Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 280 of 381 FirstFirst ... 180 230 270 278 279 280 281 282 290 330 380 ... LastLast
Results 5,581 to 5,600 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5581 SP
    Member blondutzu's Avatar
    a cumparat cineva de aici? as vrea sa iau Thief de X1 - 34 lire

    The Game Collection The Game Collection

    transport 2 lire catre Romania pentru jocuri sau 15 pentru console

  2. #5582 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Postez pentru cine mai e intr-o situatie similara.
    Am facut comanda pe 2 ianuarie pe zavvi, dispatch pe 3 ianuarie. Am primit un joc pe 9, al doilea lipsa. Pe 27 am facut plangere si am primit un dispatch pe 28 la un replacement. Azi am primit jocul. Un singur timbru "Priorite" cu un avion desenat acolo si jos indicatii ca ar veni din Belgia. Nu stiu daca e cel initial sau replacement

  3. #5583 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu la replacement am primit acelasi tip de plic..n-am observat nimic deosebit fata de celalalt plic. comandasem 3 jocuri din care mi-au ajuns doar 2

  4. #5584 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Postez pentru cine mai e intr-o situatie similara.
    Am facut comanda pe 2 ianuarie pe zavvi, dispatch pe 3 ianuarie. Am primit un joc pe 9, al doilea lipsa. Pe 27 am facut plangere si am primit un dispatch pe 28 la un replacement. Azi am primit jocul. Un singur timbru "Priorite" cu un avion desenat acolo si jos indicatii ca ar veni din Belgia. Nu stiu daca e cel initial sau replacement
    Eu am comandat 2 jocuri de la zavvi pe 31 decembrie, primul a ajuns pe ~15 ianuarie si al doilea joc a ajuns ieri, 5 februarie, ambele jocuri au fost trimise din Belgia. Mai asteapta cateva zile, poate ajung ambele jocuri

  5. #5585 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Eu as trimite al doilea exemplar inapoi (sau macar i-as contacta pentru instructiuni).

  6. #5586 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    @cr0c0 omul incearca sa identifice daca este vorba de replacement sau de original, nu a spus nimeni ca a primit 2 exemplare si a platit unul singur

  7. #5587 SP
    Member ovydik's Avatar
    Daca ridicati unul si ajunge si replacement-ul sau invers,nu mai ridicati cel de-al doilea pachet si ii fac retur cei de la posta in 10 zile sau mai repede daca le spuneti voi.

    Acum cativa ani eram foarte multumit de shopto,insa in ultimul timp mi se pare ca au scazut enorm,numai probleme am avut cu ei.Pe langa asta am observat aseara cand am comandat un bundle ps vita ca la shipping wheight apare standard 7kg pt romania sa nu cumva sa scada transportul.In fine tot e ok si asa...

    ---------- Post added 07-02-2014 at 17:27 ----------

    Nu pot da edit la postul anterior si daca incalc vreo regula,imi cer scuze.DAR vreau sa revin la shopto.Astia ori se caca pe comenzile din .Ro ori au luat-o razna.Pai comand aseara (ok,dupa programul de lucru) dar nici azi sa nu proceseze comanda?Pai asa pierd weekendul de tot cand ar fi putut fi deja in tranzit pachetul.Pe site scrie clar ca au dispatch in aceeasi zi daca comanzi pana in 5,daca nu a doua zi.Foarte,foarte dezamagit si nu o sa mai comand nimic de la ei.Am 39 de comenzi in valoare de cateva mii de lire si ar fi putut tine cont de asta macar nu sa arunce cu fecale in mine a nu stiu cata oara la rand.

  8. #5588 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Salutare,
    Are cineva din intamplare un voucher de reduceri valabile pentru cumparaturi de pe site-ul Altex ?
    Merci anticipat de raspuns.

  9. #5589 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Și eu mă întreb același lucru de câte ori comand câte ceva mai substanțial de la Altex, de unde poți face rost de acele vouchere, în ce condiții se acordă?

  10. #5590 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Am observat ca poti cumpara din magazine carduri valorice (gift cards), cred ca acelea sunt voucherele.

  11. #5591 SP
    Member ovydik's Avatar
    da dar te ajuta cu ceva doar daca le primesti cadou au aceeasi valoare cu cat dai pe ele.

  12. #5592 SP
    Member b615dub's Avatar
    Se poate cumpara cu card de RO de pe ebay uk?

  13. #5593 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da

  14. #5594 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Săriți.. e numa' 30 lei.

    Driver San Francisco: Limited Edition PC | ALTEX

    Știu că exista un thread dedicat jocurilor de PC, insă acolo intră puțină lume. (sigur vă prinde bine o editie de colecție la 30 lei, cu mașinuță)
    Am comandat... thanks! Sper sa nu o anuleze.

    Chiar voiam sa cumpar editia asta zilele trecute... la 150 lei.

  15. #5595 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    eh. eu l-am cumpărat vara trecută când era 149 lei.. dar am mai rezervat o bucată la 30 lei pentru un amic. (am și ridicat-o)
    Nu au cum să anuleze comanda dacă ai primit și mail-ul de confirmare, pe lângă cel cu sumarul comenzii, respectiv datele de livrare.

    Noroc!

  16. #5596 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Săriți.. e numa' 30 lei.

    Driver San Francisco: Limited Edition PC | ALTEX

    Știu că exista un thread dedicat jocurilor de PC, insă acolo intră puțină lume. (sigur vă prinde bine o editie de colecție la 30 lei, cu mașinuță)
    Thx man!!!!
    Chiar e de pus in raft aceasta editie!

  17. #5597 SP
    Member theSrN's Avatar
    acum apare ca varianta standard

  18. #5598 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    acum apare ca varianta standard
    Pacat ca am vazut tarziu, chiar voiam editia asta.

  19. #5599 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Mda. Pe mine m-au sunat si au spus ca este o greseala pe site, fiindca ar avea doar varianta standard, nu cea de colectie (cel putin in Unirii unde il rezervasem)..

  20. #5600 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    au schimbat pe site, eu am apucat sa fac rezervare la momentul cand era packul cu masina, astept o clarificare de la ei
    scuze de OT

    LE: email de confirmare am primit si eu, insa...una e emailul una e ce primesti in mana.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts