Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 76 of 76

Thread: Wolfenstein

  1. #61 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    bun..instalat demo...intrat in joc
    sa fiu sincer nu m-am uitat la filmuletzele de pe aici...nu i-am dat o prea mare atentie ...ma gandeam ca o fi o continuare de Return To Castle Wolfenstein de pe PC...si am zis..hai sa il incerc...
    Ideea in sine..cam tot pe acolo bate..experimente naziste..soldatul care se impusca atat cu soldatei nazi cat si cu rezultatul unor experimente
    Chiar daca am dat atentia unui demo...am putut sa trag o mica concluzie legata de merite lui... Este ok sa il achizionezi la un schimb...este ok sa ii dai atentie cand vrei sa joci ceva nou si nu ai ce....nu pare sa iti strofoce prea mult creierul
    In mare..mi-a lasat o caracterizare neutra...posibil sa il incerc in momentul in care il vad la un pret ff bun pe thehut [am luat resistance 2 cu 16 lire de acolo] sau la un schimb

  2. #62 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am butonat si eu la demo putin si pot sa spun ca nu e cine stie ce jocu, dar nici foarte prost nu pare.Grafica cam dezamagitoare asa la prima vedere si am inteles ca nici la categoria muliplayer nu sta prea bine.Torusi daca imi pica pe mana o sa-l joc sa vad ce e de capul lui.
    Asta spuneam cu mult timp in urma si in sfarsit l-am procurat si eu, insa sunt total dezamagit...am jucat aprox. 48-50% din el in speranta ca doar doar o sa gasesc si ceva care sa ma motiveze sa nu renunt la el dar nu a fost asa...ma dezamagit total...multiplayerul se misca ca un joc foarte vechi...nu mi-a placut (cel putin mie) il consider un joc mediocru de maxim nota 6

  3. #63 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu mai deschid un topic pe aria X360. �ntreb aici:
    • și la voi se blocheaza �n MP? :( :wall:
    Eu am pățit deja la 3 meciuri (evident eram primul cu o tonă de puncte - și pe c�nd să se termine meciul...se bloca pur și simplu jocul). Păi ce-i asta /:) - �n rimtmul ăsta n-ajung la level 50 veci! :(

    Thanks.

    ---------- Post added 15-08-2010 at 09:05 PM ----------

    Mda, acum văd că se blochează și �n campania SP. Sun �n mission 3 (aia cu biserica) și cum mă plimb puțin cum se blochează...

    ---------- Post added 15-08-2010 at 09:07 PM ----------

    ...lol, acum s-a blocat �n main menu - �n timp ce selectam campania SP.

    Caca maca.

  4. #64 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    L-am jucat ceva timp (doar SP) dar nu s-a blocat deloc. Oricum nu m-a atras prea mult...

  5. #65 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Și-a revenit...păcat că mi-am pierdut cheful de joc după cele �nt�mplate

    ...stă pe tușă o perioadă de vreme. Sper să-mi revină cheful

    *p.s.

    Nu-s expert �n limba engleză.
    Attached Images Attached Images fff.jpg

  6. #66 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post


    Caca maca.
    Corect lol

  7. #67 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Hai că și-a revenit jocul [mi-a făcut un nou update (nu e pleonasm) c�nd am intrat și acum merge brici SP/MP].

    No așa da.

  8. #68 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Superb joc, nota 9,1.

  9. #69 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    L-am reluat pe X360 - 755/1000

    ...cine vrea să jucăm MP să-mi de aun mesaj pe RonanN1@XBL.

    De data asta-l termin - nu mai las jocuri �n urmă că se adună și mă disperă.

  10. #70 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    L-am reluat pe X360 - 755/1000

    ...cine vrea să jucăm MP să-mi de aun mesaj pe RonanN1@XBL.

    De data asta-l termin - nu mai las jocuri �n urmă că se adună și mă disperă.
    Eu unul am si uitat ca exista jocul...anyway good luck, totusi nu exista un thread la sectiunea comuna de console ?

  11. #71 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Eu unul am si uitat ca exista jocul...anyway good luck, totusi nu exista un thread la sectiunea comuna de console ?
    Nope, dar o să existe imediat cu bunăvoința unui moderator

  12. #72 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    este o modalitate sa boostezi rankul muult mai rapida.Chiar si asa cred ca am bagat boost vreo 8 ore asta dupa ce luasem tot ce se putea in MP cu exceptia Rank 50,deci facusem ceva rank pana sa boostez.

    Iti urez bafta.
    16,783 tracked gamers have this game, 421 have completed it (2.51%) | 71 want to boost

  13. #73 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Este timp, nu mă grăbesc. Dacă fac 1lv/zi e suficient am 33 oricum.

  14. #74 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Am platina la el,e un joc bunicel am vazut altele mai slabe.

  15. #75 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...daca nu s-ar bloca din 5 in 5 minute ar fi excelent, si inca la toti oamenii din meci. WTF is this?

  16. #76 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    MUȘC DIN DISC! PROMIT!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. Wolfenstein Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 25 Last Post: 09-10-2009, 21:22
  2. Wolfenstein Videos By MonkY in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2009, 08:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts