Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 492 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1161 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    James Bond Quantum of Solace sau Ferrari Challange (PS3) ?

  2. #1162 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    James Bond Quantum of Solace O sa ai in GT5 si Ferrari Challange .

  3. #1163 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    James Bond Quantum of Solace sau Ferrari Challange (PS3) ?
    Daca @ffocus zice ca Ferrari Challange e un joc excelent eu merg pe asta ... omu stie ce spune

  4. #1164 SP
    Member OxygeN's Avatar
    de 1500 ron ce ziceti sa iau...Un PC nou sau un PS3...actualul PC nu mai face fata noilor cerinte la jocuri dar asa e bun merge destul de bine...Iar la PS3 cu cumparatul jocurilor o sa ma descurc dar care ziceti ca ar fi o solutie mai buna Un PC am deja nu e cine stie ce dar eu vreu ceva pentru gaming...

  5. #1165 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Man nu stiu de ce te mai gandesti.Inafara de haterul tphase toti vor spune PS3.Deci PS3 CLAR!

  6. #1166 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    PS3 all the way,beibi!

  7. #1167 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    PS3 clar. Poti juca multe jocuri care nu sunt pe PC, plus ca unele apar mai repede pe console.

  8. #1168 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    The people of CG have spoken right: PS3 World Owns PC World

  9. #1169 SP
    Member mitnic's Avatar
    In plus pe Ps3 e mai fun decat pe Pc (parerea mea)

  10. #1170 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Si mai este si secsi pe deasupra

  11. #1171 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    de 1500 ron ce ziceti sa iau...Un PC nou sau un PS3...actualul PC nu mai face fata noilor cerinte la jocuri dar asa e bun merge destul de bine...Iar la PS3 cu cumparatul jocurilor o sa ma descurc dar care ziceti ca ar fi o solutie mai buna Un PC am deja nu e cine stie ce dar eu vreu ceva pentru gaming...
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post230980

  12. #1172 SP
    Member Asghaar's Avatar

    Multumesc

    In curand prietena + colegii de la munca imi vor oferi posibilitatea de a alege 2 jocuri PS3.
    Oscilez intre:
    -Dragon Age Origins
    din pacate numai am rabdarea care o detineam candva si nu prea mai stau sa citesc tot lore ce il gasesc in astfel de game-uri RPG,iar daca povestea nu este interesanta sau este previzibila nu cred am rabdare sa ascult dialogul(lucru care ar cam fi farmecul jocului Bioware).
    Ma intreb oare Dragon Age Origin nu m-ar plictisi cu o poveste previzibila si mult prea lunga pentru binele ei?
    -GoW Collection
    nu am avut niciodata ocazia sa joc nici unul dintre cele 2(decat foarte putin la prieteni)
    -Batman:AA
    din demo mi s-a parut interesant ( desi bosi usori cam rapeste din farmec),dar povesetea promitea multe
    -Borderlands
    pare un joc foarte interesant/fun datorita gameplay-ului,dar sincer nu cred ca voi avea cu cine sa joc co-op avand in vedere ca nu am foarte multi prieteni cu PS3.Iar povestea foarte previzibila
    -Assassin's Creed II
    din nou din pacate pe primu l-am jucat putin.Sunt fan open world si freedom dra nu imi place repetitivitatea excesiva sau sentimentul ca trb sa colectez o mie de lucruri.
    Multumesc anticipat tuturor.
    Poate este posibil o justificare a raspunsului oferit.
    O zi placuta .

  13. #1173 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by KingMoth View Post
    In curand prietena + colegii de la munca imi vor oferi posibilitatea de a alege 2 jocuri PS3.
    Oscilez intre:
    -Dragon Age Origins
    din pacate numai am rabdarea care o detineam candva si nu prea mai stau sa citesc tot lore ce il gasesc in astfel de game-uri RPG,iar daca povestea nu este interesanta si sa nu fie previzibila stau si am rabdare sa ascult dialogul.
    Ma intreb oare Dragon Age Origin nu m-ar plictisi cu o poveste previzibila si mult prea lunga pentru binele ei?
    -GoW Collection
    nu am avut niciodata ocazia sa joc nici unul dintre cele 2(decat foarte putin la prieteni)
    -Batman:AA
    din demo mi s-a parut interesant ( desi bosi usori cam rapeste din farmec),dar povesetea promitea multe
    -Borderlands
    pare un joc foarte interesant/fun datorita gameplay-ului,dar sincer nu cred ca voi avea cu cine sa joc co-op avand in vedere ca nu am foarte multi prieteni cu PS3.Iar povestea foarte previzibila
    -Assassin's Creed II
    din nou din pacate pe primu l-am jucat putin.Sunt fan open world si freedom dra nu imi place repetitivitatea excesiva sau sentimentul ca trb sa colectez o mie de lucruri.
    Multumesc anticipat tuturor.
    O zi placuta .
    Daca nu ai rabdarea necesara sa joci Dragon Age, iti recomand GOW Collection si Assassins Creed 2.

  14. #1174 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Dragon Age Origins, Batman A.A, Assassins Creed II si GOW Collection sunt un "must have". Din punctul meu de vedere nu pot spune ca unul este mai bun ca altul desi sunt genuri diferite. Eu zic sa arunci patru biletele cu numele intr-un borcan si sa tragi 2 la nimereala. Nu ai cum sa dai gres.

  15. #1175 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Dragon Age Origins si Assassin's Creed 2

  16. #1176 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Dragon Age Origins, Batman A.A, Assassins Creed II si GOW Collection sunt un "must have". Din punctul meu de vedere nu pot spune ca unul este mai bun ca altul desi sunt genuri diferite. Eu zic sa arunci patru biletele cu numele intr-un borcan si sa tragi 2 la nimereala. Nu ai cum sa dai gres.
    dap am mai facut asta,deci nu imi este starina solutia
    probabil va fi ultima varianta pe care o voi alege

  17. #1177 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Uncharted 2 sau Modern Warfare 2?

  18. #1178 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Uncharted 2

  19. #1179 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Uncharted 2

  20. #1180 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Uncharted 2 sau Modern Warfare 2?
    S-a mai pus intrebarea. Daca vrei sa joci multiplayer pentru mai mult timp, ia Modern Warfare 2, pentru ca single-player-ul din Uncharted nu pleaca nicaieri .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 492 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts