Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 492 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 226 276 ... LastLast
Results 3,501 to 3,520 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3501 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    A venit vremea să achiziționez un al doilea controller pentru PS3, �nsă nu mă pot decide asupra unei culori. Gama disponibilă ar fi următoarea:
    • negru
    • roșu
    • alb
    • silver
    • albastru
    • roz (hăhă)

    Păreri, opinii?
    Roz ar fi uber insane. Dar daca tot iti iei KZ3 (e musai) poti sa iti iei bundle-ul

  2. #3502 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Quote Originally Posted by minel90 View Post
    Mafia 2 sau RDR?
    RDR fara nici o exceptie, jocul merita fiecare banut...

  3. #3503 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ceva sportiv:Nba 2k11 sau sa astept pana la Nba Elite 11?Caut ceva sportiv, dar nu Fifa sau Pes.Rog pe cineva care a mai jucat Nba 2k11 sa-mi spuna daca isi merita banii.Daca nu, voi astepta pana ce vine Elite 11.

  4. #3504 SP
    Member OxygeN's Avatar
    NBA Elite 11 a fost anulat, asa ca iti ramane NBA 2k11...

  5. #3505 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    NBA Elite 11 a fost anulat, asa ca iti ramane NBA 2k11...
    Nu a fost amanat?Parca asa stiam eu.
    Acum am vazut ca a fost anulat.Mare pacat!Promitea controlul acela incredibil al jucatorului.
    Intrebarea ramane:isi merita banii NBA 2k11 sau este la fel ca si celelalte?...scoase doar de umplutura.
    Daca nu, ma voi orienta spre altceva.
    Multumesc, alexdeagle!

  6. #3506 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mi-a luat ceva timp dar in sfarsit m-am decis sa-mi achizitionez un nou PS3 si ca de obicei am nevoie de sfaturi.
    M-ar interesa un PS3 Slim de minim 160 GB , garantie minim 2 ani , ar fi perfect daca ar contine si un joc sau ceva.

  7. #3507 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  8. #3508 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu iti recomand Emag ,diferenta de pret este foarte mica,dar serviciile sunt foarte bune..eu de la ei mi-am cumparat PS3-ul Console Hardware Toate Produsele Platforma Sony PS3

    P.S.Daca te decizi sa cumperi de la emag foloseste si link-ul de pe consolegames

  9. #3509 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am fost ieri in Auchan si aveau PS3 250Gb fara vreun joc la 1189 de lei.

  10. #3510 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Ce preturi aveti ma. Si eu am fost ieri in Auchan Tg.Mures si era 1350 ron PS3 fara joc de 160gb. Din cate am inteles in Carrfour e cel mai ieftin, de am avea si noi Carrfour...

  11. #3511 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Sony PlayStation 3 Slim - 160 GB - 1.286,90 lei (fara joc) - Transport gratuit.

  12. #3512 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Domo ofera garantie doar 1 AN....
    Sfatul meu=>nu cumpara de la Domo,Altex(MediaGalaxy)..garantie 1 AN

  13. #3513 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Atunci Sony PlayStation 3 Slim - 160 GB - 1248.99 RON si transportul costa vreo 24 lei.
    Garantie 2 ani.
    Recomand magazinul.

  14. #3514 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Din cate stiam, oricum ai garantie la produsele de tipul acesta doi ani. Sau ma insel?

  15. #3515 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Din cate stiam, oricum ai garantie la produsele de tipul acesta doi ani. Sau ma insel?
    Dupa cum vezi in Romania ai in majoritatea cazurilor un singur an garantie. Putine magazine mai ofera 2. Poate ca in cazul celor ce ofera numai un an, vei putea beneficia si de un "extra-time" de la producator, Sony in cazul de fata, insa nu sunt sigur, pot sa gresesc.

  16. #3516 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Am consola cumparata de la DOMO si pe contractul de garantie scrie mare si clar 24 LUNI

  17. #3517 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Da..teoretic peste tot ar trebui sa ai 2 ani garantie...iar daca primesti doar 1 an te poti duce la ANPC...si se rezolva..dar dc sa faci un drum in plus cand poti sa iei direct
    @hibrid13:Nu..Sony ofera doar 1 an garantie..dar conform legislatiei din Romania toti retail-erii trebuie sa ofere 2 ani garantie de conformitate..
    Quote Originally Posted by minel90 View Post
    Am consola cumparata de la DOMO si pe contractul de garantie scrie mare si clar 24 LUNI
    S-a intamplat...

    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    My bad atunci, nu eram sigur. Ar fi bine ca toti retail-erii sa procedeze la fel ca si Domo in privinta consolelor.
    Pai tocmai...faptul ca el a primit garantie 2 ani cred ca e o pura intamplare..ptr ca Domo ofera doar 1 an..iar al doilea doar daca ii tragi de urechi cu ANPC-ul..altfel nu

    Anyway apbaciu de oriunde te decizi sa cumperi INTREABA mai intai cat ofera garantie

  18. #3518 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Da..teoretic peste tot ar trebui sa ai 2 ani garantie...iar daca primesti doar 1 an te poti duce la ANPC...si se rezolva..dar dc sa faci un drum in plus cand poti sa iei direct
    @hibrid13:Nu..Sony ofera doar 1 an garantie..dar conform legislatiei din Romania toti retail-erii trebuie sa ofere 2 ani garantie de conformitate..

    S-a intamplat...
    My bad atunci, nu eram sigur. Ar fi bine ca toti retail-erii sa procedeze la fel ca si Domo in privinta consolelor.

  19. #3519 SP
    Junior Member SsiD's Avatar
    Killzone 2 sau Heavy Rain sau Dante's Inferno?

  20. #3520 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Killzone 2!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts