Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 325 of 492 FirstFirst ... 225 275 315 323 324 325 326 327 335 375 425 ... LastLast
Results 6,481 to 6,500 of 9837

Thread: Decizii

  1. #6481 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Dishonored sau Max Payne 3 ?
    Max Payne 3!

  2. #6482 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Dishonored !

  3. #6483 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Decizii

    Si eu as merge tot pe Dishonored. Max Payne,desi e un shooter bun cu story solid,a pierdut o gramada de lucruri din primele doua jocuri. Dupa parerea mea,orice joc scos de Rockstar in ultimii 5 ani e peste Max Payne.

    Dishonored e foarte frumos,acum il joc. Nu e atat de linear,are mai multe posibilitati de abordare,nu mai spun misiuni secundare,upgrade-uri si tot felu' de chestii care il fac sa fie o bijuterie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #6484 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, in ce ordine sa cumpar urmatoarele jocuri, acum ca vin sarbatorile : FIFA 13, Assassin's Creed 3, Castlevania Lords of Shadow, Call of Duty Black Ops Prestige Edition? Primele trei imi plac foarte mult, am avut toate jocurile FIFA de la FIFA 09, am toate assassin's creed-uril mai putin de 3 iar Castlevania l-am terminat odata dar l-as mai vrea.Multumesc!

  5. #6485 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Castlevania ultimul daca l-ai mai terminat.

  6. #6486 SP
    Member Game101's Avatar
    Castlevania primul si Black Ops ultimul dar nu din cauza pretului ci din cauza ca e slab.

  7. #6487 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Castlevania LOS , un joc superb si mie personal mi-a placut mai mult decat God of War 3

  8. #6488 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut, in ce ordine sa cumpar urmatoarele jocuri, acum ca vin sarbatorile : FIFA 13, Assassin's Creed 3, Castlevania Lords of Shadow, Call of Duty Black Ops Prestige Edition? Primele trei imi plac foarte mult, am avut toate jocurile FIFA de la FIFA 09, am toate assassin's creed-uril mai putin de 3 iar Castlevania l-am terminat odata dar l-as mai vrea.Multumesc!
    AC 3, Castlevania, Fifa 13, CoD

  9. #6489 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    AC 3, Castlevania, Fifa 13, CoD
    What he said

  10. #6490 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut, in ce ordine sa cumpar urmatoarele jocuri, acum ca vin sarbatorile : FIFA 13, Assassin's Creed 3, Castlevania Lords of Shadow, Call of Duty Black Ops Prestige Edition? Primele trei imi plac foarte mult, am avut toate jocurile FIFA de la FIFA 09, am toate assassin's creed-uril mai putin de 3 iar Castlevania l-am terminat odata dar l-as mai vrea.Multumesc!
    Mergi pe sfatul lui DanTe

  11. #6491 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    mass effect 2,skyrim sau dragon age origins ?
    astept pareri mai ales de la cei care le-au jucat/terminat pe toate cele 3..

  12. #6492 SP
    Member laurentiu885's Avatar

    Decizii

    Skyrim . Fara sa stai prea mult pe ganduri . Absolut superb .

  13. #6493 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mass effect 2,skyrim sau dragon age origins ?
    astept pareri mai ales de la cei care le-au jucat/terminat pe toate cele 3..
    Skyrim ofera cea mai buna experienta overall pe care nu o sa o uiti. Apoi baga ME2 care este iar un joc bun si emotionant. Ultimul din lista ar fi DA care si el este destul de interesant dar nu se poate compara cu celelalte 2 (iar la DA1 controlul pt console foarte prost portat).

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  14. #6494 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Decizii

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mass effect 2,skyrim sau dragon age origins ?
    astept pareri mai ales de la cei care le-au jucat/terminat pe toate cele 3..
    Seria mass effect, oblivion goty, apoi skyrim, dragon age nu mi-a plăcut

  15. #6495 SP
    Member angloma's Avatar
    merita sa vand xboxul 360 pana la vara (cand mai pot sa il vand la un pret rezonabil) ,sa-mi fac buget pt noul xbox?

  16. #6496 SP
    Member eastbason's Avatar
    unde va grabiti toti? s`a anuntat ceva? suntem siguri cand o sa apara next gen xbox sau ps? si pana o sa apara ce te joci? eu zic sa il pastrezi...ca oricum...chiar daca apare si maine...o sa mai dureze ceva pana apar titluri bune pentru ele...si in plus cine stie cu ce probleme apar...asa ca tot trebuie sa mai astepti putin timp pana ase aseaza ele pe piata...

  17. #6497 SP
    Member angloma's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    unde va grabiti toti? s`a anuntat ceva? suntem siguri cand o sa apara next gen xbox sau ps? si pana o sa apara ce te joci? eu zic sa il pastrezi...ca oricum...chiar daca apare si maine...o sa mai dureze ceva pana apar titluri bune pentru ele...si in plus cine stie cu ce probleme apar...asa ca tot trebuie sa mai astepti putin timp pana ase aseaza ele pe piata...
    pai da, dar daca asteptam , pierdem niste banutzi acolo , sa spunem ca pana in vara mai luam un pret bun , dupa ce apare noua generatie , pretul cu care o sa vindem consola se va injumatati, deci vom pierde o gramada de bani

  18. #6498 SP
    Member eastbason's Avatar
    dar nu o vinzi...o pastrezi....ca si asa banuiesc ca ai o roaba de titluri pentru ea

  19. #6499 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    mass effect 2,skyrim sau dragon age origins ?
    astept pareri mai ales de la cei care le-au jucat/terminat pe toate cele 3..
    Toate 3 sunt foarte bune, ai putea sa astepti pana apare Skyrim GOTY, ultimul DLC Dragonborn e chiar foarte bun. Totusi e greu de zis cat mai e pana apare versiunea GOTY.

  20. #6500 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Decizii

    Skyrim clar.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts