Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 492 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 228 ... LastLast
Results 2,541 to 2,560 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2541 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex De Large View Post
    HTC Legend sau HTC Desire?
    Eu am ales Legend, criteriile de bază fiind calitatea materialelor şi dimensiunile. Pentru Desire ai nevoie de un buzunar mai "sănătos" (vara mai ales poate deveni incomod). Personal sunt foarte mulţumit de Legend şi nu am avut probleme de viteză. Diferenţa de procesor de la 600 la 1000Mhz se simte probabil doar �n jocurile 3D.

  2. #2542 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    Desire all the way... numai display-ul face toti banii la el

  3. #2543 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Uncharted 2 sau God of War Collection + Resistance Fall of Man?

  4. #2544 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Uncharted 2 ...

  5. #2545 SP
    Senior Member boga's Avatar
    + 1 pentru Uncharted 2. You simply can't go wrong with it my undecided friend

  6. #2546 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Uncharted 2 sau God of War Collection + Resistance Fall of Man?
    God of War Collection + Resistance Fall of Man acum, iar mai tarziu, Uncharted + Uncharted 2 + God of War 3 + Resistance 2

  7. #2547 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Am terminat deja Uncharted

  8. #2548 SP
    Member Alex De Large's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    La chestia asta ma gandesc si eu de ceva timp. Legend e mult mai aratos si mi se pare ca sta mult mai bine in mana, un alt avantaj ar fi si marimea. Pe de alta parte, Desire are un display cu rezolutie mai mare, un procesor mai puternic... doar ca nu arata la fel de bine. Avand in vedere ca multe din aplicatiile pentru Android ruleaza lejer si pe HTC Magic sau HTC Hero( mai slab decat Legend/Desire), cred ca design-ul ar putea fi un factor important. Daca vrei insa cel mai puternic telefon cu Android de pe piata, mergi pe Desire.
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Eu am ales Legend, criteriile de bază fiind calitatea materialelor şi dimensiunile. Pentru Desire ai nevoie de un buzunar mai "sănătos" (vara mai ales poate deveni incomod). Personal sunt foarte mulţumit de Legend şi nu am avut probleme de viteză. Diferenţa de procesor de la 600 la 1000Mhz se simte probabil doar �n jocurile 3D.
    Quote Originally Posted by d00ku View Post
    Desire all the way... numai display-ul face toti banii la el
    Si de aici se vede de fapt foarte bine dilema mea. lol

    Legend-ul e extraordinar la design si foarte compact pentru un smartphone dar nu are ecranul asa mare (in rest e la fel), mai mult face procesorul si RAM.

    Mi-e nespus de greu sa ma decid, pe de o parte tind sa prefer Legend pentru design dar Desire are un avantaj deloc de neglijat la performanta, iar eu astept cu foarte multa nerabdare un emulator final de DOSbox unde din cate stiu fiecare MHz conteaza.

  9. #2549 SP
    Member Alex's Avatar
    Salut
    Nu sunt hotarat ce sa cumpar:
    Just cause 2
    sau
    God Of War 3
    sau
    Uncharted 2
    Astept sfaturile voastre

  10. #2550 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Uncharted 2-> God of War 3-> Just Cause 2

  11. #2551 SP
    Member Alex's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Uncharted 2-> God of War 3-> Just Cause 2
    Ok. Ms pt sfat
    As vrea sa aud mai multe pareri pt a-mi face o idee

  12. #2552 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    In ordinea in care le-a pus Walkman le-as cumpara si eu.

  13. #2553 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Uncharted 2 sau God of War Collection + Resistance Fall of Man?
    GoW Collection + Resistance Fall of Man. Sunt 2 dintre cele mai bune jocuri de PS3 si ofera mult mai multe ore de gameplay decat Uncharted 2. Pe langa asta, Resistance are si un mod co-op foarte bun. Dupa ce le cumperi pe astea poti cumpara Uncharted 2, GoW 3 si Resistance 2. Desigur, daca ti-au placut si partile precedente.

    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Salut
    Nu sunt hotarat ce sa cumpar:
    Just cause 2
    sau
    God Of War 3
    sau
    Uncharted 2
    Astept sfaturile voastre
    Daca esti fan GoW cumpara GoW 3. Daca nu ai jucat inca GoW, cumpara GoW Collection si GoW 3.

  14. #2554 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by alex001 View Post
    Salut
    Nu sunt hotarat ce sa cumpar:
    Just cause 2
    sau
    God Of War 3
    sau
    Uncharted 2
    Astept sfaturile voastre
    Daca vrei ceva fantasy in Grecia antica, foarte violent si cu o poveste slabuta ( din cate am auzit) - GoW3
    Daca vrei ceva cu cautari de comori, mister, multe arme, poveste frumoasa, amuzant - Uncharted 2
    Un open-world, intr-un arhipelag exotic - Just Cause 2

    Parerea mea : UNCHARTED 2 ... FTW

  15. #2555 SP
    Member Alex's Avatar
    Ok! Multumesc tuturor pt sfaturi. Apreciez faptul ca ati raspuns repede si la obiect
    Sunt deschis sa aud si alte pareri

  16. #2556 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Daca vrei ceva fantasy in Grecia antica, foarte violent si cu o poveste slabuta ( din cate am auzit) - GoW3
    Daca vrei ceva cu cautari de comori, mister, multe arme, poveste frumoasa, amuzant - Uncharted 2
    Un open-world, intr-un arhipelag exotic - Just Cause 2

    Parerea mea : UNCHARTED 2 ... FTW
    Te asigur ca ai auzit prost. E adevarat ca povestea nu se ridica la standardele impuse de primele jocuri din serie, dar asta nu inseamna ca are o poveste slabuta. Nu ai multe surprize, dar exista destule personaje interesante, iar jocul reprezinta un final foarte bun pentru trilogie.

  17. #2557 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Daca vrei ceva fantasy in Grecia antica, foarte violent si cu o poveste slabuta ( din cate am auzit) - GoW3
    Daca vrei ceva cu cautari de comori, mister, multe arme, poveste frumoasa, amuzant - Uncharted 2
    Parerea mea : UNCHARTED 2 ... FTW
    Eu cred ca ai dat-o in bara si cu GOW 3 si cu Uncharted 2. Zau de nu meritau o cu totul alta descriere!
    Una peste alta toate sunt must buy.

  18. #2558 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Daca vrei ceva fantasy in Grecia antica, foarte violent si cu o poveste slabuta ( din cate am auzit) - GoW3
    Daca nu ai jucat GOW de ce vorbesti?Mai intai joaca si dupa ce salivezi ne spui daca ti-a placut
    ON:GOW3

  19. #2559 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Eu cred ca ai dat-o in bara si cu GOW 3 si cu Uncharted 2. Zau de nu meritau o cu totul alta descriere!
    Una peste alta toate sunt must buy.
    Nu prea mi-a venit in minte alta descriere.

    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Daca nu ai jucat GOW de ce vorbesti?Mai intai joaca si dupa ce salivezi ne spui daca ti-a placut
    ON:GOW3
    Dar nu am spus ca nu imi place GoW. Nu stiu cun e cu story-ul decat din ce se vorbeste, gameplay-ul stiu cum e, am jucat GoW1 si demo la GoW3. Si dupa note ( + parerea multora - inclusiv Walkman) Uncharted 2 e peste GoW3 pentru cei care nu sunt mari fani ai seriei.

  20. #2560 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Daca vrei ceva fantasy in Grecia antica, foarte violent si cu o poveste slabuta ( din cate am auzit) - GoW3
    Daca vrei ceva cu cautari de comori, mister, multe arme, poveste frumoasa, amuzant - Uncharted 2
    Un open-world, intr-un arhipelag exotic - Just Cause 2

    Parerea mea : UNCHARTED 2 ... FTW
    Ti-am mai spus eu de vreo cateva ori sa pui mana si sa joci trilogia . Gow 2 are o poveste superioara lui Gow 3, insa cel din urma s-a tinut foarte aproape de predecesorul sau. Sunt momente in care nu e nimic special, dar imediat ce ai terminat jocul iti ramane aparent o senzatie extraordinara : ca tocmai ai terminat un joc superb. Daca e sa-l tocam, Gow 3 nu e un joc superb din multe puncte de vedere, si senzatia dispare cam dupa ce termini Challange-urile, insa impresia asta am avut-o in primele 5-10 minute dupa ce l-am terminat. Cat despre final... Este PERFECT. Cine nu e de acord, sa-mi lase un mesaj pe Pm.

    On: Gow 3 / Uncharted 2. Mai bine le iei pe amandoua.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 128 of 492 FirstFirst ... 28 78 118 126 127 128 129 130 138 178 228 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts