Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 173 of 492 FirstFirst ... 73 123 163 171 172 173 174 175 183 223 273 ... LastLast
Results 3,441 to 3,460 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3441 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Modern Warfare sau primele 2 jocuri ale seriei. Sunt clar cele mai bune din toata seria (cele 3).

  2. #3442 SP
    Member Merdiso's Avatar
    De acord ! Nu stiu in ce masura suporta el grafica invechita (cel putin a primului) dar primele 2 sunt foarte, foarte bune.
    Merita jucate.

  3. #3443 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Vreau sa imi fac si eu o colectie Call of Duty, dar nu stiu ce sa aleg.Deocamdata am doar Modern Warfare 2.
    Black Ops nu imi permit deocamdata, asa ca am de ales intre World at War sau Modern Warfare.Ce mi-ati recomanda?Nu l-am jucat pe nici unul pana acum.
    World at War clar ..imi aduce aminte de primele 2 jocuri ale seriei..si e mai lung...nu ca MW1 si 2..

  4. #3444 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    MODERN FREAKIN WARFARE, best fps eber ^^

  5. #3445 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Multumesc!Cred ca o sa aleg Modern Warfare.MW2 mi-a placut foarte mult, asa ca ma astept la acelasi lucru si de la acest titlu (sper sa nu ma insel).Deh..doar este perioada shooterelor moderne...

  6. #3446 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Daca ti-a placut 2-ul o sa-ti placa si primul, se aseamana destul de mult.

  7. #3447 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Call of Duty 4 Modern Warfare e preferatul meu ( desigur, inafara de primele 2 care alea sunt automat cele mai bune ), merita din pliiin! mai ales daca pui mana si pe un GOTY ED.

  8. #3448 SP
    Junior Member DarkSkatter's Avatar
    ps3 slim sau xbox 360?

  9. #3449 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ...here we go...

  10. #3450 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Depinde la ce vrei sa o folosesti. Dupa parerea mea, PS3 este peste orice Xbox 360 din urmatoarele puncte de vedere (sunt cat se poate de obiectiv ) :
    * exclusivitati mai multe si mai bune -> singurele exclusivitati de la Xbox 360 pe care mi le-as dori ar fi Forza 3 si Alan Wake si hai sa spunem si Gears of War, desi ma multumesc cu CS, COD, Killzone si Bad Company, in rest PS3 domina clar la acest capitol: Resistance, Uncharted, KillZone, inFamous, SOCOM, LittleBigPlanet, God of War, Gran Turismo s.a.m.d.
    * PSN e gratis si desi multi il contesta, eu sunt foarte multumit de el. E drept ca am si un net destul de bun, plus un router capabil, PS3-ul fiind conectat prin fir pentru o viteza si mai mare. Nu am lag in niciun joc, sau daca am nu din cauza serviciilor Sony, ci din cauza producatorilor jocurilor care nu doresc sa asigure un server decent. Download-ul de pe PSN este in medie de 2.5mb/s, ceea ce iar zic ca e decent.
    * PS3 are Blu-Ray Player, iar separat acest Player te costa de la 500 lei in sus.
    * Desi multi isi iau 360 sau mai nou PS3 pentru modare, mi se pare o mare tampenie. Daca nu esti tampit sa dai 300 lei pe un joc vechi de 2 ani din magazin, poti cu 1500 lei sa-ti asiguri bugetul pentru urmatorii 3 ani, asta daca nu esti mare colectionar, plus ca nimic nu se compara cu celebrul mod "Online Play".
    Deci iar, nu are rost sa ii dam un plus 360-ului la acest capitol.

  11. #3451 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSkatter View Post
    ps3 slim sau xbox 360?
    xbox pt gears of war , nebunie de shooter , mass effect 1,2,3.pt seria asta mi as lua xbox. ps3 pt gow 1,2,3, gt5, killzone 2,3 , nu adaug resistance pt ca sincer nu se compara cu gears of war,cel mai bine ar fi sa intri pe wiki sa vezi lista cu exclusivitati pt ambele console. eu am ales ps3 pt bluray. ahh si sa nu uit seria uncharted ,filme si jocuri 3d bineinteles cu un tv compatibil.

  12. #3452 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Resistance nu se compara cu GOW pana acum, dar 3-ul pare bun, nu e o garantie dar este o primisiune, plus ca nici Killzone nu se prezinta rau deloc.

  13. #3453 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSkatter View Post
    ps3 slim sau xbox 360?
    depinde cat vrei sa investesti si in modare...

  14. #3454 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    depinde cat vrei sa investesti si in modare...
    pai e obligatoriu s-o modeze ?

    personal iti recomand sa n-o modezi...Multiplayer-ul e esential la o consola..

  15. #3455 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    depinde cat vrei sa investesti si in modare...
    Poate nu vrea sa o modeze...
    On: Depinde de genurile pe care le preferi.Amandoua consolele au jocuri extraordinar de bune.
    XBOX360: Gears of War,Halo,Forza Motorsport, etc.
    Ps3:Uncharted,Killzone,Resistance,Infamous,God of War, etc.
    Daca vrei si ceva multimedia te sfatuiesc sa alegi Ps3.Daca ai mari pretentii de la serviciul online-Xbox.
    Inca ceva: in caz ca vrei sa iti cumperi Move sau Kinect, tine cont si de acest lucru.Nu toata lumea are destul spatiu in casa pentru Kinect.Din nou, totul lasa de tine sa iti cumperi ce ti se potriveste.Mai mult nu te poate ajuta nimeni.Degeaba iti arat grafice cu performante pentru ca nu se observa diferenta in fata televizorului.

  16. #3456 SP
    Junior Member DarkSkatter's Avatar
    cred ca pana la urma imi iau ps3 sapt asta

  17. #3457 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSkatter View Post
    cred ca pana la urma imi iau ps3 sapt asta
    prin ce te-a convins ps3'ul?am o vaga banuiala...
    bafta si sa-ti "traiasca"!

  18. #3458 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSkatter View Post
    cred ca pana la urma imi iau ps3 sapt asta
    Buna decizie!

  19. #3459 SP
    Junior Member DarkSkatter's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    prin ce te-a convins ps3'ul?am o vaga banuiala...
    bafta si sa-ti "traiasca"!
    pai de ex jocurile...faptu ca nu trebuie sa platesc ca sa joc online....overheatu...

  20. #3460 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkSkatter View Post
    ps3 slim sau xbox 360?
    Daca vrei sa modezi consola, ia Xbox. Daca nu, ia Ps3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts