Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 160 of 492 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 170 210 260 ... LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3181 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Miata View Post
    aceeasi nedumerire am avut si eu, si am ales PES 11, e mult mai fun decat fifa 11, gameplay grafica + champions league il face superior
    Sa stii ca si echipele cu licenta (adica alea de n-o auzit PES de ele) il face pe FIFA superior...

    In fine, e alegerea lui.

  2. #3182 SP
    Banned Miata's Avatar
    mda, asta e singurul plus pe care il are fifa, dar daca joci pes pe pc exista patchuri pt asa ceva

  3. #3183 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Mai baga... Gameplay mai bun (sa fim seriosi), pasele nu se aud ca si cum ai da cu picioru' in bolovan...

    Ma rog, hai sa terminam cu off-topicul.

  4. #3184 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Daca vrei un joc mai aproape de realitate, mai simulator, alege Fifa. Daca vrei sa vezi niste capcauni cum alearga pe teren alege PES. Deasemenea daca vrei sa joci pe live/PSN alege Fifa, la PES sunt slabe sanse sa se conecteze.

  5. #3185 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Deasemenea daca vrei sa joci pe live/PSN alege Fifa, la PES sunt slabe sanse sa se conecteze.
    Tin sa te contrazic, nu am intalnit deloc aceasta problema si nici nu am auzit la altii ca nu se pot conecta.
    Ai tu pes si nu poti sa te conectezi?

  6. #3186 SP
    Member blondutzu's Avatar
    uita-te pe thread-ul PES...l-am avut si eu dar doar 2 saptamani ce e drept...si aveam probleme pana ma baga intr-un joc..poate s-au mai remediat intre timp din probleme

  7. #3187 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nu stiu daca se incadreaza, dar am chef de un joc nou si nu prea stiu ce sa imi aleg.
    Ma tenteaza Dante's Inferno, EA MMA, GT 5 si mai astept si de la voi propuneri. (dupa cum ati observat nu caut un gen anume)

  8. #3188 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    gt5
    o sa te tine foarte mult in fata ps3-ului, mai ales daca-ti plac jocurile de racing, gt5 fiind za best

  9. #3189 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Nu stiu daca se incadreaza, dar am chef de un joc nou si nu prea stiu ce sa imi aleg.
    Ma tenteaza Dante's Inferno, EA MMA, GT 5 si mai astept si de la voi propuneri. (dupa cum ati observat nu caut un gen anume)
    Dante si GT n-am jucat deci nu ma pronunt.. eventual poti sa arunci un ochi pe threadurile dedicate /mai ales pe cel de GT /. Dar daca tot ai mentionat EA Sports MMA .. joc pe care l-am devorat pe partea SP /urmeaza si MP dupa ce-mi revine netu/.. nu pot sa zic decat ca e unul dintre cele mai bune jocuri de fighting/sport ale anului. Singurul lui minus important e roosterul slabut si poate si faptul ca AI-ul e cam cheesy pe cea mai grea dificultate.

  10. #3190 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Nu stiu daca se incadreaza, dar am chef de un joc nou si nu prea stiu ce sa imi aleg.
    Ma tenteaza Dante's Inferno, EA MMA, GT 5 si mai astept si de la voi propuneri. (dupa cum ati observat nu caut un gen anume)
    Eu as zice Dante's Inferno . Foarte bun jocul .

  11. #3191 SP
    Banned Miata's Avatar
    in loc de EA MMA iti recomand UFC e mai fun, ca racing iti recomand NFS Shift sau Grid, nu iti recomand GT5 acuma, poate mai tarziu dupa multe multe patchuri

  12. #3192 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Nu stiu daca se incadreaza, dar am chef de un joc nou si nu prea stiu ce sa imi aleg.
    Ma tenteaza Dante's Inferno, EA MMA, GT 5 si mai astept si de la voi propuneri. (dupa cum ati observat nu caut un gen anume)
    Ce sa cumpar: ceapa, morcovi sau ardei? Cu greu te poate ajuta cineva pt ca sunt 3 genuri diferite precum ai zis asa ca numai tu poti sa stii de ce ai chef.

  13. #3193 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Ce sa cumpar: ceapa, morcovi sau ardei?
    Eu ti-as recomanda niste gulii .

  14. #3194 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    O alegere pentru Craciun, va rog!Vanquish sau Enslaved?Daca aveti alte propuneri, spuneti!

  15. #3195 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Daca aveti alte propuneri, spuneti!
    Castlevania: Lords of Shadow .

  16. #3196 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Fable 3?

  17. #3197 SP
    Junior Member dragos's Avatar
    g25 sau g27?

  18. #3198 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    g26 ...

  19. #3199 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Uncharted 2 sau Red Dead Redemption ^^ ?

  20. #3200 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by FRKALEX View Post
    Uncharted 2 sau Red Dead Redemption ^^ ?
    Usor:Uncharted 2...dar dupa ce-l termini daca mai ai bani ia si RDR..merita

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts