Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 492 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 252 292 342 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 9837

Thread: Decizii

  1. #4821 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Little big planet 2 sau assasin creed brotherhood?
    ACB

  2. #4822 SP
    Member Mariush's Avatar
    ACB without any doubt

  3. #4823 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Assassin's Creed: Brotherhood.

  4. #4824 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sly Cooper Collection ( 130 lei) sau Vanquish ( 130 lei) sau Resistance 1 Platinum + Resistance 2 Platinum ( 190 lei) ?

  5. #4825 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Vanquish

  6. #4826 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Niciunu, cel putin nu la preturile alea.
    Vanquish este la oferta pe zavvi, 2 jocuri la 25 de lire (si este si livrabil in 24 de ore, asa ca daca il comanzi astazi, lunea viitoare iti ajunge).
    Si poti sa-l combini cu Knight's Contract, Ninja Gaiden Sigma 2, The Beatles Rock Band (cu 2 microfoane incluse) sau Mafia 2 Director's Cut (platinum).

  7. #4827 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Stiu ca le-as putea gasi la preturi mai mici, dar nu vreau sa ma complic cu Zavvi sau altele. Cand vreau sa iau unul, ma duc la magazin si il iau. Plus ca preturile alea nu mi se par chiar asa de mari.

    L.E.: As mai adauga la cele 3 de mai sus si Killzone 2 ( Platinum). Deci, acum ce ziceti ?

  8. #4828 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Mie Vanquish mi-a placut mult. Este un joc antrenant dar este scurt si nu are multiplayer. Asa ca in situatia asta as alege Killzone 2.

  9. #4829 SP
    Member s0whaT's Avatar
    PS3
    Batman Arkham City

    Call of Duty Modern Warfare 3

    Assassins Creed Revelations Collectors Edition


    As vrea sa stiu ce precomanda sa o anulez .

    Precizari:
    Batman arkham asylum l am jucat pe pc , si mi a placut .
    Am jucat MW 1 si MW 2 pe pc , placute dar nimic special
    De AC nustiu ce sa zic . Nu am jucat niciunul , dar sunt dispus sa incerc .

  10. #4830 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Pai daca ti-a placut Batman, nu ai incercat inca seria AC, dar ai jucat MW1 si MW2 si nu te-au impresionat atunci renunta la CoD MW3.
    Oricum seria AC este super (primul este cam repetitiv dar celelalte doua, respectiv AC2 si AC: Brotherhood sunt foarte interesante). In plus ar trebui sa le joci in ordine ca sa intelegi povestea si universul jocului.

  11. #4831 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Clar, Batman: Arkham City. Revelations nu ti-l recomand deoarece n-ai jucat celelalte jocuri din serie si daca incepi direct cu Brotherhood nu o sa intelegi mai nimic.

  12. #4832 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Batman Arkham City este must play, mai ales daca ti-a placut primul.

    Modern Warfare 3 o sa fie fun si ultra jucat, dar probabil o sa fie acelasi MW cu ceva modificari.. Mai degraba ti-as recomanda Battlefield 3 pe partea de shooter, daca vrei sa schimbi un pic stilul.

    AC Revelations este si el un must play pentru fanii genului, dar poate ar fi mai bine sa-ti iei AC2 (fiind si ieftin acum.. Poti chiar sa incepi cu primul, dar nu mi s-a parut esential in a intelege ce se intampla in al 2-lea) si sa incepi de-acolo. Daca iti place, merita sa iei si Brotherhood, si Revelations. Daca nu-ti place genul, macar n-ai dat multi bani.

  13. #4833 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Call of Duty Modern Warfare 3 - Mai simplu nu se poate! După asta poți urma calea Assassin's Creed 1, 2, ...

  14. #4834 SP
    Member Mariush's Avatar
    Ok, daca as fi in locul tau primul la care as renunta = Batman Arhkam City, si asta pentru ca nu mi-a placut primul (nu aruncati cu pietre e doar parerea mea) > mi se pare genul de joc care mai mult ma streseaza decat ma relaxeaza...

    MW3 > Toate COD-urile merita din punctul meu de vedere si au un gameplay excelent (nu ma astept la cine stie ce strategii complexe cand ma joc un shooter, a se vedea si numele genului, IMPUSCA!!! (p.s. in first person camera ) nu scrie romane si tratate strategice....

    AC > mie personal mi se pare o emblema pentru generatia actuala de console (Dar...iti recomand sa le iei la rand, chiar daca unii spun ca AC1 e repetitiv, ei, atunci cand a aparut a facut senzatie, si desigur formatul s-a imbunatatit treptat cu timpul).

    Ramane normal la atitudinea ta ce gen iti place mai mult si ce cauti de la un joc, dar cam asta te-as sfatui.

  15. #4835 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Renunta la Assasin's Creed.

  16. #4836 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    Darksiders sau Castlevania sau alt joc de genu? Vreau un joc cu un story bun, dar sa nu fie shooter.

  17. #4837 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    PS3
    Batman Arkham City

    Call of Duty Modern Warfare 3

    Assassins Creed Revelations Collectors Edition


    As vrea sa stiu ce precomanda sa o anulez .

    Precizari:
    Batman arkham asylum l am jucat pe pc , si mi a placut .
    Am jucat MW 1 si MW 2 pe pc , placute dar nimic special
    De AC nustiu ce sa zic . Nu am jucat niciunul , dar sunt dispus sa incerc .
    Renunta la Modern Warfare 3 .

    Nu iti recomand sa incepi cu Revelations, joaca primele jocuri din serie si cumpara Revelations mai tarziu, poate la pret mai mic.

    Nu merita sa renunti la Batman Arkham City.


    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    Darksiders sau Castlevania sau alt joc de genu? Vreau un joc cu un story bun, dar sa nu fie shooter.
    Ambele sunt bune dar iti recomand Castlevania.

  18. #4838 SP
    Member s0whaT's Avatar
    M am hotarat si o sa renunt la ACR CE . Daca o sa mi placa seria , poate o sa l cumpar de craciun

    Batman chiar mi a placut iar MW3 presupun ca va fi Multiplayer intense played .
    Nu uitati ca piata SH ( schimburi / vanzari / licitatii ) inca exista

  19. #4839 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    Darksiders sau Castlevania sau alt joc de genu? Vreau un joc cu un story bun, dar sa nu fie shooter.
    Ambele jocuri sunt bune, dar eu zic sa-ti cumperi Darksiders. Poti sa incerci God Of War 3 si Dante's Inferno, toate sunt acelasi gen.

  20. #4840 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Sly Cooper Collection ( 130 lei) sau Vanquish ( 130 lei) sau Resistance 1 Platinum + Resistance 2 Platinum ( 190 lei) ?
    Resistance 1+2, pentru simplul fapt ca ofera mai multe ore de joc. Killzone 2 la 130lei e scump, Vanquish nu e chiar un titlu extraordinar, iar Sly Cooper e doar un alt remake.

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    PS3
    Batman Arkham City

    Call of Duty Modern Warfare 3

    Assassins Creed Revelations Collectors Edition


    As vrea sa stiu ce precomanda sa o anulez .

    Precizari:
    Batman arkham asylum l am jucat pe pc , si mi a placut .
    Am jucat MW 1 si MW 2 pe pc , placute dar nimic special
    De AC nustiu ce sa zic . Nu am jucat niciunul , dar sunt dispus sa incerc .
    Renunta la AC.

    Quote Originally Posted by StevieG25 View Post
    Darksiders sau Castlevania sau alt joc de genu? Vreau un joc cu un story bun, dar sa nu fie shooter.
    Incearca seria God of War (preferabil sa le joci in ordine). Daca le-ai jucat deja... mergi pe Darksiders.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts