Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 492 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2421 SP
    Member Szergiu's Avatar
    nu cred ca e acesta locul potrivit dar...
    recomandati-mi si mie un LCD care sa se incadreze in cca 1700ron(bugetul nu e chiar batut in cuie)
    imi e greu sa iau o decizie in acest "domeniu" pt ca nu prea am avut ocazia sa testez multe LCD uri
    ar fi ok daca ar avea si un player ca sa pot viziona filme de pe un stick sau hdd extern...
    in zona mea nu este televiziune hd si de asta as vrea sa pot viziona filme direct de pe un hdd...
    daca nu o sa conectez pc ul la el ...
    pe el o sa imi "instalez" si xbox'ul
    am citit pe net ca diferenta dintre full hd si hd ready se vede de la distanta mica(pana in 2 m)sau daca ai ochiul bine format...
    eu o sa stau cam la 3-4m distanta de el...
    astept recomandarile voastre
    mersi

  2. #2422 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    durata bateriei e destul de scurta.
    Pe mine m-a tinut un drum intreg cu trenul Iasi-Bucuresti, adica 6 ore si ceva de Tekken, NHL si Warhammer. Pentru un dispozitiv portabil care ruleaza jocuri full 3D, zic ca e destul de bine. Nu stiu in ce masura merge comparat ca durata a bateriei cu un iPod Touch sau un NDS, ca alea doua nu-s in stare sa ruleze ce ruleaza un PSP.

    Iar de jucat in reprize de cate jumatate de ora si in rest tinut oprit, PSP-ul te tine zile intregi.

  3. #2423 SP
    Junior Member christyan's Avatar
    multumesc tuturor am ales psp(pentru a ma juca in multyplayer la umbra in zilele caniculare )

  4. #2424 SP
    Member OxygeN's Avatar
    MAG sau Red Dead Redemption?

  5. #2425 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Red Dead Redemption. E mult mai diversificat decat MAG, nu te vei plictisi!
    Plus mi se pare ca s-a dus vremea MAG-ului.

  6. #2426 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    MAG sau Red Dead Redemption?
    Red Dead Redemption

  7. #2427 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    MAG sau Red Dead Redemption?
    Read Dead pentru o saptamana, MAG, cel mai bun FPS online, pentru cativa ani. Cu alte cuvinte, ambele.

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Red Dead Redemption. E mult mai diversificat decat MAG, nu te vei plictisi!
    Plus mi se pare ca s-a dus vremea MAG-ului.
    Corect. Plictis la maxim, fara auto-aim si perks. Plus ca in Read Dead poti campa literalmente.

  8. #2428 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Mag e doar multiplayer, joc de echipa, foarte distractiv, RDR are un single puternic, o lume de film, povesti vestul salbatic tc..
    Depinde ce iti doresti. Ia-le pe amandoua.

    Sa nu exageram ca nu o sa tina nici Mag ani de zile. Apare Mag 2 evental.

  9. #2429 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Red Dead Redemption, daca vrei un fps bun ai putea juca Modern Warfare 2, Bad Company, Mag-ul e urat

  10. #2430 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    Mag-ul e urat
    L-ai jucat macar?

  11. #2431 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Oxygen, mai bine nu te mai complici si iei direct Alan Wake

  12. #2432 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post
    L-ai jucat macar?
    Sigur ca nu, dar e doar pe PS3, deci pentru el e urat.

  13. #2433 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    sa-mi vand o parte din jocuri sau nu ?!
    l.e. @naz: nu vreau alte jocuri... as vrea un "upgrade" la capitolul instrumente muzicale

  14. #2434 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    sa-mi vand o parte din jocuri sau nu ?!
    Depinde ce vrei să faci cu banii, să achiziționezi alte jocuri sau altceva...

  15. #2435 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    sa-mi vand o parte din jocuri sau nu ?!
    l.e. @naz: nu vreau alte jocuri... as vrea un "upgrade" la capitolul instrumente muzicale

    Si eu ma gandeam sa vind cateva jocuri si cu banii pe care ii iau sa cumpar altele,dar...parca nu ma lasa sufletul sa le dau stiind ca am stat ceva timp pana cand am facut rost de ele.

  16. #2436 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Si eu ma gandeam sa vind cateva jocuri si cu banii pe care ii iau sa cumpar altele,dar...parca nu ma lasa sufletul sa le dau stiind ca am stat ceva timp pana cand am facut rost de ele.
    In cazul asta, mai degraba mai rabzi si-ti iei mai tarziu alte jocuri decat sa-ti para rau dupa cele date. Asa bocesc eu dupa GRID-ul dat acum ceva timp lol

  17. #2437 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    In cazul asta, mai degraba mai rabzi si-ti iei mai tarziu alte jocuri decat sa-ti para rau dupa cele date. Asa bocesc eu dupa GRID-ul dat acum ceva timp lol
    +1

    Cu toate ca nu consider ca merita sa pastrezi in colectie absolut tot ce cumperi /mai poti face si greseli, cu jocuri gen Dark Void sau Beowulf/, mie personal imi place sa /si incerc sa/ pastrez jocurile bune si foarte bune /AC2, seria GOW, seria Uncharted, SSF4 etc./, mai ales pe cele pe care le cumpar de noi.

    Cu toate ca trebuie sa recunosc ca uneori tentatia de a mai scoate ceva la vanzare /fie pay dayu e prea departe, fie asteptam jocul/device-ul respectiv de mult timp, fie face furori pe forum etc./ e foarte mare, de ~6 luni nu am mai vandut nimic si momentan am ajuns la 23 de jocuri

    Optiunea mea nu e tocmai rentabila dpdv material, dar macar sunt multumit sufleteste I guess. O sa postez si eu la coltul colectionarului dupa ce mai iau ceva luna asta, sa fie numar par

    Si ca tot veni vorba, pentru numaru 24 oscilez intre noul Prince of Persia, UFC 2010 si Demon's Souls /la asta precomanda/. Din pacate nu pot sa iau decat unul singur in iunie.

  18. #2438 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    +1

    Cu toate ca nu consider ca merita sa pastrezi in colectie absolut tot ce cumperi /mai poti face si greseli, cu jocuri gen Dark Void sau Beowulf/, mie personal imi place sa /si incerc sa/ pastrez jocurile bune si foarte bune /AC2, seria GOW, seria Uncharted, SSF4 etc./, mai ales pe cele pe care le cumpar de noi.

    Cu toate ca trebuie sa recunosc ca uneori tentatia de a mai scoate ceva la vanzare /fie pay dayu e prea departe, fie asteptam jocul/device-ul respectiv de mult timp, fie face furori pe forum etc./ e foarte mare, de ~6 luni nu am mai vandut nimic si momentan am ajuns la 23 de jocuri

    Optiunea mea nu e tocmai rentabila dpdv material, dar macar sunt multumit sufleteste I guess. O sa postez si eu la coltul colectionarului dupa ce mai iau ceva luna asta, sa fie numar par

    Si ca tot veni vorba, pentru numaru 24 oscilez intre noul Prince of Persia, UFC 2010 si Demon's Souls /la asta precomanda/. Din pacate nu pot sa iau decat unul singur in iunie.
    Noul PoP nu e cine stie ce, cel putin fazele de bataie (care faceau toti banii in seria asta) sunt foarte de cacao. Iti recomand Demon's Souls DOAR daca nu te supara sa mori si sa iei nivelul de la capat. Eu ador jocul asta dar a trebuit sa-l vand pentru ca ma streseaza in ultimul hal s-o iau de la capat

  19. #2439 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Si eu recomand Demon's Souls.
    Foarte bun jocul!

  20. #2440 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    In cazul asta, mai degraba mai rabzi si-ti iei mai tarziu alte jocuri decat sa-ti para rau dupa cele date. Asa bocesc eu dupa GRID-ul dat acum ceva timp lol
    Exact ,mai bine sa mai rabd putin decat sa dau un joc/doua.

    ON: Demon's Souls all the way .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 492 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts