Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 492 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 189 229 279 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3561 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Tot Marvel vs. Capcom3.

  2. #3562 SP
    Member tudort's Avatar
    PS3 Phat 60GB Model(4 usb + readere + compatibility) sau PS3 Slim 120/250/320gb (mai scump dar model mai nou, consum redus).
    Aduceti ceva pro si contra la fiecare ! Stima !

  3. #3563 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Pai iti recomand un Ps3 slim de 250 GB pentru ca :
    -Versiunea de 60GB nu se mai fabrica deci va trebui sa o cumperi la mana a 2a, concluzie - fara garantie, versiunea de 60GB este cu cea mai mare rata de YLOD.
    -Eu am versiunea de 320GB si nu sunt asa de multumit de ea din cauza unor zgomote pe care le produce la anumite jocuri.
    -Si in legatura cu cea de 120GB, nu strica un hard mai mare.

  4. #3564 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Hmm... Daca vrei sa joci jocuri de PS1 si PS2, atunci ia-l pe cel de 60GB. Daca nu, ia-l pe cel Slim. Ocupa putin spatiu, are consum redus si, daca nu ma insel, blocul optic cedeaza mai repede la Phat.
    Cele 4 porturi USB sunt bune, intr-adevar, dar nu cred ca le foloseste cineva pe toate...
    Si dupa cum a zis si apbaciu, pe cea de 60GB trebuie s-o cumperi SH

  5. #3565 SP
    Member tudort's Avatar
    Aha, deci dezavantajul major il reprezinta riscul de Ylod....stie careva in ce circumstante se intampla? Supra incalzire? Uzura normala/grea? Momentan dispun doar de 800 lei. Si o sa mai strang . Cu 12 imi iau unul sigilat de 160 cred ! Model nou ! Ma tenta cel de 60 fiindca l-am gasit la 800 la cutie tot, in functionalitate deplina !

  6. #3566 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    PS3 60GB FAT
    Pro:
    +Emulator PS2
    +OtherOS (daca ramai la 3.15)
    +Constructie solida
    Contra:
    -YLOD in masa
    -BluRay player-ul se strica destul de usor

    PS3 Slim
    Pro:
    +Fiabilitate
    +Capacitate a HDD-ului de cel putin 2 ori mai mare
    +Consum redus
    Contra:
    -Emulator PS2
    -OtherOS

    Parerea mea, mergi pe Slim.

  7. #3567 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Cumpara-l pe cel de 60 numai daca e nefolosit, sau foarte putin folosit. Altfel, nu merita, parerea mea. Dar mai bine strangi bani pt. Slim.

  8. #3568 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by quarterpunk View Post
    Dar mai bine strangi bani pt. Slim.
    Cred ca asta am sa fac. Si sa iau ultimul model de slim...probabil 160 sa ies mai ieftin....ca are cel mai mic consum si e foarte bun....+ ca dupa ii bag ce hard vreau eu pe viitor. Oricum daca joci originale si bagi music & movies pe hard nu iti trebuie mai mult de 160 pentru inceput !

  9. #3569 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    PS3 Fat:
    +emulatorul de PS2
    +design-ul (imi place mai mult decat noul design "slim")
    -failure rate mai mare (desi nu foarte mare)
    -nu ai garantie la el (pentru ca nu se mai produce de mult)

    PS3 Slim (oricare):
    +mai fiabil
    +mai mic
    +consuma mai putin
    +HDD mai mare
    +ai garantie
    -nu poti juca jocuri de PS2

    Eu iti recomand Slim, orice model (alegerea modelului depinde de buget, in mare parte). Un HDD de 120GB este, cred eu, suficient. Eventual cauta un bundle.

  10. #3570 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Cred ca asta am sa fac. Si sa iau ultimul model de slim...probabil 160 sa ies mai ieftin....ca are cel mai mic consum si e foarte bun....+ ca dupa ii bag ce hard vreau eu pe viitor. Oricum daca joci originale si bagi music & movies pe hard nu iti trebuie mai mult de 160 pentru inceput !
    Asa sa faci!

  11. #3571 SP
    Member tudort's Avatar
    Au aparut deja bundle-urile cu KILLZONE 3 vad ca . La Domo

  12. #3572 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Atunci strange bani si cumpara-l. Merita!

  13. #3573 SP
    Member tudort's Avatar
    E smecher intr-adevar. Mersi mult de ponturi baieti . Ce bine primita e o comunitate romana de gaming unde poti sa mai schimbi impresii cu ai tai colegi de butonare. Va multumesc !

  14. #3574 SP
    Member Swift's Avatar
    Ce sa aleg? Gta 4 complete edition sau metal gear solid 4?

  15. #3575 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    GTA 4 Complete Edition

  16. #3576 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    MGS4 e o experienta ce nu trebuie ratata ( in special daca ai mai jucat vreun MGS inainte sau sti story-ul).

  17. #3577 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Avand in vedere ca inca nu ai MGS4... banuiesc ca nu ai mai jucat vreun joc din serie. GTA cu siguranta ai mai jucat. Cu siguranta vei aprecia GTA IV daca ti-au placut si celelalte jocuri ale seriei (desi e putin diferit). GTA IV Complete ofera si ceva mai multe ore de gameplay decat MGS4. MGS4 este insa o experienta mai cinematica si uneori mai interesanta. Concluzia: chiar nu poti face un efort? Ambele sunt must-have-uri, ambele merita cumparate, ambele sunt ieftine.

  18. #3578 SP
    Member Swift's Avatar
    Multumesc de raspunsuri,voi incerca sa le cumpar pe amandoua.

  19. #3579 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Astazi imi voi cumpara un card PSN de 50$, din care 30$ se vor duce pe o subscriptie pe 3 luni la DC Universe Online, asa ca ma bazez pe voi sa-mi spuneti ce sa fac cu restul de 20$, nu as vrea sa cumpar Dead Nation deoarece astept sa se ieftineasca cand o sa castige Vote in the PlayStation Network Gamers’ Choice Awards | VG247.

  20. #3580 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    Need for Speed Hot Pursuit sau Test Drive Unlimited 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts