Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 481 of 492 FirstFirst ... 381 431 471 479 480 481 482 483 491 ... LastLast
Results 9,601 to 9,620 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9601 SP
    Member sahara's Avatar
    Eu azi am luat


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #9602 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Se merita consola : Consola Sony Playstation 4 PRO (PS4 PRO), 1TB, negru + joc Tekken 7 PS4 pretul :18 milioane ? Sau sa mai astept pana se mai reduce ?
    https://mediagalaxy.ro/consola-sony-...onaldo-edition

  3. #9603 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    le-am vazut pe amandoua dar tekken imi place mai mult dar nu ma pot decide daca sa mai astept , ca poate va fi o reducere la consola

  4. #9604 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Decizii

    Ce tip de casti imi recomandati ? Wired sau Wireless ?
    Pt PS4
    Ma gandeam la astea https://www.littlewoods.com/turtle-b...1461332531.prd sau cele Wireless de PS4

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #9605 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    foarte bune Turtle Beach , eu am o pereche de XO Seven Pro ptr Xbox One wired , consuma putin cam repede bateria , dar sunt foarte comfortabile . nu am avut nici o problema cu ele de 2 ani .

  6. #9606 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Care din jocurile urmatoare imi puteti recomanda pentru ps4: Call of Duty Black OPS III sau RainBow SX sau Battlefield 4
    Ps.Doar unul din ele imi permit sa il cumpar

  7. #9607 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu unu ti-as recomanda Battlefield 1. E bun si 4, dar mai mult imi place 1.

  8. #9608 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Battlefield 1. Nu recomand sub nici o forma Rainbow Six, e plin de buguri si exploituri si mai au scos si abominatia aia de caractere sezonale, care ori platesti de te rupe ori farmezi precum un chinez batran.

  9. #9609 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Battlefield 1 are o comunitate destul de mare.
    Bf4 nu prea mai are jucatori.

  10. #9610 SP
    495
    Member 495's Avatar
    AC Origins sau Wolfenstein TNC?

    Ma refer la day 1.

    Pot juca origins fara sa ma ating de bataliile navale? La black flag cum a fost? M-am uitat mai atent la clipuri si sistemul ala cu armuri, cu level, cu putere, rpg-ish style pare sa fie fain. Locatia ma lasa rece, protagonistul la fel dar vreau un joc nou...

    Wolfenstein oricum il iau, il astept de ceva vreme, ultimele mi-au placut FOARTE mult! Un bonus ar fi ca pt pretul pe care l-as da pe origins plus inca ceva lire, as putea lua collectors edition de la TNC care iar imi place foarte mult!

    Help!

  11. #9611 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    @495

    Wolfenstein CE day 1 iar cand termini cu el o sa gasesti AC la ubisoft guys cu 90 lei
    Attached Images Attached Images 6136dd427bd8ebf9d8700066d2db0aef.png

  12. #9612 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Se merita cumparat jocul Titanfall 2?

  13. #9613 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Mie mi-a placut super mult

  14. #9614 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Se merita cumparat jocul Titanfall 2?
    Mi se pare ca este si Demo, incearca, asa am facut si eu, am jucat demo si cand s-a terminat demo-ul am tot mers si l-am cumparat cu 80 lei sh.
    Chiar mi-a placut

  15. #9615 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Care din jocurile urmatoare imi puteti recomanda pentru ps4: Call of Duty Black OPS III sau RainBow SX sau Battlefield 4
    Ps.Doar unul din ele imi permit sa il cumpar
    rainbow 6 toata ziua
    nu te lua dupa cei de aici
    spre deosebire de bf 1 ,r6 a inceput jalnic si cu o comunitate foarte mica dar s a intamplat ceva ce se intampla la putine jocuri,a crescut foarte mult nr de playeri

  16. #9616 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Hellblade sau RE7?

  17. #9617 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Hellblade daca il gasesti la pret bun, daca nu, RE7, tot la pret bun ). Din pacate, Hellblade este prea scurt, ca si gameplay mi s-a parut cam plictisitor (spamezi sabia) si putin puzzle (nu greu), dar povestea e ok si sa nu uitam de Soundtrack care mi se pare foarte bun.

  18. #9618 SP
    Junior Member Jesusjuice13's Avatar
    Salut!

    Desi dorm pe mine, ma gandesc sa imi cumpar o consola acum, de BF (*xbox la 600 RON si PS4 la 950*), pentru ca marketingul si-a pus amprenta pe mine mai mult ca niciodata. Sunt gamer casual si nu sunt pasionat de jocuri single player. As vrea o consola ca sa rup jocurile mai competitive gen COD, BF, ceva cu mult razboi si, eventual, ceva cu sport. Ce consola imi recomandati din punctul asta de vedere?
    Am inteles ca la Xbox trebuie sa iti faci cont pe UK, cu adresa falsa. In schimb, astia de la Sony recunosc Romania pe glob. Partea cu adresa falsa imi da o semi neincredere cu privire la cat as investi in cont dpdv al sigurantei.
    De asemenea, am vazut ca jocurile la mana a doua sunt preferate. Piata a carei tabere este mai avantajoasa? In acelasi timp, am vazut optinea de EA ACCESS care pare tentanta.
    Nu ma omor dupa jocurile exclusive, pentru ca majoritatea sunt bazate pe storyline, din cate am vazut, si nu ma intereseaza in mod deosebit.

  19. #9619 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Eu zic sa mergi pe ps4 cel mai bine.Mult mai usor de ultilizat si poti face cont de România fără stres.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  20. #9620 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    HyperX Cloud II sau sony wireless gold, pt ps4 in special dar si pt muzica si filme. Stiu povestea cu plasticul la sony, ignorati problema asta, ma intereseaza cum se aude.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 481 of 492 FirstFirst ... 381 431 471 479 480 481 482 483 491 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts