Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 492 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492
Results 9,821 to 9,837 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9821 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    18 euro. Îmi pare rău acum că nu l-am incercat când am avut Ultimate Game Pass

  2. #9822 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    La ce reducere are acum pe HB, exista sanse foarte mari sa il bage in urmatoarele luni la Choice, cam asa se intampla cu jocurile care au parte de discount serios pe Storeul lor. Daca nu esti sigur, mai astepti si il iei atunci, asta in conditiile in care se va intampla in perioada urmatoare. Eu nu cred ca ai regreta nici cei 18 euro de acum, dar tu decizi.

  3. #9823 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu consider ca merita cei 18 euro

  4. #9824 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pe langa ce au zis colegii, in functie de gusturi s-ar putea sa te deranjeze ca jocul e extrem de scriptat intr-un mod nu foarte inteligent. Cel mai bun exemplu pe care ti-l pot da fara spoilere e urmatoarea situatie: tortele aprinse sunt o resursa foarte importanta in joc, dar cand trebuie sa se catere pe o stanca putin peste nivelul pieptului, protagonista lasa torta pe jos in loc sa o puna sus unde urmeaza sa mearga, iar 5 minute mai tarziu are loc o scena dramatica si tensionata in care cauta alta torta ca sa nu moara.

    Jocul e impanzit de momente de genul asta. Pe mine ma enerveaza prea mult ca sa ma mai pot bucura de el, dar daca nu te deranjeaza cred ca merita jucat.

  5. #9825 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mă bate gândul să iau A Plague Tale: Innocence. Am incercat sa găsesc topic pe forum, dar nu-l găsesc și nu vreau sa deschid unul doar pentru întrebarea mea Merită jocul, l-ați jucat?

    PS: Nu mă interesează recenziile de pe net, eu am încredere mai mare in gusturile colegilor
    L-am devorat in 2 zile, mi-a placut mult.

  6. #9826 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Eu l am cumparat cu 180 aproape de lansare de pe olx, l am jucat cu prietena langa mine in vreo 2-3 zile, sincer, nu este perfect, dar e altceva, eu zic sa ii dai o sansa, also, joaca in franceza, trust me.

  7. #9827 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum e @Dant3? L-ai luat pana la urma? Eu m-am reintors in el ieri si am mai facut 3 capitole si mai am foarte putin pana-l termin. Se schimba putin povestea si devine mai interesant

  8. #9828 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am jucat doar tutorial, nu pot să mă pronunț acum. Deocamdată sunt ocupat cu nebunia aia de CoD și cu FF7 zilele astea.

  9. #9829 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Salutare quick question sunt intr-o mare dilema doresc sa achizitionez o consola noua mentionez ca n-am mai avut una de multi ani, sunt casual gamer deci 2-3 jocuri maxim voi juca jocuri gen GTA, FIFA si ceva curse/masini (am cumparat Forza Horizon 4 pe cont il jucam pe pc ) nu prea m-ar interesa exclusivitatile si nu stiu ce sa aleg intre PS5 si X series plusuri ar fi:
    - pe xbox am deja cont cu forza 4 pe care il voi juca insa piata sh de xbox e slaba si greu as gasi un joc de cumparat (exemplu mafia definitive edition pe olx il gasesc doar pt ps4)
    - ps5 am auzit numai lucruri bune, exclusivitati bune (m-ar tenta Tlou) piata sh de jocuri mai mare, mi-ar lipsi forza horizon

  10. #9830 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Zici ca nu te-ar interesa exclusivitatile, dar fix astea ca iti ingreuneaza alegerea. Daca ai un PC decent (si ma gandesc ca ai, din moment ce joci pe el Forza Horizon 4) eu zic sa alegi PS5. Astfel poti juca exclusivele SONY pe consola si exclusivele Microsoft pe PC.

  11. #9831 SP
    Member nutzule's Avatar
    Playstation 5 Digital ar fi o alegere buna ptr tine, primesti Playstation Collection cu 23 jocuri (trebuie sa ai PS+).
    Fifa, gta, le poti cumpara digital.
    PS. Gta este gratis ptr ps5, sau doar update ul?

  12. #9832 SP
    Junior Member Sergiu26's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Zici ca nu te-ar interesa exclusivitatile, dar fix astea ca iti ingreuneaza alegerea. Daca ai un PC decent (si ma gandesc ca ai, din moment ce joci pe el Forza Horizon 4) eu zic sa alegi PS5. Astfel poti juca exclusivele SONY pe consola si exclusivele Microsoft pe PC.
    Da scuze m-am exprimat gresit, pai mi-am vandut pc-ul gaming ca nu prea am timp asa mult pt jocuri am laptop acuma deci da pe xbox am forza si pe ps5 Tlou pare interesant in afara de astea mai mult il iau pt fifa, ceva gta/mafia si ceva curse...

    @nutzule daca am ps+ pt o luna si primesc alea 23 de jocuri daca imi expira ps+ mai pot juca alea 23 de jocuri? nu prea as vrea sa platesc lunar ca ma voi juca rar doar in weekend si in concediu

  13. #9833 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Jocurile merg doar cat timp ai abonamentul activ. Revenind la intrebarea initiala, daca te joci atat de rar, cred ca ar trebui sa te orientezi catre un Xbox Series S.
    Singurul ei dezavantaj, din punctul meu de vedere, e ca nu are unitate optica, adica vei putea juca doar digitale.

  14. #9834 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    eu as astepta daca nu e urgenta. Sincer ca si posesor de PS4 Pro, Series X ofera mai mult decat PS5, dar multi dintre posesorii actualei generatii nu au vazut ce ofera Xbox si asta o sa ii dea un avantaj in vanzari, mai ales in Ro unde Micorsoft nu are store

  15. #9835 SP
    Member Hazer's Avatar
    Demon's Souls sau AC Valhalla? In tineretile mele m-am bucurat la maximum de seria Souls.. nu stiu insa acum daca mai am rabdarea de atunci.

  16. #9836 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ds fără a mai sta la gânduri ,e altceva și e mai next gen fata de ac, ac-uri au tot ieșit in ultimul timp plus ca sunt de duzina și oricum in cateva luni îl iei la jumate

  17. #9837 SP
    Member VictusG's Avatar
    Caut un Laptop pentru Jocuri, pareri ?
    https://www.razer.com/eu-en/gaming-l...-0406CN63-R3N1

    sau

    amazon.it/gp/product/B08CGYYF9S/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o06_s00?ie=UTF8&psc=1
    acesta din urma l-am cumparat dar ma gandesc daca sa il schimb cu un Oled

    Imi trebuie mai mult pentru jocuri Single Player, trebuie sa fie portabil deci exclus un PC

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 492 of 492 FirstFirst ... 392 442 482 490 491 492

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts