Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 373 of 492 FirstFirst ... 273 323 363 371 372 373 374 375 383 423 473 ... LastLast
Results 7,441 to 7,460 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7441 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Avatarul meu zice Heavy Rain

  2. #7442 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Cei care doresc sa isi cumpere Skyrim sa se uite la adevarata poveste a jocului ))


  3. #7443 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    In momentul de fata am FIFA 12. Ma gandeam sa iau FIFA 14 cand apare...dar din moment ce e cam lafel ca 13-le, mult mai scump iar peste un an apare altul, am zis ca mai bine ar fi sa iau 13. Voi ce ziceti?

  4. #7444 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca pur si simplu iti place sa joci un meci de fotbal, nu prea conteaza poti ramane si la fifa12, insa daca esti un fan al seriei uite aici ceva ce s-ar putea sa te intereseze si sa iti usureze decizia.
    http://www.easports.com/fifa/news-up...e-team-legends

  5. #7445 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    merita sa iau Season Pass ptr AC3 la 10 lire ?e ceva de capul DLC-urilor ?

  6. #7446 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    The Last of Us sau God of War Volume II + Uncharted 2 + Uncharted 3?

  7. #7447 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    God of War Volume II + Uncharted 2 + Uncharted 3 si pana termini jocurile astea mai scade pretul la Tlou

    darkpaul merita la 10 lire clar.Multi amici mi-au spus ca sunt foarte bune dlc's

  8. #7448 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Daca pur si simplu iti place sa joci un meci de fotbal, nu prea conteaza poti ramane si la fifa12, insa daca esti un fan al seriei uite aici ceva ce s-ar putea sa te intereseze si sa iti usureze decizia.
    http://www.easports.com/fifa/news-up...e-team-legends
    Am PS3... N-o sa am legendele, iar FIFA 14 + ultimate team costa 320 lei... Nu e cam mult?

  9. #7449 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by saller123 View Post
    The Last of Us sau God of War Volume II + Uncharted 2 + Uncharted 3?
    The Last Of Us FTW! Un joc excelent, mai mult decat un masterpiece

  10. #7450 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by saller123 View Post
    The Last of Us sau God of War Volume II + Uncharted 2 + Uncharted 3?
    Well asta e o decizie cam grea , Last of Us este superb , ofera 10h+ de gameplay SP,MP depinde cat te prinde.Uncharted 2,3 ofera in total vreo 30h(fara MP) iar GOW Volume 2 inca vreo 15h.Toate jocurile sunt superbe dar in locul tau as astepta putin Last Of Us sa mai scada din pret si as merge pe a doua varianta.

  11. #7451 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by saller123 View Post
    The Last of Us sau God of War Volume II + Uncharted 2 + Uncharted 3?
    A doua varianta, sunt 3 jocuri excelente care ofera mai multe ore de gameplay decat The Last of Us. Si pana termini cele 3 jocuri scade pretul la TLoU.

  12. #7452 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Si eu zic tot a doua varianta dar numai daca ai jucat si primul Uncharted si cel putin primul Gow.

  13. #7453 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Am PS3... N-o sa am legendele, iar FIFA 14 + ultimate team costa 320 lei... Nu e cam mult?
    Da, pretul e un pic cam piperat. Cumpara-ti 13-le e mai rezonabil.

  14. #7454 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Am PS3... N-o sa am legendele, iar FIFA 14 + ultimate team costa 320 lei... Nu e cam mult?
    FIFA13 gasesti la 80 lei pe forum, in aria bazar. Nu ai cum sa faci comparatie. La fel va costa si FIFA14 la anul pe vremea asta. Probabil FIFA13 va primi ultimul update luna asta.
    Daca vrei sa simti o diferenta si ai deja FIFA12 atunci treci direct la FIFA14. Unde ai gasit cu 320 lei? Uite pe shopto cu 230 lei:
    FIFA 14 Inc FIFA Ultimate Team DLC Packs | PS3 | Video Games | ShopTo
    (40 + 3(transportul) = 43 lire = 225 lei)

    Trebuie sa stii ca de acel DLC-uri(Packurile Ultimate Team) vei beneficia doar pe un cont zona 2(pentru jocul de pe shopto) cu acces la Store.


    Pe de alta parte, daca esti multumit de modul online de acum al FIFA 12(la cata lume gasesti online ma refer), este ok sa treci doar la FIFA13. Este si mai putin costisitor. Nu vei avea parte de o varianta cu pack UT.

  15. #7455 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Pai...de obicei gasesc 15.000 jucatori online, uneori 18.000. Eu zic ca sunt destui. FIFA 14 mi se pare lafel ca 13 la gameplay, nu vad nimic diferit. Cred ca am sa merg pe FIFA 13. Pretul acela la Altex l-am vazut.

  16. #7456 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    La prima vedere toate par la fel dar sunt mici diferente care schimba total jocul in fiecare an. Spre ex, in 12 puteai da gol mult mai usor cu finete si treceai prin ei ca prin branza daca stiai putin dribbling. In 13 e putin mai calculat si mai tactic. Si eu am avut aceeasi dilema si am decis sa iau direct 14 atunci cand se va ieftini, undeva prin decembrie-ianuarie. Pana atunci, o sa joc la un bar din oras (Brasov) care are si PS3uri. Se tin saptamanal turnee de FIFA si e chiar mai fun asa.

  17. #7457 SP
    Junior Member iamennys's Avatar
    GTA V vs Fifa 2014 ?

  18. #7458 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    GTA

  19. #7459 SP
    Member theSrN's Avatar
    Gta v

  20. #7460 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    GTA V si joaca fotbal cu baietii, in fata blocului. E mai sanatos.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts