Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 323 of 492 FirstFirst ... 223 273 313 321 322 323 324 325 333 373 423 ... LastLast
Results 6,441 to 6,460 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6441 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

    Decizii

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Call of duty Black ops 2 sau Call Of duty modern warfare 3?
    Vreau sa stiu care dintre ele are o campanie cat de cat buna, si la care multiplayer-ul e mai addictive.
    Black Ops 2


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6442 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Call of duty Black ops 2 sau Call Of duty modern warfare 3?
    Vreau sa stiu care dintre ele are o campanie cat de cat buna, si la care multiplayer-ul e mai addictive.
    Din toate punctele de vedere.:


  3. #6443 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Merita sa dau 15 lire pe The Walking Dead ? Sau sa ii investesc in altceva ?

  4. #6444 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Decizii

    Nu mai trebuie sa intrebi.O experienta unica!

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  5. #6445 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Merita sa dau 15 lire pe The Walking Dead ? Sau sa ii investesc in altceva ?
    Merita ,get it while it's hot .

  6. #6446 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Resident Evil sau Dead Island Complete Edition @PS3.

  7. #6447 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @Zero: Daca tot nu l-ai jucat pana acum, asteapta versiunea retail. Trebuie sa se lanseze in curand.

  8. #6448 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Resident Evil sau Dead Island Complete Edition @PS3.
    Dead Island Complete Edition, mai ales ca are niste peisaje superbe, plajele acelea sunt nemaipomenite pe frigul asta.

  9. #6449 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Off-topic : daca acuma e frig ce facem in ianuarie -februarie.

  10. #6450 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Dishonored sau Deus Ex HR?

    Ma intereseaza partea de stealth, sa aiba o poveste cat de cat captivanta si sa nu fie plictisitor.

  11. #6451 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Dishonored sau Deus Ex HR?

    Ma intereseaza partea de stealth, sa aiba o poveste cat de cat captivanta si sa nu fie plictisitor.
    Dishonored

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  12. #6452 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Dishonored sau Deus Ex HR?

    Ma intereseaza partea de stealth, sa aiba o poveste cat de cat captivanta si sa nu fie plictisitor.
    Deus ex, mai ales ca il găseşti la un preţ ft bun, plus ca e un joc extraordinar mai ales daca alegi sa nu omori pe nimeni

  13. #6453 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Dishonored sau Deus Ex HR?

    Ma intereseaza partea de stealth, sa aiba o poveste cat de cat captivanta si sa nu fie plictisitor.
    AmandouaSunt 2 jocuri foarte bune si mai ales deus ex il gasesti foarte ieftin.Awesome games

  14. #6454 SP
    Member Game101's Avatar
    Stau cu Deus Ex din vara, nici acum nu l-am bagat in ps3 ). Daca tot vad ca are laude aici, o sa-l incerc si eu.

  15. #6455 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Deus Ex: Human Revolution.

  16. #6456 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Dishonored sau Deus Ex HR?

    Ma intereseaza partea de stealth, sa aiba o poveste cat de cat captivanta si sa nu fie plictisitor.
    Am jucat doar Deus Ex ( din cele 2 mentionate ) insa trebuie sa spun a fost o experienta unica ... eu zic ca merita nu doar din punct de vedere 'stealth'. Deci recomand Deus Ex: HR!

  17. #6457 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Decizii

    Merita Far Cry 3 200 RON?
    Vad ca are note foarte bune si inclusiv pe forum vad reactii foarte pozitive vis-a-vis de el.

    Nu stiu de ce imi aminteste de Dead Island din review-uri si pare MULT mai bun decat 2-ul. Nu o sa regret investitia daca o sa ma tina in priza,dar nu stiu in ce masura ar trebui sa mai astept. Peste o luna-doua,va fi la 100 probabil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #6458 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Merita Far Cry 3 200 RON?
    Vad ca are note foarte bune si inclusiv pe forum vad reactii foarte pozitive vis-a-vis de el.

    Nu stiu de ce imi aminteste de Dead Island din review-uri si pare MULT mai bun decat 2-ul. Nu o sa regret investitia daca o sa ma tina in priza,dar nu stiu in ce masura ar trebui sa mai astept. Peste o luna-doua,va fi la 100 probabil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, il joc de cateva zile si este fenomenal.

  19. #6459 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Merita Far Cry 3 200 RON?
    Vad ca are note foarte bune si inclusiv pe forum vad reactii foarte pozitive vis-a-vis de el.

    Nu stiu de ce imi aminteste de Dead Island din review-uri si pare MULT mai bun decat 2-ul. Nu o sa regret investitia daca o sa ma tina in priza,dar nu stiu in ce masura ar trebui sa mai astept. Peste o luna-doua,va fi la 100 probabil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Il poti gasi si mai jos de 200 lei...Jocul este pur si simplu genial,chiar GOTY pt mine.

  20. #6460 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Merita Far Cry 3 200 RON?
    Vad ca are note foarte bune si inclusiv pe forum vad reactii foarte pozitive vis-a-vis de el.

    Nu stiu de ce imi aminteste de Dead Island din review-uri si pare MULT mai bun decat 2-ul. Nu o sa regret investitia daca o sa ma tina in priza,dar nu stiu in ce masura ar trebui sa mai astept. Peste o luna-doua,va fi la 100 probabil.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    In bazar il găseşti la 150

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts