Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 442 of 492 FirstFirst ... 342 392 432 440 441 442 443 444 452 ... LastLast
Results 8,821 to 8,840 of 9837

Thread: Decizii

  1. #8821 SP
    Junior Member bogdanopolis's Avatar
    Sa cumpar acuma Uncharted PS4 cu 130 lei de la altex sau credeti ca o sa il bage si pe PS Store la un pret asemanatori de BF saptamana viitoare?

  2. #8822 SP
    Junior Member klutzu's Avatar
    Salutare. Merita acest pack: PS4 1 TB + controller + al doilea controller (la alegere orice culoare) + la alegere FIFA 15, Until Dawn, Uncharted Trilogy. Consola PS4 este din generatia 1200. Tot pack-ul este in jur de 1800 lei.



    salut.imi zici si mie unde ai gasit oferta?ms

  3. #8823 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sal, eu zic ca merita, ai Uncharted acolo, inca un controller si noua consola. Sau mai bine mergi prin centrele Altex sau Flanco si cumperi cu Uncharted la pachet, cu 1399 parca.

  4. #8824 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Merita, e cea mai buna oferta in momentul de fata.
    Daca NU ai nevoie de 1TB stocare si al doilea controller, mergi pe varianta cu Uncharted.

  5. #8825 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Sa iau Shinobido 2 ? Cum vi se pare?

  6. #8826 SP
    Member musat's Avatar
    Tie trebuie sa sa-ti placa, nu noua ! Fiecare avem alte gusturi si preferinte.

  7. #8827 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Prieteni ce să aleg între Sony Gold Headset și Tritton Pro+ 5.1? Mă roade să iau niște caști bune pentru PS4 și nu știu pe care să merg. Ambele 5.1 unul real celălalt soft. Unul wireless celălalt nu. Tritton știe de codecuri. La spațializare din recenzii se pare ca nu e diferenta. Ca preț sunt pe acolo ambele. Help
    Wired vs wireless nu mă coafează. Îmi este indiferent.

  8. #8828 SP
    Member Hazer's Avatar
    inFAMOUS Second Son, Destiny The Taken King Legendary Edition sau Batman Arkham Knight?

  9. #8829 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Dintre toate 3, eu cu Infamous m-am distrat cel mai bine. Probabil sunt in minoritate, dar asta e părerea mea

  10. #8830 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by rockybt18 View Post
    Prieteni ce să aleg între Sony Gold Headset și Tritton Pro+ 5.1? Mă roade să iau niște caști bune pentru PS4 și nu știu pe care să merg. Ambele 5.1 unul real celălalt soft. Unul wireless celălalt nu. Tritton știe de codecuri. La spațializare din recenzii se pare ca nu e diferenta. Ca preț sunt pe acolo ambele. Help
    Wired vs wireless nu mă coafează. Îmi este indiferent.
    Clar Tritton , am acest model , intre timp am folosit si Sony. La constructie mi se par mai slabe cele Sony , sunetul net inferior celor Tritton ...dar...nu se aud deloc rau , pt confortul in folosire un plus pt Sony. Acum , nu stiu daca merita diferenta de bani , cele Tritton sunt cu 200-250 ron mai scumpe.
    Si contrar review-urilor chiar se simt efectele 5.1 mai bine la cele Tritton , pana la urma au 4 dif pe casca, e si normal. La Tritton ...un mare minus ...cablurile , pt ps4 folosesti 3 cabluri(alimentare priza pt baza , cablu optic , cablu alimentare usb ). So..daca preferi confortul in detrimentul sunetului/constructiei mergi pe Sony , pt "toate celelalte" mergi pe Tritton!

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  11. #8831 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Hey guy s vin si eu cu o intrebare: Rainbox Six Siege sau Star Wars Battlefront?
    Ambele sunt al naibi de fun... Am jucat beta si am ramas surpirns si la SW si la Rainbow..
    Acum nu stiu ce sa aleg...
    Halp?

  12. #8832 SP
    Member musat's Avatar
    Star Wars (sunt fan!)

  13. #8833 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    star wars

  14. #8834 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Star wars

  15. #8835 SP
    Member musat's Avatar
    Si cu 3 de DA juriul a decis: castigator este STAR WARS !!!!

  16. #8836 SP
    Junior Member player_mike90's Avatar
    vreau sa ami dumpar o consola xbox one sii sa ami spuna si mie cineva care se pricepe care e diferenta dintre Consola Xbox One 1TB si Consola Xbox One 1TB Limited Edition Halo 5 Guardians ?
    in afar de pret si de un joc in plus.

  17. #8837 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ma dor ochii . Nu mai bine cumparam un dictionar sau o carte? De preferat in limba romana..

  18. #8838 SP
    Member musat's Avatar
    Ești rău ! Răspunsul la întrebare este: nici o diferență între console.

  19. #8839 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ce face stapanul face si cainele .

  20. #8840 SP
    Member seven1994's Avatar
    Detin un ps4 de care sunt multumit,pc-ul meu duce orice joc full(sub 2009),daca intelegeti.Sunt inca in dubii daca sa fac upgrade la pc care costa foarte mult sau sa ii las asa doar pt browsing si sa investesc in jocurile de ps4?Sunt cam scumpe jocurile de ps4,cu toate ca ai posibilitatea de a le revinde si sa pierzi in jur de 50 de lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 442 of 492 FirstFirst ... 342 392 432 440 441 442 443 444 452 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts