Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 383 of 492 FirstFirst ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 433 483 ... LastLast
Results 7,641 to 7,660 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7641 SP
    Member enemigo's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri. Voi incepe seria Mass Effect, primul cred ca il voi achizitiona de pe PS Store, nu l-am gasit retail nicaieri.

  2. #7642 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Multumesc pentru sugestii, o sa aleg The Last of Us iar cu ocazia asta poate mai scade un pic pretul si la GTA V. Toate cele bune!

  3. #7643 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    PS4 sau PC performant, capabil de jocuri la ultra vreo 4-5 ani ?

  4. #7644 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    PS4 sau PC performant, capabil de jocuri la ultra vreo 4-5 ani ?
    PS4. Jocuri pe ultra timp de 5 ani? Ai fi norocos daca ti-ar face fata 2 ani. Daca iti cumperi PS4, dai acum 1800 de lei si stai linistit timp de multi ani, eventual mai faci si cate un mic upgrade la PC "doar de forma".

  5. #7645 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Da, sunt dispus sa investesc in el pana bubuie

  6. #7646 SP
    Member mof990's Avatar
    Daca dispui de un buget ridicat, why not both?

  7. #7647 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    PS4 clar, gandeste-te la exclusive

  8. #7648 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    PS4. Cu banii cu care ti-ai lua un PC asa performant, iti iei PS4 si o gramada de jocuri. Plus ca pe PC nu poti sa te joci Killzone, The Order, jocuri Naughty Dog etc...

  9. #7649 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    PS4

  10. #7650 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    PS4

  11. #7651 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Daca esti dispus a investesti in el pana bubuie probabil e vorba de cel putin 40 mil..cu banii astia le poti lua pe amandoua..desi daca nu joci multe fps mp nu prea are rost sa iei pc..iar de grafica "max out" ,cum spune "baietii" pe net, vei profita max 1 an jumate..apoi iti va trebui o noua placa video+ram...

    P.s: nu exista pc sa ruleze jocuri la ultra 4-5 ani decat daca investesti 80-90 mil....daca ai noroc 1 an jumate-2 ptr un pc in randul lumii(25-30 mil)

  12. #7652 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Hai na, FishyBon3, chiar credeai ca cineva iti va recomanda sa-ti cumperi un PC high end in detrimetrul unei console? Pe o pagina dedicata exclusiv consolelor? Unde comunitatea este mult mai unita si mai matura? In vremea in care consolele next gen costa cat o cincime de PC? Cand cele mai bune jocuri sunt exclusivitati console? Cand simplitatea si comoditatea de a folosi o consola este mult superioara decat a unui PC?
    Sau hai sa reformulez intrebarea mai pe intelesul comun:
    Is you jokin' madafakka?

  13. #7653 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Ambele, dar cu un PC mediu, un PC pt. gaming la ultra (acum depinde si de ce rezolutie vorbim) pt. 4-5 ani, nu prea cred ca ai cum, nu mai vb de faptul ca se devalorizeaza foarte repede. Trebuie sa mai tii cont de un lucru, pana acum 1-2 ani jocurile de PC nu erau optimizate mai deloc si puteai sa ai ultima configuratie ca tot aveai probleme.

    Deci cumpara un PS4 si un PC mediu (2000-2500 lei unitatea) si iesi mai bine, abia atunci poti trage tu singur o concluzie corecta asupra gaming-ului de PC vs Consola si vezi pe ce ramai ca si platforma principala.

  14. #7654 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ps4 din trei motive:
    -In primul rand pentru jocurile care vor fi exclusive pe consola/ps4.
    -In al doilea rand multe jocuri apar mai intai pe console iar apoi pe pc.
    -Si nu in ultimul rand pentru simplitate si confort. Nu esti nevoit sa stai pe scaun în fata pc-ului poti sa joci din pat sau poti sa faci ca mine, muţi canapeaua în fata tv-ului.

  15. #7655 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by nemeti_huni View Post
    Hai na, FishyBon3, chiar credeai ca cineva iti va recomanda sa-ti cumperi un PC high end in detrimetrul unei console? Pe o pagina dedicata exclusiv consolelor? Unde comunitatea este mult mai unita si mai matura? In vremea in care consolele next gen costa cat o cincime de PC? Cand cele mai bune jocuri sunt exclusivitati console? Cand simplitatea si comoditatea de a folosi o consola este mult superioara decat a unui PC?
    Sau hai sa reformulez intrebarea mai pe intelesul comun:
    Is you jokin' madafakka?
    Nu, doar ca voiam sa incep un flame...si vad ca sunteti prea maturi, so f*** it.
    Referitor la PS4, am intrebat intrucat nu am vazut cine stie ce exclusives(care sa-mi placa)pana acum, desi cred ca vor aparea.Ramane sa mai fac ceva analize(la sange)...kidding....si sa ma decid.
    Kurtos Kalacs la toti!

  16. #7656 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca vrei sa faci un flame, fa o vizita pe forumul vecin si adreseaza-le aceeasi intrebare..

  17. #7657 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    intreaba pe forumul oficial playstation EU/UK..cea mai mare adunatura de trolli/ejeets intalnita vreodata

  18. #7658 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Fight Night round 4/champion sau UFC Undisputed 3? (sau alt joc de genul asta)

  19. #7659 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Fight Night Champion mi-a placut mai mult, este un fighting game mai tactic si interactiv decat concurenta.

  20. #7660 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Fight Night Champion clar!. Nopti pierdute in 2 cu eschive si counter punching

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts