Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 282 of 492 FirstFirst ... 182 232 272 280 281 282 283 284 292 332 382 ... LastLast
Results 5,621 to 5,640 of 9837

Thread: Decizii

  1. #5621 SP
    Junior Member roboman's Avatar
    Dark Souls LE

  2. #5622 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    +1 pt. Dark Souls LE

  3. #5623 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Precizez ca ma enervez destul de repede la jocuri mai grele, ca de ex Outland.

  4. #5624 SP
    Member Hazer's Avatar
    Pai aici depinde doar de tine. Ai enumerat 3 genuri de jocuri TOTAL diferite. Ce-ti place mai mult? Fighting, un RPG mai hardcore sau un joc casual? Eu de exemplu as merge pe Dark Souls pentru ca-mi plac RPG-urile..

  5. #5625 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Precizez ca ma enervez destul de repede la jocuri mai grele, ca de ex Outland.
    In cazul acesta alege Rayman Origins.

  6. #5626 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Daca esti masochist dar vrei un joc very very rewarding ia Dark Souls..daca nu..da cu banul..si MK si Rayman sunt jocuri excelente ce se pot juca in special cu prietenii..

  7. #5627 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ce joc fighting imi recomandati ? precizez ca initial am vrut sa aleg ceva mai realist, gen UFC , MMA sau Fight Night . dar parca tot MK 9 arata mai bine si cred ca este mai fun jocul il vreau in special pt online , nu co-op.

  8. #5628 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nu stiu ce sa aleg intre Rayman Origins + Portal 2 (oferta), Batman Arkham City si Skyrim. Vreau un joc cu o poveste buna si lunga dar sa nu fie prea greu.

  9. #5629 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Nu stiu ce sa aleg intre Rayman Origins + Portal 2 (oferta), Batman Arkham City si Skyrim. Vreau un joc cu o poveste buna si lunga dar sa nu fie prea greu.
    Daca vrei poveste lunga si dificultate decenta atunci poti sa alegi linistit Skyrim.

  10. #5630 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Nu stiu ce sa aleg intre Rayman Origins + Portal 2 (oferta), Batman Arkham City si Skyrim. Vreau un joc cu o poveste buna si lunga dar sa nu fie prea greu.
    Go with Skyrim. Pacat ca nu venea la pachet cu Portal 2, pe mine aproape m-a facut sa plang povestea

  11. #5631 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Stiu ca nu are legatura cu gaming-ul dar ce imi recomandati?

    Samsung Galaxy Ace S5830 Onyx Black - TelefonulTau.eu


    Merita acest telefon,si site-ul acesta este sigur,sa nu ma trezesc cu rebuturi.?

  12. #5632 SP
    Junior Member D0RY's Avatar
    Niste demo-uri care merg la dublu stie careva?
    Mersi


    Sent from my Nokia1100 using Tapatalk

  13. #5633 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Stiu ca nu are legatura cu gaming-ul dar ce imi recomandati?

    Samsung Galaxy Ace S5830 Onyx Black - TelefonulTau.eu


    Merita acest telefon,si site-ul acesta este sigur,sa nu ma trezesc cu rebuturi.?
    Eu de cand mi-am luat-o cu Galaxy S incerc pe cat posibil sa evit Android-ul. Foarte, foarte instabil si buggy. Ti-as recomanda un telefon cu Windows Phone (apare Windows Phone 8 in curand si am auzit ca o sa fie foarte bun) sau ceva cu iOS (iPhone).

    LG Optimus 7 are un prieten si este foarte okay si la calitate si la pret. Momentan are Windows Phone 7.5, dar in curand o sa se poata face update la 8.

    LG E900 Optimus 7 Black - TelefonulTau.eu

  14. #5634 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Daca vrei gaming de calitate pe telefonul mobil alegi iOS, daca esti curajos, iti plac itele complicate si esti dispus sa sacrifici din calitatea experientei mergi pe un terminal cu Android iar in cele din urma daca vrei un smartphone cu un sistem de operare foarte usor de folosit cu o interfata de nota 10 si esti dispus sa astepti pana se mai maturizeaza ca sa apara jocuri mai calitative atunci mergi pe Windows Phone 7.

    That's mobile gaming in a nutshell.

  15. #5635 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Stiu ca nu are legatura cu gaming-ul dar ce imi recomandati?

    Samsung Galaxy Ace S5830 Onyx Black - TelefonulTau.eu


    Merita acest telefon,si site-ul acesta este sigur,sa nu ma trezesc cu rebuturi.?
    Telefonul merita..site-ul nu stiu ce sa zic..eu prefer Android-ul lui Windows Phone

  16. #5636 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Precizez ca ma enervez destul de repede la jocuri mai grele, ca de ex Outland.
    In cazul asta alege orice joc exceptand Dark Souls ...Rayman ar fi recomandarea mea .

    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Ce joc fighting imi recomandati ? precizez ca initial am vrut sa aleg ceva mai realist, gen UFC , MMA sau Fight Night . dar parca tot MK 9 arata mai bine si cred ca este mai fun jocul il vreau in special pt online , nu co-op.
    In cazul asta MK9

  17. #5637 SP
    Member Mythul's Avatar
    Am 500 lei de cheltuit: 3ds sau psp ?
    Am avut un 3ds chiar la inceput, dar nu prea erau jocuri atunci si am ajuns sa-l vand. Un psp la 300 lei se meirta ? (vita este mult peste buget). Am si un iPhone...de solutia a 3-a ar fi sa pastrez banii. Hmmm do i really need a handheld ?

  18. #5638 SP
    Member galagan90's Avatar
    Dupa parerea mea , cele 2 console mentionate de tine nu isi mai merita banii la ora actuala . Cea mai buna solutie iti dai seama ca ar fi sa ti de bani si in timp sa ajungi la un buget de PS VITA .

  19. #5639 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Pastreaza banii.

  20. #5640 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Pastreaza banii.
    +1 si mai pui putin si-ti iei PS Vita

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts