Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 381 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 ... LastLast
Results 6,981 to 7,000 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #6981 SP
    Member Victor420's Avatar
    E foarte usor sa belesti baza de date la produse care contin cuvantul "Order".

  2. #6982 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Au mai avut ei Sony Pulse Elite la 200 ron si le-au onorat.

  3. #6983 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca baietii astia chiar imi dau consola la 7RON, eu promit sa o pun pe aria de licitatii.

  4. #6984 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai bine pe aria Licitații, mai ajutăm forumul

  5. #6985 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Licitatii am vrut sa zic, am scris bazar

  6. #6986 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca baietii astia chiar imi dau consola la 7RON, eu promit sa o pun pe aria de licitatii.
    Nu a fost consola la reducere, ci jocul The order ! Poza de prezentare era intradevar un bundle consola + the order, insa era o greseala.

  7. #6987 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Am fost sunat de Kauf.ro ca imi anuleaza comanda pentru GoW. Se pare ca doar eMag sunt cei care trimit comenzile daca gresesc preturile

  8. #6988 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-au spus si mie la fel. Cica nu au facut conversia din euro din greseala si bla bla. Le-am spus ca fac plangere la ANPC ca nu sunt singurul caruia le dau flit. Va incurajez sa faceti la fel, daca se strang cateva vor primi si o amenda, pe viitor sa se invete minte

  9. #6989 SP
    Member Striker09's Avatar
    Unde trebuie sa sunam?

  10. #6990 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  11. #6991 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu va obositi cu telefoane fara sens.

    Art. 1303
    Pretul vinzarii trebuie sa fie serios si determinat de parti.

    Art. 1665 Preţul fictiv şi preţul derizoriu
    (1) Vânzarea este anulabilă atunci când preţul este stabilit fără intenţia de a fi plătit.
    (2) De asemenea, dacă prin lege nu se prevede altfel, vânzarea este anulabilă când preţul este într-atât de disproporţionat faţă de valoarea bunului, încât este evident că părţile nu au dorit să consimtă la o vânzare.

  12. #6992 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Trimiti o cerere tip, eu am trimis foarte multe si de multe ori am fost informat ca vanzatorul a fost amendat. Consider ca merita

  13. #6993 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ar fi bine sa fie amendati, sa invete si ei ce inseamna demnitate si sa isi asume greselile. Din pacate legea nu e de partea cumparatorului in acest caz. Daca rezolvi ceva sau te anunta ca au fost amendati, posteaza te rog aici mai multe detalii.

  14. #6994 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu inteleg de ce v-ati luat asa tare de baietii astia atat timp cat ati primit mail-ul asta ce imi pare clar ca lumina zilei :

    In mail insa scrie:

    Acesta este un mesaj automat de preluare a comenzii. Veti fi contactat in cel mai scurt timp de un consultant vanzari Kauf.ro pentru finalizarea comenzii.Incheierea contractului are loc in momentul emiterii facturii fiscale si nu la lansarea comenzii sau emiterea confirmarii automate de primire a acestei comenzi.
    Emag isi protejeaza imaginea , de asta onoreaza tot pe cand astia sunt o taraba online deci nu-si permit ei astfel de actiuni .

    Ce mi se pare foarte curios este ca e vorba de aceleasi 2 jocuri din cazul Emag.

  15. #6995 SP
    Junior Member Ic3f1r3's Avatar
    Și pe mine m-au sunat.. Era clar

  16. #6996 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Isi fac reclama in felul asta incat pe viitor sa te mai uiti la ei pe site. Sa fii constient de existena lor. Aia e smecheria.

  17. #6997 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Stie cineva de unde as putea comanda Tearaway Unfolded Special Edition (cel cu jucaria de plus, nu Messenger Edition)?

  18. #6998 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Se lanseaza doar in cateva tari (Australia and New Zealand, France, Iberia, Benelux, Norway, Middle East, South Africa) deci va fi cam greu de gasit.
    Ai putea sa-l urmaresti pe amazon.fr , poate ai noroc.

  19. #6999 SP
    Junior Member Valentins89's Avatar
    In ce pret se merita cumparat un ps4. Am vazut cel mai ieftin, 1500 de lei varianta standard si 1600 ( sau 1700 ?... ) cea cu until dawn. In afara de bf din 2014 a fost vreodata mai ieftina de 1500 de lei ? (fara sh) Vreau sa cumpar si eu una . La ce pret sa ma astept ?

    multumesc frumos

  20. #7000 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poate chiar si in seara asta sa fie la reducere ca iar e Noaptea devoratorilor de preturi la Altex

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 350 of 381 FirstFirst ... 250 300 340 348 349 350 351 352 360 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts