Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 177 of 492 FirstFirst ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 227 277 ... LastLast
Results 3,521 to 3,540 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3521 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Da..teoretic peste tot ar trebui sa ai 2 ani garantie...iar daca primesti doar 1 an te poti duce la ANPC...si se rezolva..dar dc sa faci un drum in plus cand poti sa iei direct
    @hibrid13:Nu..Sony ofera doar 1 an garantie..dar conform legislatiei din Romania toti retail-erii trebuie sa ofere 2 ani garantie de conformitate..

    S-a intamplat...


    Pai tocmai...faptul ca el a primit garantie 2 ani cred ca e o pura intamplare..ptr ca Domo ofera doar 1 an..iar al doilea doar daca ii tragi de urechi cu ANPC-ul..altfel nu

    Anyway apbaciu de oriunde te decizi sa cumperi INTREABA mai intai cat ofera garantie
    Eu am dat comanda de pe site-ul oficial DOMO si mi-au adus in magazin.Cred ca deaia

  2. #3522 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by SsiD View Post
    Killzone 2 sau Heavy Rain sau Dante's Inferno?
    Heavy Rain

  3. #3523 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Quote Originally Posted by SsiD View Post
    Killzone 2 sau Heavy Rain sau Dante's Inferno?
    Go for Heavy Rain!

  4. #3524 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Heavy Rain e un super joc1

  5. #3525 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by SsiD View Post
    Killzone 2 sau Heavy Rain sau Dante's Inferno?
    Daca ai de gand sa cumperi Killzone 3 la lansare atunci alege Killzone 2 (ca sa stii despre ce este vorba in serie), daca nu atunci mergi pe Heavy Rain. Oricum nici Dante's Inferno nu este un joc de lepadat, e foarte interesant mai ales la sfarsit.

  6. #3526 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by SsiD View Post
    Killzone 2 sau Heavy Rain sau Dante's Inferno?
    Killzone 2 sau Heavy Rain, Dante's Inferno nici nu are ce cauta in aceasta comparatie. Iti recomand sa le joci pe ambele, nu conteaza in ce ordine (desi Heavy Rain are finaluri multiple, deci vei petrece mai mult timp in SPul acestuia).

  7. #3527 SP
    Member daviddd's Avatar
    ok,am facut un thread pe sectiunea de PS3 si am inteles ca nu acolo trebuia sa il fac.
    am sa intreb aici: merita sa schimb sau depinde,sa vand un xbox 360 sa iau un PS3?
    de fapt am gasit unul de 80 Gb si vroiam sa intreb daca este predispus la YLOD mai mult decat celelalte modele.

  8. #3528 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    ^Păi g�ndeşte-te, exclusiv pe xbox360 anul ăsta se lansează Gears of War 3 (titluri AAA) iar pe PS3 ai LBP2, Killzone 3, Uncharted 3, SOCOM 4 şi o mulţime de titluri ce nu-mi vin acum �n cap.
    C�t despre YLOD, at�ta timp c�t consola este slim şansele să ai probleme cu ea sunt mici. Deci da, sfatul meu este să �ţi vinzi/schimbi xbox-ul pentru un PS3, pierzi o mulţime de jocuri bune dacă nu o faci.

  9. #3529 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    sa-mi iau acum Nintendo DS sau sa astept sa apara 3DS (avand in vedere ca sigur nu o sa pot sa-l iau la aparitie ca o sa fie scump)

  10. #3530 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    asteapta sa apara 3DS sau psp2

  11. #3531 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Little Big Planet 2 sau Gran Turismo 5 ?

  12. #3532 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E o decizie grea, mai ales din cauza genurilor total diferite. Ambele ofera multe ore de joc, ambele sunt jocuri bune, ambele sunt jocuri de referinta pentru genul lor, ambele sunt must-have-uri pentru un posesor de PS3. GT5 e posibil sa fie ceva mai ieftin la momentul actual, iar daca esti un fan al jocurilor racing (al simulatoarelor auto) trebuie sa-l cumperi cat mai repede.

  13. #3533 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Gran Turismo 5

  14. #3534 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Gran Turismo 5

  15. #3535 SP
    Member klausn's Avatar
    gran turismo 5

  16. #3536 SP
    Junior Member Min3L's Avatar
    Gran Turismo 5 Il am si este superb

  17. #3537 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Gran Turismo 5 100%

  18. #3538 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Gran Turismo 5

  19. #3539 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Deci cred ca e deja destul de clar :Little Big Planet 2 castigator detasat

  20. #3540 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Dead Space 2 sau putin mai tarziu Crysis 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts