Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 433 of 492 FirstFirst ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 483 ... LastLast
Results 8,641 to 8,660 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8641 SP
    Member Remediu's Avatar
    L-am vandut pentru ca aveam impresia ca o sa ma joc pe pc. Si jucandu-ma vreo 2 saptamani pe pc mi-am dat seama ca nu imi place deloc, mi-am amintit de ce renuntasem la gamingul pe pc. Asa sunt eu, sucit

  2. #8642 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Putin of-topic , crezi ca tu esti sucit !!de m-ai vedea pe mine cum sunt.

  3. #8643 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merită seria Metro, PS4? Am încercat Trial, arată foarte bine.

    PS L-am încercat cu audio in rusă si sub in engleză

  4. #8644 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merita clar, mai ales daca le joci cum trebuie, asa cum ai spus

  5. #8645 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca nu le-ai jucat pana acum si iti plac jocurile post-apocaliptice, isi merita banii.

  6. #8646 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu le-am jucat, iar prețul pt ambele e foarte ok, 56 de lei pe Store-ul românesc

  7. #8647 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asta da oferta. :-D

  8. #8648 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da, da, da si da! Neaparat, mai ales la pretu' ala

  9. #8649 SP
    Member bdevil's Avatar
    Pe PS Store RO se poate intra doar din consola de pe un cont RO ? Ca din browser nu pot, ma trimite pe UK / US cand dau pe Store RO de pe site-ul lor.

    EDIT: rezolvat cu alt browser.

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu le-am jucat, iar prețul pt ambele e foarte ok, 56 de lei pe Store-ul românesc
    La mine pretul afisat este de 67.50 RON.

  10. #8650 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    La mine pretul afisat este de 67.50 RON.
    uploadfromtaptalk1433978393870.jpg

    Tu vezi prețul pentru fiecare joc in parte, fără acel discount suplimentar, eu vorbesc de ambele jocuri la 56 de lei pt cei care au PS Plus

  11. #8651 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    probabil ca nu are plus si de aceea, oricum mereu au fost oferte bune pentru metro ca si eu il urmaresc de mult timp .

  12. #8652 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici eu nu am Plus pe RO, dar o sa activez luna trial din Destiny sa fac ceva cumpărături

  13. #8653 SP
    Member bdevil's Avatar
    Super. Aveam si eu un trial la Destiny, uitasem de el. Pai se fie cu spor pentru toata lumea.

  14. #8654 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    merita Serious Sam 3 BFE 4 lire?
    am vazut ca pe pc are 10 gb si pe ps3 816 mb

  15. #8655 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    merita Serious Sam 3 BFE 4 lire?
    am vazut ca pe pc are 10 gb si pe ps3 816 mb
    Merita doar daca ti-a placut seria Serious Sam .

  16. #8656 SP
    Junior Member alexx86's Avatar
    As avea si eu nevoie de ajutor nu detin o consola dar ar vrea sa achizitionez una. Am citit ca jocurile pe PS4 se vad mai bine si au store in RO, in timp ce Xbox nu are asa ceva. Imi puteti spune care se merita in momentul de fata?

  17. #8657 SP
    Member seven1994's Avatar
    Ambele console au plusuri si minusuri,depinde ce te intereseaza pe tine mai mult,personal exclusiv pt gaming as alege ps4,pentru entertaiment si gaming xbox one.Ps4 este mai ''potent'' dar nu cred ca asta de moment deranjeaza posesorii de one.
    Acum o sa iti zic cateva plusuri pe care le vad la ps4(fiind posesor):-Intrarea de jack 3.5mm in controller(lucru care la xbox se poate doar cu un adaptor,de moment)
    -Exclusivitati mai multe si mai atractive(din punctul meu de vedere)
    -Design mult mai frumos
    -Lipsa acelui transformator de pe cablu(ca la xbox one)
    Cateva minusuri care imi vin in minte:
    -Calitatea proasta a joystick-urilor de la controller(se cojeste)
    -durata de viata mica a bateriei,pentru unii(5-7 ore)
    -Zgomotul coolerelor

  18. #8658 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by alexx86 View Post
    As avea si eu nevoie de ajutor nu detin o consola dar ar vrea sa achizitionez una. Am citit ca jocurile pe PS4 se vad mai bine si au store in RO, in timp ce Xbox nu are asa ceva. Imi puteti spune care se merita in momentul de fata?
    Alege Xb One..nu o sa regreti !

  19. #8659 SP
    Member ymess's Avatar
    Lasati prostiile cu designul consolei si durata de viata a beteriilor la controller. Consolele is extrem de similare, da, unele jocuri pe Xbox One nu ruleaza 1080p ci doar 900p dar sunt doar cateva titluri, ceva mai putin optimizate. Sunt o multime de jocuri care arata foarte bine si pe xbox si pe playstation. In viitor nu o sa fie nicio diferenta, mai ales ca xbox o sa primeasca directX 12, deci un boost significant. Te poti uita la videouri comparative, e plin youtubeul, nu este nicio diferenta majora la capitolul grafica. Eu zic sa te uiti dupa doua lucruri:
    1. Exclusivitati (ai Halo, Forza, Gears, Killer Instinct pe xbox, sau Uncharted, Last of Us, Infamous pe playstaion).
    2. Ce console au prietenii tai
    Astea sunt motivele pentru care ar trebui sa te ghidezi.
    Alte functii care te-ar putea interesa: EA Access si backwards compatibility pe Xbox One sau remote play daca ai PS Vita. Dar eu zic sa te uiti la jocurile exclusive care te intereseaza, in rest experienta la jocurile multiplafrom e identica pe cele doua console.

  20. #8660 SP
    Member nire's Avatar
    Salut, am o intrebare pentru cei care detin xone si ps4. Eu sunt posesorul unui ps4 din noiembrie anul trecut. Ma gandeam sa joc exclusivele de xone si mi se pare interesant abonamentul ea access, kinect nu ma tenteaza.
    Avand in vedere scaderea de pret a xone si a jocurilor anuntate merita sa detii ambele console?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 433 of 492 FirstFirst ... 333 383 423 431 432 433 434 435 443 483 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts