Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 492 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 452 ... LastLast
Results 8,021 to 8,040 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8021 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ghassan View Post
    Assasinss's creed sau Tomb Raider ? Care merita mai mult ? ( PS4) :d
    Greu, foarte greu...Eu zic Tomb Raider

  2. #8022 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Daca ai jucat Tomb Raider deja pe pc sau curent-gen nu ai de ce sa-l recumperi. Oricum din punctul meu de vedere merita mai mult AC 4.

  3. #8023 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    nu mi-am luat nici unu dintre ele pe current-gen sau pc . le-am pastrat pe ps4

  4. #8024 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ambele sunt fenomenale, dar mai mult mi-a placut Tomb Raider.

  5. #8025 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca ai jucat seria AC pana acum, ia AC. Daca ai jucat seria Tomb Raider, ia Tomb Raider. Daca le-ai jucat pe amandoua, nu stiu ce ar trebui sa alegi.

  6. #8026 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    eh e greu sa aleg insa voi alege Tomb Raider . Am jucat ambele serii . Pana la urma o sa imi iau si ac4 dar mai are de asteptat poate dupa ce termin infamous Multumesc de ajutor !

  7. #8027 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    Mi-am luat Tomb Raider si e foarte tare pe ps4 ! Gameplayul si storylineul e foarte tare ! Recomand , luati-l cu incredere ca merita !

  8. #8028 SP
    Member colossus's Avatar
    Enjoy Lara !

  9. #8029 SP
    Banned asperas's Avatar
    Salut,vin cu intrebarea asta,desi exista thread separat pentru acest joc totusi prefer sa o pun aici..!Skyrim Legendary Ed PS3 este compatibil cu Skyrim vanilla ca si salvari..intreb deoarece nu vreau sa il iau de la inceput(am facut ultimul update 1:09 pt cea standard putin mai devreme iar mai apoi am facut o rezervare si pentru Legendary Ed la Altex)..?Va multumesc mult..

  10. #8030 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Din cate am citit, salvarile sunt compatibile, insa nu am incercat.

  11. #8031 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Ce jocuri bune recomandati , ps3 in afara de exclusivitati pe care le-am jucat.Poate sa fie si shootere nu am nimic impotriva .

  12. #8032 SP
    Member colossus's Avatar
    Wrc 4: fia world rally championship :controale bune , multe drifturi pe noroi/zapada , toate intr-o fractiune de secunda (greu la inceput ,dar te obisnuiesti)

    OFF: mi se pare mai atractiv decat Nfs.

  13. #8033 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Ce jocuri bune recomandati , ps3 in afara de exclusivitati pe care le-am jucat.Poate sa fie si shootere nu am nimic impotriva .
    Un joc bun si foarde amuzant este Deadpool.
    Incearca sa iti imaginezi ca joci GodOfWar cu Joker in rolul principal.

  14. #8034 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, FIFA 14 PS3 sau PS4? Mentionez ca am ps+ deci pot sa joc online pe ps4. Singurul impediment ar fi ca am un singur dualshock 4 si nu ma pot juca cu prietenii (desi vin foarte rar la mine).

  15. #8035 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    PS4, alti colegi probabil pot sa iti dea mai multe detalii cu diferentele sau poti sa intri pe thread-url jocului.

  16. #8036 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut, FIFA 14 PS3 sau PS4? Mentionez ca am ps+ deci pot sa joc online pe ps4. Singurul impediment ar fi ca am un singur dualshock 4 si nu ma pot juca cu prietenii (desi vin foarte rar la mine).
    varianta PS4...cu 30% mai buna

  17. #8037 SP
    Banned killuminati's Avatar
    este o diferenta de la cer la pamant in ceea ce priveste gameplay-ul intre FIFA pe PS3 si FIFA pe PS4

  18. #8038 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    CoD: Modern Warfare 2 sau Battlefield 3?
    Nu sunt fan fps-uri, nu am jucat decat CoD 4 foarte putin. Tineti cont ca si colectionez jocuri asa ca nu merg combinatii gen "joaca-l pe-ala apoi vinde-l si cumpara-l pe celalalt"...

  19. #8039 SP
    Member miami's Avatar
    cred ca nu costa asa mult sa le iei pe amandoua . eu am jucat doar BF3 si e destul de OK.

  20. #8040 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    dintre alea 2 ti-as recomanda Battlefield-ul..cred ca merge mai bine decat al 4-lea, cel putin pe PS3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 492 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 452 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts