Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 480 of 492 FirstFirst ... 380 430 470 478 479 480 481 482 490 ... LastLast
Results 9,581 to 9,600 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9581 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Ma tenteaza sa cumpar un fps online si vreau ceva modern sau aproape modern sa nu fie futuristic sau ww2/ww1 si m am oprit la Rainbow six siege sau Black Ops 3, am jucat mai demult modern warfare 2 online si imi place seria call of duty si black ops 3 se apropie cat de cat de modern warfare

  2. #9582 SP
    Member tudort's Avatar
    După mine R6Siege e cel mai realist. E și foarte competitiv pe online din câte am înțeles și cu season pass ai mai multe elemente online decât bo3.

    Sent from my LON-L29 using Tapatalk

  3. #9583 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    de ce nu Bf hardline sau 4?

  4. #9584 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    M am gandit si la astea voiam ceva simplu fara avioane si tancuri, sunt multi jucatori online la BF hardline?

  5. #9585 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu stiu cat de bune sunt statisticile astea:
    https://battlefieldtracker.com/bfh/population

    dar macar e ieftin
    https://store.playstation.com/#!/en-...HULTIMATEEDITI

  6. #9586 SP
    Member laurentiu885's Avatar
    In urma unor negocieri cu un user de pe olx am posibilitatea de a achizitiona o consola Nintendo Switch fara dock de incarcare cu 550 lei .Consola este noua . Nu prea ma intereseaza sa o conectez la tv (pentru asta am ps4 si xbox one).Stiu ca pe acest forum sunt ceva posesori de switch asa ca intrebarea mea ar fi daca merita cumparata la acesti bani ?

  7. #9587 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am Switch doar de cateva zile insa raspunsul meu este DA, MERITA!. Mai ales la banii astia. Plus ca poti lua dock separat la un momend dat daca vrei. Zelda si Mario Kart 8 sunt geniale.

  8. #9588 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Merita sa dau la schimb The order 1886 pe Bloodborne?Am inteles ca BB e mai greu decat seria Dark souls.

  9. #9589 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Merita. Și mie mi s-a părut mai usor DS3, dar mai mult mi-a plăcut Bloodborne. Nu e cu mult mai greu oricum.

  10. #9590 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Care din cele trei jocuri se merita :
    1.Deus Ex: Manking Divided
    2.Thieft
    3.Homehront The Revolution

  11. #9591 SP
    Member renatoman's Avatar
    pe primul loc pozitia 1

  12. #9592 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deus Ex

  13. #9593 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Din partea mea ai 3 de "NU", mie nu mi-a plăcut niciunul din cele 3 jocuri.

  14. #9594 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Indecis intre Dragon Dogma PS4 si Everybody's Golf. Nu am timp sa le joc pe ambele ci doar pe rand. Sugestii?

  15. #9595 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    As vrea sa imi iau un ps4 dar sunt indecis ce model sa iau slim sau pro ? Am auzi ca slim se incalzeste dupa 2-3 si are un zgomot enervant .
    Sar merita sa cumpar ps4 dupa olx sau situri gen : altex,emag ? Intreb asta fiindca am cautat pe olx si am vazut ca au unele defecte si mai bine cred o iau noua sa nu o iau stricat , am patito cu un ps2 mai demult ca m-am trezit ca nu mergea sa citeasca cd-urile .
    Ps.Nu ma grabesc sa o cumpar astept reduceri , voi mai stiti alte situri gen emag,altex : sa aiba reduceri bune ?

  16. #9596 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ca recomandare e sa iei direct din magazin gen Altex, Media Galaxy sau Emag. Ai garantie. PS4 Pro e bun daca esti fanatic si vrei sa joci majoritatea jocurilor la 60 FPS si daca ai si TV 4K. Daca esti multumit cu 30 fps-uri la jocuri poti sa mergi si pe varianta Slim. Eu am standard si sunt multumit, fara probleme, sunete sau supraincalziri. De reduceri nush ce sa zic, posibil ceva de Black Friday luna viitoare si cu siguranta de sarbatori, insa nu te astepta la ceva semnificativ, preturile mereu se invart in jurul unei anumite sume, cu diferente la bundle-uri unde ai consola si joc la pachet. O spun asta din perspectiva unui asistent vanzari din Altex. Daca nu mai ai rabdare pana de sarbatori poti sa iei si acum, nu vei gasi cine stie ce reduceri si atunci.

  17. #9597 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Deus Ex.
    Ps Pro din magazin serios, cu garantie.

  18. #9598 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Ce imi recomandati dintre Gran Turismo Sport si Project Cars 2? Am jucat demo GTS dar nu pot sa zic ca a fost ceva wow,ba chiar uneori l-am considerat dezamagitor.

  19. #9599 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu personal as merge pt GT Sport pentru ca ma incanta complexitatea si seriozitatea acordata modului multiplayer. Daca vrei sa joci mai mult singur, clar PC2.

  20. #9600 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Se merita consola : Consola Sony Playstation 4 PRO (PS4 PRO), 1TB, negru + joc Tekken 7 PS4 pretul :18 milioane ? Sau sa mai astept pana se mai reduce ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 480 of 492 FirstFirst ... 380 430 470 478 479 480 481 482 490 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts