Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 247

Thread: Jocul ce "si-a pus amprenta" pe gamerul din tine

  1. #21 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Syndicate pe PC

  2. #22 SP
    Member darcangel's Avatar
    There is anybody who don`t love miss Croft ?

  3. #23 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Gustul mi s-a format de la arcade-urile celebre de la incep. anilor '90 (aka. MAME: The Punisher, Street Fighter, etc). Extraodinar mi s-a parut tot ce a scos Blizzard, jocuri care le-am jucat pana la epuizare, ani de-a randu'... Pe console, toti cred ca am fost incantati de Mario, TMNT si PacMan la inceput, iar mai de curand, seriile RE, ONIMUSHA, GoW sau joacele Team ICO si-au pus amprenta definitoriu asupra mea...

  4. #24 SP
    Junior Member nintendo_rockstar's Avatar
    Jocul ce "si-a pus amprenta" pe gamerul din tine = Super Mario 64

  5. #25 SP
    Junior Member Recs's Avatar
    Dino Crisis 1- PSX

  6. #26 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Clar Diablo 1.
    Mi-a mancat clasa a 9-a . Si a 10-a, 11... 12...

  7. #27 SP
    Member sepet's Avatar
    King's Quest: Mask of Eternity
    Mi se pare foarte ciudat ca spun asta,dar am stat si m-am gandit foarte,foarte bine dintre toate jocurile care le-am forjat, and that's it!
    Mi-am luat special pentru jocul asta Voodoo 3 3000 pe vremea aia si scoteam pe televizor...doamne ce vremuri

  8. #28 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Toata seria Call of Duty,dar in special Call of Duty 1

  9. #29 SP
    Member Catallin's Avatar
    Pe God of War as merge si eu daca intrebarea ar fi "zi-mi repede un joc oarecare". Foarte frumos joc, am terminat si 1 si 2 de cateva ori. Insa un joc care sa-si puna amprenta in adevaratul sens nu cred sa existe. Imi place MK2, la el ma joc cel mai mult pe PS3, imi plac jocurile care erau la arcade-uri cand eram mai mic, imi place Chrono Cross

    Insa nominalizarea unui singur titlu... foarte greu se poate face. Sa speram ca God of War 3 va fi de asa natura.

  10. #30 SP
    Member N3O2005's Avatar
    probabil multi dintre voi veti rade ... dar

    jocul care cu siguranta si-a pus amprenta pe mine mai mult decat oricare altul este ... Mafia: City of Lost Heaven ( cred ca l-am terminat de 30+ ori pana acum si de fiecare data mi se pare si mai captivant si mai distractiv ) atmosfera, muzica si masinile fac totul ... ceva ce gta nu va putea niciodata sa aiba ... NEVER

    nu este nici un joc vechi ... si nici un benchmark in istoria jocurilor ... dar eu l-am iubit pe deplin ... atat de tare incat il am original si pentru pc si pentru PS2

    Don Salieri sends his regards

  11. #31 SP
    Member SpitFire's Avatar
    De ce am rade?

  12. #32 SP
    Member N3O2005's Avatar
    ca pentru multi chiar nu e un joc remarcabil ... heck ... multi nici nu l-au jucat

  13. #33 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Neo nu conteaza ce joc a fost, important e ce a insemnat pentru tine. Mie mi-e foarte greu sa nominalizez un joc, dar daca e sa o fac mentionez Disney's Atlantis pe PS si Broken Sword 1 pe PC.

  14. #34 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Neo nu conteaza ce joc a fost, important e ce a insemnat pentru tine. Mie mi-e foarte greu sa nominalizez un joc, dar daca e sa o fac mentionez Disney's Atlantis pe PS si Broken Sword 1 pe PC.
    2-ul l-ai dat uitarii? Mie unul mi s-a parut mai bun decat 1

  15. #35 SP
    Member alalalt's Avatar
    Final Fantasy X, imi aduc aminte ca ma trezeam dimineata, deschideam ps2-ul si uitam de mine. Nu mai aveam nici pofta de mancare, nici de iesit prin oras. Stateam lipit de televizor sa vad ce se intampla mai departe.
    Acum mai de curand, aceeasi senzatie am avut-o la Lost Odyssey, o capodopera a celor de la mistwalker (companie infiintata de hironobu sakaguchi, creatorul final fantasy).

  16. #36 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Mi-e extrem de greu sa nomnalizez un singur joc , dar acuma , momentan cea care imi este mai draga, cu siguranta (ati ghicit) e seria Halo, si in special Halo 3.

  17. #37 SP
    Banned CrashBash's Avatar
    seria Metal Gear. cea mai epica serie dupa parerea mea

  18. #38 SP
    Banned CrashBash's Avatar
    sorry pt double post

  19. #39 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    seria call of duty .

  20. #40 SP
    Junior Member _Engel_'s Avatar
    Eu nu o sa uit Final Fantasy VII de PSX, inchiriam consola acasa si jucam o gramada.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocul Six Days in Fallujah este inca "viu" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-03-2010, 21:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts