Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 492 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2001 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cinematics ca la Heavenly Sword nu am mai intalnit. In oarecare masura, jocul ala merita incercat chiar si numai pentru asta. Foarte frumos lucrate cut scene-urile. Plus ca nici cu restul jocului nu mi-e rusine

  2. #2002 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Cred ca n-ai jucat Metal Gear Solid 4 ...

  3. #2003 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Cinematics ca la Heavenly Sword nu am mai intalnit. In oarecare masura, jocul ala merita incercat chiar si numai pentru asta. Foarte frumos lucrate cut scene-urile. Plus ca nici cu restul jocului nu mi-e rusine
    Cea mai frumoasa parte e aceea in care ghidezi sagetile cu sixaxis-ul, cred ca am jucat capitolul ala de zeci de ori.

  4. #2004 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by gfejsh View Post
    Ce as putea alege din:
    Wii=console + wii sports
    PSP=consola + joc
    Ipod touch 8gb
    Daca ai deja PS3/360, ia-ti Wii.

  5. #2005 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    PSP ftw

  6. #2006 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Wii

  7. #2007 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Wii

  8. #2008 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Salut am de ales intre un ps3 si un laptop
    As avea un buget de 15 mil si nu stiu ce sa aleg.....

    Problema este ca am si un Xbox360 Elite....PC destul de performant dupa parerea mea( il folosesc numai pt filme muzica mail)

    Ce imi recomandati?

    Multumesc anticipat!

  9. #2009 SP
    Junior Member spolo's Avatar
    parerea mea: din moment ce ai o consola, nu stiu pt ce ti`ar trebui alta... si inca ceva pentru filme/muzica si mail nu stiu daca iti trebuie super laptop

  10. #2010 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Eu zic PS3. PC ai deja deci nu stiu cat de mult o sa folosesti laptopul ( decat in primele zile ) dar PS3-ul merita pentru exclusivitatiile pe care nu le ai pe 360 .

  11. #2011 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Salut am de ales intre un ps3 si un laptop
    As avea un buget de 15 mil si nu stiu ce sa aleg.....

    Problema este ca am si un Xbox360 Elite....PC destul de performant dupa parerea mea( il folosesc numai pt filme muzica mail)

    Ce imi recomandati?

    Multumesc anticipat!
    Ia-ti un PS3 nou, cu garantie /de preferat/, vinde Xbox-ul /n-o sa-ti mai trebuiasca/ si cu banii de pe el ia-ti cateva jocuri pentru noua consola si eventual fa-ti upgrade la una dintre componentele PC-ului /video sau proc in principiu/ daca acesta nu iti mai satisface nevoile actuale. My two cents

  12. #2012 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    vinde Xbox-ul /n-o sa-ti mai trebuiasca/


    Ma Abtin de la Comment !!!






  13. #2013 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by mereud View Post


    Ma Abtin de la Comment !!!

    Ok mate, daca asta ai dedus tu din postu meu, ca-s io fanboy.. nici io n-am niciun comentariu.. have fun

  14. #2014 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Cine stie ce laptop nu poti sa-ti iei in 15 milioane, deci PS3. Are exclusivitati foarte bune si e un media player bun.

  15. #2015 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Daca ai deja xbox 360 nu iti mai trebuie ps3, eu zic sa iti iei un laptop, xbox 360 + laptop cea mai buna combinatie, plus ca deja cred ca te-ai obisnuit cu gamepadul de la xbox, daca treci pe cel de ps3 care e oribil e mai greu sa te acomodezi

  16. #2016 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ba ii trebuie ca pe PS3 sunt cu totul alte jocuri ( nu vorbim pe multiplatform ) , jocuri bune care merita jucate . Asa laptop nu ii trebuie daca are deja PC ca face acelasi lucru si mi se pare mai incomod laptop-ul .

  17. #2017 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Ba ii trebuie ca pe PS3 sunt cu totul alte jocuri ( nu vorbim pe multiplatform ) , jocuri bune care merita jucate . Asa laptop nu ii trebuie daca are deja PC ca face acelasi lucru si mi se pare mai incomod laptop-ul .
    si ce sa faca cu ps3? in afara de uncharted 2 si killzone 2 restul jocurilor de pe ps3 is praf, ca sa nu mai zic de altea multiplatform care se vad mai oribil pe ps3.
    Boga ce-am inteles din postul tau e ca si cum ai vinde un Mercedes ca sa iti iei o Dacie

  18. #2018 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu numai Uncharted 2 si Killzone 2 sunt bune ... uite o lista : MGS4, God of War 3, Heavy Rain, inFamous , Little Big Planet ... etc.
    X360 e Mercedes si PS3 e Dacie , amuzant !
    Oricum , parerea ta , ramai cu ea ! l0st , nu il asculta !

  19. #2019 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    God Of War 3 , Litle Big Planet ..... si multe altele (ai uitat de ele)

    Parerea mea , mai bine i-ati un Wii

    L.E : Mi-ai furat postu

  20. #2020 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    si ce sa faca cu ps3? in afara de uncharted 2 si killzone 2 restul jocurilor de pe ps3 is praf
    pff..ce bolovan

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 492 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts