Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 210 of 492 FirstFirst ... 110 160 200 208 209 210 211 212 220 260 310 ... LastLast
Results 4,181 to 4,200 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4181 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by styng View Post
    sunt indecis ce achizitie sa fac in viitorul apropiat

    un Xbox 360 Slim 250 GB - de pe Amazon.uk in jur de 750 Lei
    sau un PC ( pt gaming ) - aprox. 3000 Lei.

    Precizez ca am un PS3 320GB, iar momentan am banii doar de Xbox .... de pc in max o luna jumate.
    Slujba imi permite sa le iau pe amandoua ... dar nici nu as baga atati bani

    O parere ?

    Mai bine cumperi consola. Prea mare investitia in PC (plus ca se va deprecia destul de repede). Experienta personala :am achizitionat o placa video de 1600 ron. Acum nu stiu daca mai scot 400 de ron pe ea. N-as mai repeta isprava. Salve.

  2. #4182 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Xbox 360 iar daca ai un PC mai vechi poti sa cumperi piese pentru un PC decent cred ca 1200 ron ar fi destul

  3. #4183 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Daca te intereseaza destul de mult si calitatea grafica a jocurilor... alege PCul. Oricum marea majoritate a jocurilor de Xbox 360 sunt lansate si pe aceasta platforma, iar pentru jocuri ce apar doar pe console ai PS3ul.

  4. #4184 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    daca ai spatiu .. cumpara un desktop. Calitatea grafica nu se compara. Plus ca nu o sa il folosesti doar la jucat. Daca ai Ps3, nu cred ca se mai justifica xbox.

  5. #4185 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Mergi pe un PC gaming maxim 2500 ron pe sandybridge + un hd6000 / nvidia 5xx / nvidia 4xx daca totusi ai un ps3

    Baiul aici e ca o sa dai 1000 ron doar pe o placa video si in 3 4 luni vei putea s o vinzi cu 700 - 800 ron

  6. #4186 SP
    Banned asperas's Avatar
    ce ziceti de Split Second?merita..?

  7. #4187 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Da, merita, dar daca ai de gand sa joci si multiplayer iti zic de pe acum ca nu o sa ai cu cine

  8. #4188 SP
    Banned asperas's Avatar
    ms mult man pt raspuns..nu prea ma intereseaza in multi!multiplayer mai bag cate un shooter dar asta mai rar in rest just soccer games(fifa,pes)!o zi buna..

  9. #4189 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Test Drive unlimited 2

    Gta 4 Complete Edition

    Need for speed Shift Unleashed 2

    Assassins Creed Brotherhood Da Vinci Edition

    Ce sa aleg ? Argumentati

  10. #4190 SP
    z3n
    Junior Member z3n's Avatar
    Shift 2 - e "hate it or love it jocul" , numai daca ai chef de simulare "crancena"
    TDU2 - pareri impartite, are destule probleme
    ACB - gameplay super, poveste foarte buna si MP interesant. Daca le-ai jucat pe cele precedente nu trebuie ratat! Si chiar daca nu le-ai jucat ...
    GTA Complete - mi se pare cel mai "consistent" ca si continut.

  11. #4191 SP
    Member s0whaT's Avatar
    z3n Mersi de parere dar .. Sincer nu mi place niciunul
    simulator , NU , Buguri , NU , Am ceva cu gta 4 dar nustiu dece , deci NU , Ac B - me non liky it

    Vroiam sa profit de oferta GS dar pas .. apar destul de multe jocuri interesante pana la vara

  12. #4192 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    z3n Mersi de parere dar .. Sincer nu mi place niciunul
    simulator , NU , Buguri , NU , Am ceva cu gta 4 dar nustiu dece , deci NU , Ac B - me non liky it

    Vroiam sa profit de oferta GS dar pas .. apar destul de multe jocuri interesante pana la vara
    daca nu-ti place niciunul de ce ai mai postat aici ?nu inteleg..

  13. #4193 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Raspunsul sta exact deasupra cuvintelor tale "daca nu-ti place niciunul de ce ai mai si o litera din cuv "postat"

  14. #4194 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Raspunsul sta exact deasupra cuvintelor tale "daca nu-ti place niciunul de ce ai mai si o litera din cuv "postat"
    Sherlock Holmes... tu esti?

  15. #4195 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Raspunsul sta exact deasupra cuvintelor tale "daca nu-ti place niciunul de ce ai mai si o litera din cuv "postat"
    Tot nu inteleg..vrei sa cumperi un joc care nu-ti place doar pentru ca e oferta ...acum inteleg de ce se "ghiorlaneau" romanii cand erau reduceri de 20% la bormasini

  16. #4196 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum am observat si eu ca sunt jocurile de la GS. Toate cu preturi bune. Eu ti-as sugera sa nu iei nimic daca nu vrei neaparat. Sa iei doar cand vrei ceva. Nu trebuie sa iei doar ca e oferta

  17. #4197 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Intentia a fost urmata de o lipsa de actiune ce a dus la actualizarea intentiei / nevoii
    Postul cu ce sa aleg era strict orientativ
    Inteles darkpaul13 ?

  18. #4198 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Red Dead Redemption & AC:Brotherhood vs Killzone 3 ?

  19. #4199 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Rdr & ac:b

  20. #4200 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Red Dead Redemption si AC: B

    P.S.Le gasesti la preturi foarte bune pe zavvi sau theHut..
    Assassin's Creed: Brotherhood PS3 | Zavvi.com
    Red Dead Redemption PS3 | Zavvi.com

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts