai prins tu insa o rezervare. Tocmai ce m-am uitat si tot indisponibil este.

  14. #4934 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    In Bucuresti nu e disponibil in nici un magazin.
    Am incercat rezervare in magazin.
    Eu l-am rezervat ieri in Pallady, ma duc acum sa il iau. gvingi76 daca ti-l doresti ti-l dau tie, eu il iau de dragul lui MJ

  15. #4935 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu e un "Must Buy" pentru mine. Mercic

  16. #4936 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Nu cred asta neaparat. Nu stiu cum ai prins tu insa o rezervare. Tocmai ce m-am uitat si tot indisponibil este.
    Azi adica 11.03.2013...am postat asta ieri, ca sa nu se faca o neintelegere

  17. #4937 SP
    Member theste99's Avatar
    Game.co.uk nu m-a lasat (cont de Paypal din Romania, game fiind destinat doar pentru englezi) si la electronicfirst am failuit cumva verificarea. Avem un alt numar de telefon atasat contului de paypal iar prin mail le-am dat al numar.

    Allromedia merge la voi ? Acum nici butonu de pay with paypal nu mai apare.

    Un alt site fara confirmare telefonica, instant, stiti ?

  18. #4938 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Incearca sa platesti cu cardul direct (game.co.uk) si cu adresa de UK. La mine a functionat.

  19. #4939 SP
    Member momi's Avatar

  20. #4940 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Altex

    Livrarea comenzilor in Bucuresti

    * modalitate de plata card credit/debit*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.
    * modalitate de plata virament bancar*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.
    * modalitate de plata numerar*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.


    Livrarea comenzilor pe teritoriul Romaniei

    * modalitate de plata card credit/debit*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.
    * modalitate de plata virament bancar*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.
    * modalitate de plata numerar*- GRATUIT pentru comenzile mai mari de 99,9 lei. Pentru comenzile cu o valoare mai mica de 99,9 lei se percepe o taxa de transport de 10 lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts