Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 381 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast
Results 6,161 to 6,180 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6161 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da un copy/paste aici, eu nu vad nimic.

    LE: Thx Dant3, am vazut dupa ce am apucat sa postez.

  2. #6162 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uite ce spune Striker09:
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Am sunat la ei si voucher-ul se emite intr-o anumita perioada si poti cumpara doar produse bosch si siemens de peste 2000 ron
    Yeah... sure.
    Cel mai urat e ca in promovare nu se specifica nimic despre asa ceva, cred ca sun la OPC.

  3. #6163 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Mersi MonkY, am vazut pe chat dupa ce am postat aici. M-am uitat ca idiotul vreo 3 minute in newsletter si nicaieri nu se mentiona acest lucru. O mare bila neagra pentru MG/Altex.

  4. #6164 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stai linistit, au trimis mai mulți băieți reclamații la OPC, schimba ei anunțul

  5. #6165 SP
    Member 3stripes's Avatar
    In varianta "hard" scrie.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1411129123665.jpg

  6. #6166 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Intrebarea mea e alta. Cum au gandit relatia dintre cumparatorul de fifa si nevoia de frigider ?

  7. #6167 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cand ai bulan in Fifa ai nevoie de frigider pt. carnea trimisa de amici

  8. #6168 SP
    Member legokid220's Avatar
    oare cum as putea sa dau comanda la joc acum si sa-mi ajunga luni ?
    Nu sunt acasa si doar pe luni ajung... credeti ca daca vorbec cu ei se rezolva?
    MS mult @raducucosmin

  9. #6169 SP
    Member nutzule's Avatar
    transportul nu costa nimic daca folosesti optiunea ridicare colet din reprezentanta emag a orasului tau

  10. #6170 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    transportul nu costa nimic daca folosesti optiunea ridicare colet din reprezentanta emag a orasului tau
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    oare cum as putea sa dau comanda la joc acum si sa-mi ajunga luni ?
    Nu sunt acasa si doar pe luni ajung... credeti ca daca vorbec cu ei se rezolva?
    MS mult @raducucosmin
    cred ca au mutat mozii doua posturi in plus aici.

    poti sa vb cu ei sa fie expediat in alta zi, de fapt mai bine vb asta direct cu fan curier cnad te suna ptr livrare, sau si mai bine il iei din showroom cum zice nutzule

  11. #6171 SP
    Member legokid220's Avatar
    imi cer scuze dar eu n-am vrut sa postez aici ..
    jocuri cu preturi bune.

  12. #6172 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi-au trimis mail, au pus regulamentul si pe site
    http://www.mediagalaxy.ro/regulament-fifa

  13. #6173 SP
    Junior Member raparta's Avatar
    I-am gasit pe facebook. cand vor da drumul o sa ne dam seama daca o sa fie ceva serios sau nu.

    https://www.facebook.com/BroGames.ro...ames.ro?ref=hl

    BroGames

  14. #6174 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Salut,

    Am cumparat ceva de pe Play-Asia cu Shipping Type: Air Economy Box Registered

    Aveti idee, cei care au mai comandat, daca vine prin curier la adresa completata sau daca trebuie ridicat de la posta?

  15. #6175 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Vine la Vama la posta. Vezi ca de obicei vama postala are un singur oficiu in oras sau pe sector dc esti in BU. NU e acelasi oficiu postal la care te duci de obicei. De asemenea dc valoarea comenzii tale este peste 10 $ sau 20 $ (nu mai stiu exact) si ai factura inclusa in colet o sa-ti ia comision aka TVAul pe comanda respectiva. Toate coletele se deschid in fata clientului la vama.

    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    Salut,

    Am cumparat ceva de pe Play-Asia cu Shipping Type: Air Economy Box Registered

    Aveti idee, cei care au mai comandat, daca vine prin curier la adresa completata sau daca trebuie ridicat de la posta?

  16. #6176 SP
    Member Aquashark's Avatar
    mersi frumos de raspuns.

    stii cumva daca te anunta in vreun mod cand ajunge?

  17. #6177 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Primesti mandat postal acasa in care e mentionat si oficiul postal la care trebuie sa te duci.

    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    mersi frumos de raspuns.

    stii cumva daca te anunta in vreun mod cand ajunge?

  18. #6178 SP
    Junior Member curentatu's Avatar
    wtf is this ? Consola PlayStation 4 | Fabrica de Discounturi

    PS4 la 900 ron

  19. #6179 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    TRANZACTIE – incasare sau rambursare a unei sume rezultata din vanzarea sau promisiunea de vanzare a unui produs / serviciu de catre FABRICA DE DISCOUNTURI catre Client, prin utilizarea serviciilor procesatorului de carduri agreat de catre FABRICA DE DISCOUNTURI, indiferent de modalitatea de livrare;

    7.4.1. Clientul / Membrul FABRICA DE DISCOUNTURI nu poate efectua comenzi telefonice.

    Pentru toate aceste procese avem nevoie in medie de 4 saptamani pentru livrare.


    Pot sa-mi aleg data la care sa fie livrat coletul?
    Nu. Poti insa sa ne trimiti un mail in cazul in care nu vei putea fi gasit la adresa de livrare, mentionand intervalul in care nu poti fi gasit, numele, prenumele si codul comenzii.


    asta nu suna chiar ok, si plata e doar cu cardul

  20. #6180 SP
    Senior Member mark's Avatar

    Ghidul cumparatorului consolist

    Quote Originally Posted by curentatu View Post
    Ceva nu e in regula acolo...pretul e prea mic, practic ei nu castiga nimic. Nu recomand. Plus ca astepti 3-5 sapt pana iti vine produsul, deci binisor peste 1 luna. In tot intervalul asta ei pot vinde o groaza de produse (in fiecare zi au 1 campanie de vanzare) si apoi inchid taraba. Fac mii de lei si isi iau talpasita. Mai gasiti pe cineva daca puteti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 309 of 381 FirstFirst ... 209 259 299 307 308 309 310 311 319 359 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts