Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 323 of 381 FirstFirst ... 223 273 313 321 322 323 324 325 333 373 ... LastLast
Results 6,441 to 6,460 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6441 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ce sa faca un contabil in situatia de fata ?

  2. #6442 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sa le faca CORECT calculul la "dmg''-ul incasat in urma comenzilor
    Daca se putea plati cu cardul pe site, erau haliti

  3. #6443 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Da, asta e... Aşteptăm până în ianuarie şi vedem dacă vine moşu' întârziat, pe stil vechi

  4. #6444 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Macar un voucher de 50% la urmatoarea comanda si tot sunt multumit

    Daca isi asuma pierderea si fac ca la eMag...well

  5. #6445 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Eu am comandat că guest şi încă nu am primi mail :'( . Cred că mai dau o comandă....

  6. #6446 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am primit mail la ambele comenzi. Ce ar fi ca maine sa se repete faza cu eMag
    In loc sa plateasca reclame, platesc jocurile astea si gata

  7. #6447 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu vreau eu sa sparg balonul de sapun dar scrie pret necunoscut ( cum e la unele precomenzi la ei ) asta nu inseamna zero lei deci jocurile le veti primi daca le vreti dar in prealabil veti cunoaste si preturile

  8. #6448 SP
    Junior Member kypycus's Avatar
    Sony Playstation Vita (PS Vita) Consola Slim WiFi Mega Pack card de memorie de 8GB zero lei tot la ei

  9. #6449 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Imi place ca la pomeni incepeti sa le faceti reclama. E bine ca, nefiind toti atat de milogi, unii din noi suntem clienti fideli si putem sa va asiguram ca nu o sa primiti nimic. Asta ca sa mancati linistiti de Craciun, sa nu aveti emotii. Lucrurile astea s-au mai intamplat si in trecut; sunt greseli umane, acceptabile luand in consideratie "marimea" magazinului respectiv. Ideea e ca oamenii aia sunt de 100 de ori mai profesionisti si mai civilizati decat ce avem noi in tara si nu cred ca este demn sa incepem acum vanatoarea de pomeni. Sau, mai rau, sa fim "ofensati" ca nu o sa ni se onoreze comenzile.
    Maine e Craciunul, hai sa fim oameni!

  10. #6450 SP
    Member razu's Avatar
    in loc sa sustineti un magazin care se ocupa exclusiv de jocuri, care urmeaza sa aduca editii ceva mai greu de facut rost, care impacheteaza bine coletele, care nu te paseaza la un departanent de relatii clienti si mai ales, care se poarta de fiecare data ca niste oameni, voi va hamaliti sa puneti tot ce i pe site intr o comanda poate va tapetati sufrageria cu jocuri pt 18 lei

    bravo voua! in curand va ramane doar altex ul si vreti nu vreti de la ei o sa luati, basca le mai dati prerogativ sa si bata joc.

    sincer acum, cati dintre voi au vazut jocuri si console la 0 lei si in loc sa le puna in cos au scris un mail mai in gluma mai in serios sa intrebe ce i in neregula? pt ca frica mea nu i ca o sa refuze sa mi trimita ps vita pe nimic, e ca peste 6 luni o sa inchida taraba si va trebui sa ma intorc la ale noastre...

    mai multe sanse ati avea sa primiti voucher de reducere pe un mail cu o vorba buna decat pe comenzi ridicole.

    vb lui solecon, hai macar in perioada asta sa fim oameni.

  11. #6451 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când vezi asa ceva ori iti respecți clienții ori vorbim despre reclama mincinoasa. Poti sa greșești cand e vb de preturi dar nu cand vezi pagina separata cu asa ceva.
    Repet ce am spus mai sus, vorbiți cu un contabil bun si va explica el ce si cum Nu pot sa spun mai multe.
    Sunt unii care chiar trimit produse gratis pt. ca...

    PS: la Emag nu a fost greseala, a fost altceva, daca si aici incearca la fel sunt sanse sa primiți, dar nu vor onora toate comenzile.

    Seara buna si un Crăciun cat mai fericit!
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1419382453859.jpg

  12. #6452 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Chiar daca unele jocuri mi-ar fi lipsit mult iar bugetul alocat pentru un mic cadou anul asta este de fix 18 lei, o sa spun ca din experienta si norocul meu ca e 2 good 2 be true. Poate e pierderea mea sau poate nu.

  13. #6453 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu poti sa pierzi ceva ce nu ai

  14. #6454 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Ma refer la faptul ca nu ma apuc sa dau comanda, lucru care pe viitor va fi pierderea unei oportunitati pe care o am acum.

  15. #6455 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu poti sa pierzi ceva ce nu ai
    #midnight#thoughts

    Si ca sa fiu on: Din moment ce jocurile reduse fac parte din acea "Oferta Speciala", nu vad unde e problema daca lumea comanda.

  16. #6456 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Maine e Craciunul, hai sa fim oameni!
    Incepe tu...

  17. #6457 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    O sa incep eu, de ce punem in discutie moralitatea unui fapt care nu aduce nici un fel de vatamare magazinului cu pricina? Daca ei aleg sa onoreze comenzile o vor face stiind ca au de unde sa piarda si n-o sa-i afecteze asa cum unii le poarta de grija, iar in celalalt caz se vor scuza pentru greseala si vor motiva ca este ilegal si neconcurential sa vanda sub pretul de achizitie al produsului afisat cu 0 lei.

  18. #6458 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    O sa incep eu, de ce punem in discutie moralitatea unui fapt care nu aduce nici un fel de vatamare magazinului cu pricina? Daca ei aleg sa onoreze comenzile o vor face stiind ca au de unde sa piarda si n-o sa-i afecteze asa cum unii le poarta de grija, iar in celalalt caz se vor scuza pentru greseala si vor motiva ca este ilegal si neconcurential sa vanda sub pretul de achizitie al produsului afisat cu 0 lei.
    pt ca este si alta componenta decat cea financiara in joc.

  19. #6459 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Vedeti ca Mos Craciun consolist e doar Monky ... Acum nu credeti ca o sa arunce maghiarii in voi cu Vite si jocuri gratuite. Eu prefer sa muncesc si sa cumpar un joc cu pret redus nu sa beneficiez de greseala unui angajat.
    E ca si cum unui prieten i-ar cadea 100 de lei din buzunar fara sa vada, iar eu i-as lua si baga in buzunarul propriu.

  20. #6460 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Jeez, parca ne-am dus peste ei si i-am jefuit, asa e atitudinea voastra. Cine a vazut greseala si a comandat, a comandat. Daca le onoreaza sau nu, conteaza mai putin. Cei care au prins la emag televizoare la 1 leu sunt tot "pomanagii" ? Oamenii au vazut preturile, s-au scarpinat putin la ochi si au lansat comanda, cei mai multi dintre ei crezand cu tarie ca aceasta nu va fi onorata. Asa e si aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 323 of 381 FirstFirst ... 223 273 313 321 322 323 324 325 333 373 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts