Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 492 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 322 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4421 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Call of Duty:Black ops vs RDR.
    RDR fara un dubiu.

    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Ce ati cumpara mai intai? Crysis 2 sau Mortal Kombat (ambele PS3)
    Mortal Kombat ar fi alegerea mea . Dar daca esti fan shooter atunci Crysis nu trebuie ratat.

  2. #4422 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Salut ! Am si eu o intebare , avand in vedere ca sunt printre cele mai renumite jocuri de PS3 : Grand Turismo 5 si Heavy Rain ?? Se merita , ca pretul lor ... inca se mai tine pe picioare dar nu este problema de buget! Astept sfaturi!
    Multumesc!

  3. #4423 SP
    Member viezure's Avatar
    GT 5 doar daca esti fan simulatoare, dar Heavy Rain e un must have (daca-ti plac povestile bune si atmosferice). Daca ai si move, cu atat mai bine.

  4. #4424 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Ai putea sa incerci si Castle Crashers si Flower.

  5. #4425 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Heavy Rain
    P.S.Corect este "merita ?"...nu "se merita ?"

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sunt putin in dubiu pentru ca nu stiu ce sa aleg: PS Move sau Wii.

    Un Wii m-ar costa mai mult dar ma gandesc ca am mai multe jocuri de jucat, in timp ce PS Move e mai ieftin dar sunt mai putine jocuri.

    Factorul esential nu e bugetul ci care dintre ele merita pentru o maimutareala mai placuta in fata TV-ului.
    Wii-ul e mai fun si are mult mai multe titluri dupa cum ai spus,in schimb PS Move este mult mai precis si ofera gaming HD...eu as merge pe Wii

  6. #4426 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt putin in dubiu pentru ca nu stiu ce sa aleg: PS Move sau Wii.

    Un Wii m-ar costa mai mult dar ma gandesc ca am mai multe jocuri de jucat, in timp ce PS Move e mai ieftin dar sunt mai putine jocuri.

    Factorul esential nu e bugetul ci care dintre ele merita pentru o maimutareala mai placuta in fata TV-ului.

  7. #4427 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Mergi pe WII. (mai ales dacă ai şi parteneri de joacă)

  8. #4428 SP
    Senior Member tray's Avatar
    wii clar

  9. #4429 SP
    Member Mariush's Avatar
    Pe Wii nu am incercat prea multe jocuri, pt ca nu detin personal aceasta consola. Move in schimb am acasa, si iti pot spune ca nu imi pare absolut deloc rau de banii cheltuiti.Printre altele, am jucat: Sports Champions (bestial de jucat cu prietenii), Heavy Rain, KZ3, The Fight (e nebunie, dupa 2 meciuri iti culegi resturile de pe jos )

    Inca ceva, sincer, acum ca am move chiar nu as mai investi in Wii, indiferent cate titluri are...Oricum nu cred ca iti vei petrece tot timpul jucand doar titluri de "miscare". Sper sa-ti fie de folos parerea mea

  10. #4430 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Dupa parerea mea , odata ce ai PS3-ul ai putea incerca Move. Nu sunt un mare fan al acestei chestii , dar dupa cate am vazut Kinect-ul este destul de laudat! Pe Wii sunt jocuri cam... Dar nu zic ca nu este frumos si Wii-ul , dar cum ai vazut pretul accesoriilor este destul de mare!
    Daca gasesti vreo oferta poti cumpara Wii-ul si ai toate consolele!
    Dupa parerea mea daca ai cele doua console , X360 si PS3 (am vazut ca ai cont de ambele) de sfatuiesc sa cumperi ori Kinect-ul ori Move-ul chiar daca tu ai zis intre Wii sau Move! Scuze daca am mai gresit cate ceva , scriu dupa telefon!

  11. #4431 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Dintre Move si Wii eu zic sa alegi Kinect.

  12. #4432 SP
    Member Swift's Avatar
    Killzone 2 sau Killzone 3 (ma intereseaza mai mult partea de multiplayer)

  13. #4433 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    3-ul ca-i mai nou si mai noob friendly . Desi 2-ul e mai bun pe partea de multi nu cred ca-l mai joaca atatia,iar cei care inca il joaca sunt maestri si te vor casapi de numa

  14. #4434 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Killzone 2 sau Killzone 3 (ma intereseaza mai mult partea de multiplayer)
    Killzone 3

  15. #4435 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Killzone 3 fara discutie.

  16. #4436 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Merita sa iau NFS Hot Pursuit ?

  17. #4437 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Merita sa iau NFS Hot Pursuit ?
    Nu, mai bine mai pui niste bani si iti iei Dirt 3.

  18. #4438 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Merita sa iau NFS Hot Pursuit ?
    Eu zic ca merita. Pana acum n-ai incercat nici un NFS pe PS3, iar HP este net superior tuturor celorlalte NFS-uri. In plus, e mai ieftin decat Dirt 3.

  19. #4439 SP
    Member Mariush's Avatar
    Sincer...NU!

  20. #4440 SP
    Member OxygeN's Avatar
    NUUUUUU!!!!!! Cum a zis si TheKingOfHate mai bine pui niste bani si iti iei altceva...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts