Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 489 of 492 FirstFirst ... 389 439 479 487 488 489 490 491 ... LastLast
Results 9,761 to 9,780 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9761 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Total cu transportul e 70 plus in materie de joc mi-am pierdut total increderea in Altex,Mediagalaxy fiindca am loat Metro Exodus si am avut probleme cu codul de sezon pass si astept azi daca se rezolva daca nu fac reclamatie.
    Pai acuma depinde de magazin si unde esti, e posibil sa fie in stoc, de aceea ziceam.... si eu l-am cumparat de putin timp, desi pe site nu arata ca ar fi in stoc in magazinul de aici de la mine, era.

  2. #9762 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Total cu transportul e 70 plus in materie de joc mi-am pierdut total increderea in Altex,Mediagalaxy fiindca am loat Metro Exodus si am avut probleme cu codul de sezon pass si astept azi daca se rezolva daca nu fac reclamatie.
    Dacă este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition se stie ca a fost o problemă de tipărire cred ca din partea celor de la Deep Silver. Au fost afectate un numar de exemplare din varianta pentru PS4. Cred ca tot ce este pe stoc la vânzare acum în Ro (Emag si Altex/MG) este cu probleme, în sensul că după ce dai Redeem Code îți arată că ai primit Winter Theme si nu Season Pass.
    Rezolvarea e foarte simplă, se intra la ei pe site, se introduce codul eronat și ei generează codul corect pentru Season Pass.
    Am avut eu această problemă de curând, jocul fiind cumpărat de la Emag.

    ---------- Post added 22-08-2019 at 19:24 ----------

    Aici se introduce codul care nu merge, tiparit pe hartia aferenta season pass: https://keyexchange.metrothegame.com/

  3. #9763 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Dacă este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition se stie ca a fost o problemă de tipărire cred ca din partea celor de la Deep Silver. Au fost afectate un numar de exemplare din varianta pentru PS4. Cred ca tot ce este pe stoc la vânzare acum în Ro (Emag si Altex/MG) este cu probleme, în sensul că după ce dai Redeem Code îți arată că ai primit Winter Theme si nu Season Pass.
    Rezolvarea e foarte simplă, se intra la ei pe site, se introduce codul eronat și ei generează codul corect pentru Season Pass.
    Am avut eu această problemă de curând, jocul fiind cumpărat de la Emag.

    ---------- Post added 22-08-2019 at 19:24 ----------

    Aici se introduce codul care nu merge, tiparit pe hartia aferenta season pass: https://keyexchange.metrothegame.com/
    Da este vorba de Metro Exodus Aurora Limited Edition , cei de la altex nu stie nici o rezolvare .
    Multumesc de ajutor .

  4. #9764 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

    Battlefield V Deluxe Edition PS4 sau Battlefield V PS4 ?

  5. #9765 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Depinde de diferența de preț. Nu merită Deluxe Edition

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  6. #9766 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Borderlands 3 sau Gears 5 ! imi plac amandoua dar ...bani doar pt unu ! deci ce sa aleg prima data ?

  7. #9767 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Cu $2 sau £2 primesti parca 2 luni de game pass unde poi juca Gears 5 .

  8. #9768 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

    Se merita cumparat Gta V pentru multiplayer ?

  9. #9769 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Dacă îți place, da.Sunt mulți playeri care joaca online.

  10. #9770 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Saluut , după o pauză de destul de lungă , revin. Nu am mai avut destul de mult timp și pentru hobby-u ăsta . Aș vrea să îmi cumpăr un joc și nu sunt destul de decis , pe care să îl iau : FIFA20 /NFS Heat?! voi pe care îl recomandați!?

  11. #9771 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salut. Sunt genuri complet diferite. Depinde ce vrei. Daca-ti place fotbalul si vrei sa joci competitiv sau amicale cu prietenii, ia-ti FIFA.
    Daca esti fan jocuri cu masini si ti-a placut seria recenta NFS, ia linistit NFS.

  12. #9772 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Saluut , după o pauză de destul de lungă , revin. Nu am mai avut destul de mult timp și pentru hobby-u ăsta . Aș vrea să îmi cumpăr un joc și nu sunt destul de decis , pe care să îl iau : FIFA20 /NFS Heat?! voi pe care îl recomandați!?
    NFS nu are split-screen din ce stiu. Deci doar online poți juca cu prietenii. Fifa merge și de pe canapea de acasă cu alții de pe aceeași canapea

    Dar compari mere cu pere. Depinde ce cauți.

  13. #9773 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Voi avea nevoie de ceva cu care sa ma dreg dupa Death Stranding -> Borderlands 3 vs The Outer Worlds?

  14. #9774 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Baga Outer Worlds din Game Pass si asa ai bani si de Borderlands 3 daca-l vrei

  15. #9775 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut, pînă la urmă am luat NFS Heat , nu am mai jucat un NFS de multă vreme . Jocul e așa și așa , adică nici bun dar nici rău. Luat digital de pe ps store , azi intru in store să văd că jocu e redus , mega frustrant.

  16. #9776 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai s-a postat pe forum ca urmeaza reducerile de BF pe store... daca n-ai mai avut rabdare. Toti am patit asta

  17. #9777 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut all

    Se merita Sekiro ps4 digital pretul de 194.93 store romania ?

  18. #9778 SP
    Junior Member Sekiro's Avatar
    Nu e pret bun 200 digital, mai ziceam daca era 150. Mai bine il cumperi in format fizic, macar poti sa-l vinzi sau schimbi daca nu iti place sau dupa ce te plictisesti de el.

  19. #9779 SP
    Member renatoman's Avatar
    Un xbox one s de 1tb la 400 Ron cu garantie Inca 6 luni? Doresc sa mi iau un player 4k si am gasit oferta asta la un prieten. E ok?

  20. #9780 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Death Stranding sau Control pentru vacanta de iarna?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 489 of 492 FirstFirst ... 389 439 479 487 488 489 490 491 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts