Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 432 of 492 FirstFirst ... 332 382 422 430 431 432 433 434 442 482 ... LastLast
Results 8,621 to 8,640 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8621 SP
    Member dinamovistu's Avatar

  2. #8622 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Limited edition, diferenta de bani e mica, 50 lei.

  3. #8623 SP
    Member renatoman's Avatar
    update de la 4.66 la 4.7 pentru consola ps3 nemodata?
    care-i faza de nu se incurajeaza update-urile la ps-uri,sunt nou in breasla.

  4. #8624 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am dat comanda de Limited Edition.

  5. #8625 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Daca nu primesti ceva FIZIC in plus eu sunt de parere ca nu merita nimic LIMITED sau DELUXE edition. Praf in ochi!
    Cine e cu mine?

  6. #8626 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Lego Batman 3 : Beyond Gotham sau Lego Marvel Super Heroes PS3.

  7. #8627 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Dragon Age Inquisition Digital sau Dragon Age Inquisition Deluxe Edition Digital ?

    Merita acele mici bonusuri 5 lire in plus ?

  8. #8628 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Nu merita

  9. #8629 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Lego Batman 3 : Beyond Gotham sau Lego Marvel Super Heroes PS3.
    Am auzit mai multe pareri bune la adresa Lego Marvel Super Heroes ... insa daca il preferi pe Batman ca si erou mergi cu Lego Batman 3.
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Dragon Age Inquisition Digital sau Dragon Age Inquisition Deluxe Edition Digital ?

    Merita acele mici bonusuri 5 lire in plus ?
    Nici eu nu cred ca merita.

  10. #8630 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am luat Lego Batman 3 , cata caterinca si in asta na-re rost

  11. #8631 SP
    Member Remediu's Avatar
    Stiu ca s-a mai discutat. PS4 sau Xbox One?
    Am avut PS4 si l-am vandut. Ma gandeam sa incerc xbox one care imi pare mai atractiv. Xbox ma tenteaza pentru controller si kinect. Ps4 mi s-a parut cam "plictisitor"
    Are probleme xboxul de care ar trebui sa tin cont? E diferenta vizibila la jocurile ce au rezolutie mai mica comparativ cu Ps4? Pe viitor va avea dezavantaj fata de ps4 din cauza hardware-ului un pic mai slab?

  12. #8632 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ia X1 fara ezitare !

  13. #8633 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bloodborne

  14. #8634 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am X1 de aproximativ 3 luni si sunt foarte multumit de el, nu am avut nici o problema.
    In ceea ce priveste viitorul, cei de la Microsoft au vros sa bage Windows10 impreuna cu directX12 ca sistem de operare pt X1 ceea ce reprezionta un mare pas inainte.

    Insa orice consola ai alege sa o testezi mai intai in magazin sa fii sigur ca nu pleci cu ea defecta.

  15. #8635 SP
    Member Remediu's Avatar
    Pe mine ma interesa daca jocurile in 720p se vad vizibil mai urat. Si mi-e teama sa nu ajunga pe viitor toate jocurile sa aiba rezolutie 720p.

  16. #8636 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ai avut PS4 si te-a plictisit, e foarte simplu, treci pe XOne. Kinectul știi ca e in moarte clinică si au cam renunțat la el?

  17. #8637 SP
    Member Remediu's Avatar
    Sincer nu stiam. De aia intrebam. Prefer controllerul de xbo fata de cel de ps4 si mi se parea interesant kinectul pentru momentele cand vin prieteni pe la mine.

  18. #8638 SP
    Junior Member ButchX's Avatar
    Eu am luat x1 din acelasi motiv, kinect. Prietena se joaca Dance Central si a contribuit la decizie, iar mie imi placuse Kinect Adventures de pe x360. Din pacate noul Kinect Sports Rivals nu este la fel de amuzant, e ceva mai serios si nu ma atrage.
    x1 mai are suport dlna, iar prin aplicatia media player poti vedea filmele din pc, cu toate ca si pe ps4 exista aplicatii gen Plex cu care poti face acelasi lucru.
    Mai trebuie sa iei in considerare jocurile exclusive, care cred ca sunt cel mai important factor de decizie.(poate iti place Street Fighter, exclusiv ps4)
    Sau poate esti pasionat de fitness, caz in care Xbox Fitness face toti banii (dati pe consola, ca aplicatia este gratuita )

  19. #8639 SP
    Member Remediu's Avatar
    Cred ca pana la urma revin la PS4, nu prea imi surade ideea de jocuri in 720p pe X1, trebuiau sa ii faca hardware-ul sa permita rularea ca pe PS4.
    Pana la urma am si jocuri pe PS4, pe x1 trebuie sa o iau de la zero.

  20. #8640 SP
    Member enemigo's Avatar
    Daca l-ai vandut inseamna ca ceva nu ti-a placut. Eu zic sa te iei dupa instinct, poate o consola nu e pentru tine. Incearca eventual xbox one (care in mare va fi fel ca ps4) sau mergi cu un gaming PC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 432 of 492 FirstFirst ... 332 382 422 430 431 432 433 434 442 482 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts