Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 166 of 492 FirstFirst ... 66 116 156 164 165 166 167 168 176 216 266 ... LastLast
Results 3,301 to 3,320 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3301 SP
    Member playgame's Avatar
    Ia-le pe amandoua! Pe parcurs, ia si cealalta consola, e combinatia ideala si mai ieftina pt gaming cu jocuri de calitate.
    Fiecare din cele doua console are jocurile sale exclusive. Depinde ce jocuri iti plac, poti sa vezi pe net cate un trailer la fiecare.

  2. #3302 SP
    Junior Member MarYanO's Avatar
    Pai deocamdata nu-mi permit ambele console, pana acum pe PC am fost cu FIFA/Counter Strike, in rest nu prea m-am jucat, dar astea 2 le-am jucat la greu.

  3. #3303 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by MarYanO View Post
    Va multumesc pentru ajutor, sper ca in curand sa discutam despre jocuri. In principiu m-am decis sa-mi achizitionez PS3 sper sa nu fie o alegere gresita.
    Oooo te asteapta zile buneee.... vei gasi o adevarata comoara in exclusivitatile PS3.

  4. #3304 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by MarYanO View Post
    Va multumesc pentru ajutor, sper ca in curand sa discutam despre jocuri. In principiu m-am decis sa-mi achizitionez PS3 sper sa nu fie o alegere gresita.

    Exclusivitatile fac diferenta Sunt posesor de PS3 , vreau sa-mi iau si un xbox360 la aparitia lui Gears of War 3 . In afara de Slinter Cell Conviction , Gears of War si Halo nu-mi vine in cap nici o exclusivitate pt care sa ma fi gandit sa iau xbox . Nu sunt fan universrul din halo ...mass effect 2 apare si pe ps3 ...asa ca m-am linistit pt inca un an
    Tre sa stii ca jocurile multiplatform , majoritatea arata mai bine pe xbox360 dar oricum n-o sa-ti dai tu seama de diferenta . Jocurile de xbox sunt si putin mai ieftine (mie asa mi s-a parut ) dar tre sa platesti pt LIVE
    Fiecare consola cu " + "-urile si "-"-urile ei . Cel mai bine ar fi sa le ai p'amandoua ca sa nu ratezi nici o exclusivitate . Majoritatea exclusivitatilor sunt titluri AAA , jocuri bune sau ff bune .Microsoft si Sony investesc o gramada de bani in titlurile lor , au un control al calitatii destul de sever si nu-si permit sa o dea in bara . Pana la urma jocurile vand consolele

    Tre sa recuperezi din urma cu God of War -urile , uncharted-uri , ai killzone 2 urmeaza 3 , heavy rain , move . Eu cred ca n-o sa-ti para rau de alegerea facuta

  5. #3305 SP
    Junior Member MarYanO's Avatar
    Multumesc maweryck pentru informatii, am vazut recent un clip din Assasin`s Creed 2 parca, in care aratau diferente de grafica intre ps3 si xbox360, dar eu cred ca erau pentru promovarea xbox`ului, nu cred ca e asa mare diferenta de grafica.

  6. #3306 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  7. #3307 SP
    Member maweryck's Avatar
    sau steam key de aici
    G2PLAY.net :: Call of Duty :: Call Of Duty Black Ops Multilanguage Steam Key


    Dar am si eu o problema :

    Sa iau sau sa nu iau MOVE ?
    Exact cum am zis si pe threadul dedicat , MOVE-ul il iau pt Dead Space 2 , Dead Space extraction , killzone 3 , socom etc . , dar pana la aparitia lor habar n-am ce sa joc . Nu stiu daca merita sports champions ...
    Nu sunt deloc impacat daca sa dau sau nu 7 mil pe MOVE (starter pack + 1 move controller + 1 navi controller + sports champion )

    Bafta si multumesc anticipat

  8. #3308 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Lost Planet 2 sau Vanquish?Mie imi plac amandoua, dar unul este alesul.

  9. #3309 SP
    Member maweryck's Avatar
    LOLOZAUR ....VANQUISH clar . Il am dar n-am apucat sa-l joc ....iar lost planet 2 din cate stiu eu a iesit cam sifonat din review-uri
    Nu este chiar cea mai grea alegere /, cand ai un joc de nota 5-6 si unul de 9 WTF


    LE : Sau ma rog ...tu poate esti masochist si iti place sa joci jocuri frustrante de nota 5.. bine ...hai nu de nota 5 de 6

    http://www.metacritic.com/game/playstation-3/vanquish

    cauti tu si citesti si despre lost planet 2

  10. #3310 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Fara indoiala alege Vanquish.

  11. #3311 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Poate sa imi spuna cineva care a jucat Lost Planet 2 cum este?Mie mi se pare frumos si LP2, dar vreau sa fiu convins.Deocamdata inclin spre Vanquish.

  12. #3312 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Singleplayer : 8/10 e destul de frumusel si lung...bosii sunt amazing.CO OP destul de reusit.Iti poti customiza caracteru' in draci,pe mine multiplayeru nu prea ma atras.Daca vrei platina usoara si gameplay cumpara vanquish,daca vrei co op si un joc care sa il joci pana faci barba cumpara LP2.

    Eventual ai putea sa cumperi vanquish si cand termini 100% il schimbi pe LP2 + diferenta

  13. #3313 SP
    Member axel's Avatar
    Vanquish sau Enslaved: Odyssey to the West?

  14. #3314 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Vanquish all the way.

  15. #3315 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    pentru o poveste interesanta alege enslaved, pentru actiune si shoot`em up merge pe calea vanquish-ului. Oricare ar fi alegerea, va fi una buna.

  16. #3316 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    NFS Shift sau GT5 ? (ptr un gamer casual)
    si dpdv al controlului din Dualshock3

  17. #3317 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Shift n-am jucat, dar GT5 merita, chiar daca este departe de perfectiune. Este foarte usor de jucat din DS3, are foarte multe masini/trasee (mult mai multe decat in NFS Shift) si este un simulator mult mai bun.

  18. #3318 SP
    Member xLiTe's Avatar
    @darkpaul13: Shift nu merita pentru ca este un joc care nu se incadreaza nici in categoria Simulator, nici in categoria Arcade. GT5 este cu mult superior Shift-ului. Iti recomand GT5.

  19. #3319 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Dead Nation (10Lire) vs Lara Croft Guardian of Light (7lire)

  20. #3320 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Lara Croft: GOL

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts