Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 492 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2781 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ia slim-ul ! E mai mic, il poti lua pe undeva, il poti tine intr-un spatiu mai mic. Si e mai nou, fat o sa gasesti la un pret mai mic dar sunt mai vechi si pot avea probleme.

  2. #2782 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Nu vad ce probleme asa mari poate avea . Daca ne gandim, el cauta un ps2 modat. Daca are probleme cu lentila, nu vad ce mare importanta, din moment ce are Hdd de 60-80 GB ( depinde de model ). In plus, il testeaza, doar nu-si ia consola prin posta... Ma rog, e alegerea lui. Am atasat si-o poza, sa vada diferenta.
    Attached Images Attached Images ps2slim.jpg

  3. #2783 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai totusi Fat nu se mai fabrica, Slim da, deci un fat o sa fie mai vechi decat un slim deci poate avea mici probleme, blocul optic si altele. Sper sa nu ma insel dar PS2-ul nu are HDD ( nici slim-ul nici fat-ul) , doar daca vrei sa ii pui ( deci il cumperi separat) nu are ca PS3-ul HDD pus din fabrica. Slim-ul e cat o carte, il poti pune in multe locuri, il poti plimba, fat-ul e mare si greu.

  4. #2784 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar


    12 luni de GOLD, sau 4200 MS Points?

  5. #2785 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai totusi Fat nu se mai fabrica, Slim da, deci un fat o sa fie mai vechi decat un slim deci poate avea mici probleme, blocul optic si altele. Sper sa nu ma insel dar PS2-ul nu are HDD ( nici slim-ul nici fat-ul) , doar daca vrei sa ii pui ( deci il cumperi separat) nu are ca PS3-ul HDD pus din fabrica. Slim-ul e cat o carte, il poti pune in multe locuri, il poti plimba, fat-ul e mare si greu.
    Ti-am explicat, cred ca ai inteles .

    On Topic: As vrea sa stiu daca se merita Prototype ( intrebare adresata strict celor care au jucat/joaca jocul ) ? A inceput sa-mi placa, dupa ce-am urmarit ceva trailere/gameplay-uri, plus ca pretul este mai mult decat acceptabil.

  6. #2786 SP
    Member roby_selesan's Avatar
    Scuze ca cer din nou dar imi poate zice cineva un joc de DS gen tekken?

  7. #2787 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Nu crezi ca ar fi mai bine sa intrebi pe aria DS?
    L.E: Si atunci ai decis sa fi offtopic pe alt thread.... GJ!

  8. #2788 SP
    Member roby_selesan's Avatar
    Nu..ptr ca nu raspunde nimeni

  9. #2789 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post


    12 luni de GOLD, sau 4200 MS Points?
    depinde..daca nu mai ai gold mult timp(o luna sa zicem), il poti lua de pe acum si activezi condul cand se termina.Nici 4200ms points nu suna rau deloc.

  10. #2790 SP
    Banned Miata's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post


    12 luni de GOLD, sau 4200 MS Points?
    12 luni de gold

  11. #2791 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Gold.. decat 3-4 joculete arcade sau alte prostioare de pe marketplace, mai bine iti mai asiguri un an de jucat online.

  12. #2792 SP
    Member szury's Avatar
    12 luni gold.

  13. #2793 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Catre varianta asta trageam si eu mai mult, doar ca inafara de Left 4 Dead, Forza 3 si putin Skate, nu m-am prea jucat nimic online cat timp am avut GOLD si MS Point, imi suna bine pentru jocuri care au aparut in ultima vreme (Limbo, Dead Rising Case Zero, Plants vs Zombies, etc.). Dar oricum, GOLD tine un an, jocurile astea nu cred ca ma vor tine un an lol, si in anul asta am timp sa le iau si pe ele. Mersi pentru sfaturi, raman la GOLD!

  14. #2794 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Ti-am explicat, cred ca ai inteles .

    On Topic: As vrea sa stiu daca se merita Prototype ( intrebare adresata strict celor care au jucat/joaca jocul ) ? A inceput sa-mi placa, dupa ce-am urmarit ceva trailere/gameplay-uri, plus ca pretul este mai mult decat acceptabil.
    Mie mi-a placut Prototype. Nu exceleaza prin poveste sau grafica, dar este un action foarte distractiv. Eu zic sa-l cumperi, mai ales ca o sa coste putin.

  15. #2795 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Dragon Age: Origins sau Fable 2 ?

  16. #2796 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Dragon Age: Origins sau Fable 2 ?
    Aici chiar ca e greu...Dragon Age ca e mai lung

  17. #2797 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu ma intereseaza cat de lung este ci: gameplay, poveste, grafica, feeling etc. Un joc lung nu este neaparat si bun

  18. #2798 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Fable 2

  19. #2799 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Dragon Age

  20. #2800 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Dragon Age, clar, dar eu zic sa astepti sa apara GOTY edition.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 492 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts