Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 492 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 340 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4781 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Red Dead Redemption sau Mass Effect 2? pt ps3

    Red Dead Redemption

  2. #4782 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Mass Effect 2!

  3. #4783 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by quentin_04 View Post
    Red Dead Redemption sau Mass Effect 2? pt ps3
    RDR

  4. #4784 SP
    Member mof990's Avatar
    Red dead redemption.

  5. #4785 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mass Effect 2

  6. #4786 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Av�nd �n vedere că m-am cam săturat de shootere, action adventure etc. (mai ales ca nu mai �mi place nimic după ce am jucat Uncharted 2 ) vroiam sa ma relaxez cu ceva driving. Așa că v-aș ruga să mă ajutați. Știu că cele mai bune sunt Dirt 3, NFS Hot Pursuit si GT5. Totuși, nu sunt sigur că sunt fan 100% al simulatoarelor auto și tind spre NFS Hot Pursuit. Care dintre cele 3 e cel mai ok sau poate aveți altă variantă?

  7. #4787 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Toate-s bune,dar acum depinde ce-ti place.Daca vrei un joc care sa-ti simuleze curselele adica un simulator,ia GT5.Daca iti plac cursele off road ia Dirt 3.Daca iubesti cursele cu urmariri cu busituri si curse nebune ia Hot Pursuit.
    P.S: Daca tinzi spre Hot pursuit ,ia-l

  8. #4788 SP
    Member blondutzu's Avatar
    culmea ca si eu am aceeasi nelamurire am NFS Shift 2 Unleashed si GT5 pe birou si habar nu am de care sa ma apuc

  9. #4789 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Toate-s bune,dar acum depinde ce-ti place.Daca vrei un joc care sa-ti simuleze curselele adica un simulator,ia GT5.Daca iti plac cursele off road ia Dirt 3.Daca iubesti cursele cu urmariri cu busituri si curse nebune ia Hot Pursuit.
    P.S: Daca tinzi spre Hot pursuit ,ia-l
    Nu vreau sa fiu rau, insa ai jucat macar unul dintre aceste titluri pe care le-ai mentionat ?

    ON : Dirt 3 ca e foarte fun

  10. #4790 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by jeruku View Post
    av�nd �n vedere că m-am cam săturat de shootere, action adventure etc. (mai ales ca nu mai �mi place nimic după ce am jucat uncharted 2 :d) vroiam sa ma relaxez cu ceva driving. Așa că v-aș ruga să mă ajutați. Știu că cele mai bune sunt dirt 3, nfs hot pursuit si gt5. Totuși, nu sunt sigur că sunt fan 100% al simulatoarelor auto și tind spre nfs hot pursuit. Care dintre cele 3 e cel mai ok sau poate aveți altă variantă?

    gt 5

  11. #4791 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by JeruKu View Post
    Av�nd �n vedere că m-am cam săturat de shootere, action adventure etc. (mai ales ca nu mai �mi place nimic după ce am jucat Uncharted 2 ) vroiam sa ma relaxez cu ceva driving. Așa că v-aș ruga să mă ajutați. Știu că cele mai bune sunt Dirt 3, NFS Hot Pursuit si GT5. Totuși, nu sunt sigur că sunt fan 100% al simulatoarelor auto și tind spre NFS Hot Pursuit. Care dintre cele 3 e cel mai ok sau poate aveți altă variantă?
    NFS Hot Pursuit

  12. #4792 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by JeruKu View Post
    Av�nd �n vedere că m-am cam săturat de shootere, action adventure etc. (mai ales ca nu mai �mi place nimic după ce am jucat Uncharted 2 ) vroiam sa ma relaxez cu ceva driving. Așa că v-aș ruga să mă ajutați. Știu că cele mai bune sunt Dirt 3, NFS Hot Pursuit si GT5. Totuși, nu sunt sigur că sunt fan 100% al simulatoarelor auto și tind spre NFS Hot Pursuit. Care dintre cele 3 e cel mai ok sau poate aveți altă variantă?
    NFS Hot Pursuit

  13. #4793 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Gran Turismo 5.

  14. #4794 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    trebuie un sustinator si pentru Dirt, so - DiRT 3!!

  15. #4795 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Mulțumesc mult, băieți, pentru sfaturi. M-am hotăr�t să aleg NFS Hot Pursuit, pentru �nceput. Cu siguranță următorul pe listă este Dirt 3 (mai ales că nu vreau să-l dezamăgesc pe Rasko ). Numai timp să fie că le jucăm pe toate

  16. #4796 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    COD... Black Ops sau World at War ( apreciez sinceritatea )

  17. #4797 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Le-am jucat pe ambele si pot spune ca mi-a placut cu mult mai mult Black Ops.

  18. #4798 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    COD... Black Ops sau World at War ( apreciez sinceritatea )
    MW2

    Dintre Black Ops și World at War aș alege prima varianta.

  19. #4799 SP
    Member Mariush's Avatar
    Sincer ti le-as recomanda pe ambele Sunt f tari pt gender FPS

    Dar daca as fi nevoit sa aleg, as merge pt Black OPS

  20. #4800 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ca tot veni vorba de Black Ops,as dori ceva pareri de la voi.Rog fara glume.Asa...ar fi mai bine sa-mi cumpar black ops acum,sau sa astept battlefield 3?Stiu ca ambele sunt serii diferite facute de producatori diferiti dar....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts