Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 492 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1261 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Bayonetta vs Darksiders (@PS3)
    Nu mi-as lua inca Bayonetta pe PS3 : Why does the Playstation 3 continue to receive poor ports? | TwitchPlay Macar pana apare un patch sau pana se mai ieftineste .

    In schimb o sa dau comanda pt Darksiders : http://playmagazine.com/index.php?fu...contentid=1989 ("If ever there was a pure gamer's game, Darksiders is it."
    "one of the most visually refined, immersive and altogether robust video game experiences available on any system." ) si nu numai d'asta ...pur si simplu am un feeling cu jocul asta . Sper sa nu-mi iau vreo teapa ..

  2. #1262 SP
    Member sentyno's Avatar
    mawaryck - 100% nu iti iei teapa !
    the storyline :X

  3. #1263 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Bayonetta vs Darksiders (@PS3)
    pe ps3 nici intr-un caz sa nu iei Bayonetta. Fi sigur ca nu va aparea niciun patch pe viitor sa rezolve multitudinea de probleme.

  4. #1264 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Darksiders it is. Thank you guys.

  5. #1265 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu am terminat jocul de 3 ori pe PS3 si, in afara de loading times destul de lungi si cateva scaderi de framerate, nu am intampinat probleme care sa strice gameplay-ul. Jocul este perfect jucabil, combat fluid, grafica superba. Nu mai indemnati oamenii sa nu-l cumpere ca rateaza o capodorea de joc, chiar si cu aceste probleme tehnice.

    Bineinteles, daca aveti si XBOX 360 atunci, da, luati-l pentru acesta pentru a evita micile neplaceri pe care vi le poate provoca versiunea de PS3.

    Si ca sa inchei, eu o sa cumpar si Darksiders, ce cu siguranta va fi un joc bun, dar nu cred ca se va ridica la nivelul Bayonettei. De aceea l-am si sfatuit pe Mariusik sa ia Bayonetta. Acum decizia este a lui.

    Edit: Se pare ca deja s-a hotarat.

  6. #1266 SP
    Junior Member sapera's Avatar

    NBA 2010 sau NBA 2K10

    Care din acestea 2 este mai bun? Spuneti.mi si de ce va rog.


  7. #1267 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    2k10 de departe. grafic sunt la fel, iar la gameplay rupe 2k10.

  8. #1268 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Iphone 3GS sau HTC HD 2 ?

    PS-> Puteti sa imi recomandati si alt telefon ? (doar sa stiti exact cam cat tine bateria...)

  9. #1269 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am avut iphone..mi-am luat htc hd2...l-am vandut si am revenit la iphone
    pentru mine e cel mai ok telefon
    aaa si orice ti-ai lua din aceste clase sa nu ai prea multe asteptari de la baterie...
    daca vrei baterie...nokia 1208

  10. #1270 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Iphone 3GS sau HTC HD 2 ?

    PS-> Puteti sa imi recomandati si alt telefon ? (doar sa stiti exact cam cat tine bateria...)
    Eu as merge pe 3GS desi parca si la HD2 imi cam curg balele.
    Nokia E52, E55 sau E72 (Tine bateria destul de mult in compartatie cu ce ai enumerat mai sus si sunt mult mai practice).

  11. #1271 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Sa tina cat de cat bateria. Am mentionat acest lucru deoarece am un N95 si la cum il folosesc eu cu wireless, muzica si harti, nu ma tine o zii bateria. Are un prieten E72, este un telefon bun, dar nu ma topesc dupa el. Sincer, si eu as merge tot pe Iphone.

    PS-> Am un Nokia 1208 si chiar tine bateria !

  12. #1272 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    spuneti-mi va rog care e diferenta intre Grand Theft Auto 4 Platinum si GTA 4 simplu , daca este vreuna. Ca la pret am vazut ca e diferenta foarte mare si de aia intreb.


  13. #1273 SP
    Member OxygeN's Avatar
    GTA 4 sau Burnout Paradise???

  14. #1274 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    GTA 4 .

  15. #1275 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    sunt clase diferite...in ambele poti merge cu masina ..numai ca in gta mai mergi si pe jos ..misiuni..fun..etc
    recomand gta iv
    [nu ai spus platforma...banuiesc ps3..pentru ca pe xbox mai e un gta mai nou..episodes from liberty city..deabia astept sa imi vina xboxul sa il joc]

  16. #1276 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    alexdeagle a pus o intrebare, la fel ca si tine. Cat despre a ta. .diferenta nu este decat la carcasa. Oricum, in majoritatea magazinelor GTA IV are pretul de 99 LEI, atat cel "normal", cat si cel Platinum.

  17. #1277 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    aha am inteles. Pentru PS3 intrebam.

    Nu au acelasi pret. De exemplu, ieri am fost in Diverta iar GTA 4 simplu are pretul de 199 lei.
    Varianta Platinum , intr-adevar este 99 lei.

  18. #1278 SP
    Member OxygeN's Avatar
    sapera ce trebuia sa mentionezi ??eu am cerut sfatul celorlalti ce sa aleg dintre GTA 4 si Burnout Paradise doar atat

  19. #1279 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    aa scuze. am inteles altceva.
    eu zic ca mai bine ai lua GTA 4.

  20. #1280 SP
    Member OxygeN's Avatar
    nui nimik si ms cred ca GTA 4 voi lua

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 492 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts